کمکGod of war کمک

T- rex

کاربر سایت
May 24, 2008
101
نام
torobche
با سلام با اینکه من هارد پلیر نیسسم ولی میدونم هر جای بازی God of war رو چه جوری باس رف پس راجع به این بازی هر سوالی داشتین جواب میدم :love::biggrin1:

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
مرد و حرفش ، ببینم کمک میکنی یا نه ؟

موقعی که تو تنظیمات بازی میرم و تنظیمات خاص خودم رو انجام میدم دیگه از

( Option یا همون تنظیمات ) نمیتونم بیام بیرون ، چرا ؟

پیشاپیش ممنونم;)

farzin_mehr2008

کاربر سایت
Jun 27, 2008
6
نام
فرزين
من تو gow گير كردم

من خيلي بازي رو رفتم جلو . خيلي جلوتر از اونجايي كه يه مجسمه است كه يه سنگ بالاي دستشه ميرسم به يه جا تو آب.ميرم جلو يه مجسمه است كه داره به گودال زير نگاه ميكنه. ميرم تو گوداله كه يه صفحه آهني منو با خودش ميبره و ميميرم و تموم ميشه. هر كاري ميكنم رد نميشه. چي كار كنم؟

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
مجسمه است كه يه سنگ بالاي دستشه
هركولس
ميرم تو گوداله كه يه صفحه آهني منو با خودش ميبره و ميميرم و تموم ميشه. هر كاري ميكنم رد نميشه. چي كار كنم؟
وقتي توي ابي كم كم خودتو به پايين نزديك كن جوري كه هم به صفحه هاي آهني گير نكني هم خودتو ببيني. بعد ار رد شدن صفحه هاي آهني سريع با اون حركت كن تا به اولين فضاي خالي پايين صفحه برسي. دقيقاً زيرت قرار داره. احتمالاً شما اونهارو نديدي و ميخواستي با سرعت به تهش برسي. فكر كنم 2-3 تا از اين فضاها در طول مسير هست. يك چيز ديگه هم فراموش نكن كه بايد از اون دكمه رو (كه دقيقاً يادم نيست چيه رو) بگيري تا كريتوس تو آب با سرعت بيشتر حركت كنه. همون دكمه كه ديوارهاي شكستني توي آب رو ميشكنه.

farzin_mehr2008

کاربر سایت
Jun 27, 2008
6
نام
فرزين
ممنون ولي من بعدش دوباره گير كردم.

ممنون ولي من بعدش دوباره گير كردم . من اونجا رو رد كردم و رفتم تو گودال آخريه. يه اهرم بود ، كشيدمش صفحه ها مثل پله اومدن بالا. رفتم اونور يه مجسمه بزرگ بود . كتاب جلوش رو خوندم كه تهش نوشته بود(just she knows the secret the way out). هر جا رو گشتم كاري نتونستم بكنم. شرمنده اگه يه راهنمايي كنيد.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
ممنون ولي من بعدش دوباره گير كردم . من اونجا رو رد كردم و رفتم تو گودال آخريه. يه اهرم بود ، كشيدمش صفحه ها مثل پله اومدن بالا. رفتم اونور يه مجسمه بزرگ بود . كتاب جلوش رو خوندم كه تهش نوشته بود(just she knows the secret the way out). هر جا رو گشتم كاري نتونستم بكنم. شرمنده اگه يه راهنمايي كنيد.
واقعاً جاش مخفي هست! زماني كه اهرم رو كشيدي برو تو آب و بگرد دنباله يك آسانسور بالا رونده! فكر كنم از پايه آخريا باشه.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
يعني چي از پايه آخريا ؟
ولي من كه همه جا رو گشته بودم. دقيقا نميتوني بگي كجاست؟
ببين وقتي دسترو ميكشي اگه اشتباه نكنم 3 تا پله مياد بالا. شما 1 دقيقه وقت داري خودتو به آسانسور برسوني. وقتي ميري داخل آب يك جايي نور تابيده. دقيقاً برو همونجا كه اگر دور هر كدوم از پايه ها بگردي يكيش بالاخره يه جاش خاليه كه اون ستون آخرين پايست. شما برو طرف نور.

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
آقا مرسي خيلي رفتم جلو. من الان اون سنگايي كه بايد جابه جا كني رو رد كردم. هنوز از بازي خيلي مونده؟ تهش كجاست؟
آره هنوز خيلي مونده. آخر شماره 1 كنار پسر زئوس (God Of War) و آخر شماره 2 كنار زئوس.

smack

کاربر سایت
Mar 8, 2008
166
نام
میکاییل
دوست عزیز اگه مشکلاتت رو توی تاپیکی به همین نام در بخش ps2 عنوان کنی هم خودت بهتر روشن میشی هم بقیه دوستان.

hirad17221

کاربر سایت
Jul 26, 2008
3
اقا من اونجا که میری تو سالن اون 2 تا مجسمه رو هل میدی تا دستگیره وسط دیوار آزاد بشه هستم. میرم بالا دمه مجسمه اسبه. :cheesygri دیگه نمیدونم بقیش چجوریه!!! ککککممممممککککککک

بوهمن

کاربر سایت
Aug 19, 2008
17
اگه شما God of war2 را تموم كردي پس منو راهنمايي كن
من تو اونجاكه روي يه پلي است (البته شبيه پله) وسطه پله هم خرابه نشونشم اينه كه اولش جا براي سيو داره (اميدوارم متوجه شده باشي ) انتهاي پل 2تا بال هست كه وقتي ميرم سمتش ناپديد ميشه بايد چيكاركنم

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
اگه شما God of war2 را تموم كردي پس منو راهنمايي كن
من تو اونجاكه روي يه پلي است (البته شبيه پله) وسطه پله هم خرابه نشونشم اينه كه اولش جا براي سيو داره (اميدوارم متوجه شده باشي ) انتهاي پل 2تا بال هست كه وقتي ميرم سمتش ناپديد ميشه بايد چيكاركنم

منم این مشکل رو داشتم بعد دستگاه رو چند ساعت بعد روشن کردم رفتم تا آخرای سکو یک دمو میبینیو اگه با اون مبارزه کنی بالشو میگیری:smile:
فکر کنم اشکال از سی دیه چون اگر بار اول بری هیچ اتفاقی نمیفته:eek:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر