آموزش GTA IV

Ham3d

کاربر سایت
Jun 6, 2008
359
نام
حامد
مشکلی داشتی بچه ها جوابتو میدن.سایت sims47 هم راهنمای فارسیشو داره میتونی فایل PDFاش رو دانلود کنی;)

mohammad120

کاربر سایت
Mar 24, 2007
15
اخه پسر خوب ديروز واسه بار هشتم gta iv رو تموم كردم.به بچهها هم بگو اگه جايي گير كردن كمكشون كنم

سلام دوست عزيز
من توي جي تي اي وايس سيتي مشكل دارم اونجائي كه ميرم تو يه كافه يه يارو گنگستره داره مچ مياندازه
به من ميگه يه موتور بردار و به شهر نشون بده چقدر خشني
بايد آدم بكشي ولي پليس نميذاره
چيكار كنم

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
سلام دوست عزيز
من توي جي تي اي وايس سيتي مشكل دارم اونجائي كه ميرم تو يه كافه يه يارو گنگستره داره مچ مياندازه
به من ميگه يه موتور بردار و به شهر نشون بده چقدر خشني
بايد آدم بكشي ولي پليس نميذاره
چيكار كنم

از کافه که میای بیرون دقیقاً یک 4 دیواری با یک راه ورود داره که فکر کنم وقتی از کافه بیای بیرون باید یکم به سمت چپ بری و بعد دوباره به سمت چپ. قبل از رفتتن به اون تو برو چندتا آدم بکش تا پلیسها ببیننت بعد برو توی همون 4 دیواری که سقفشم باز هست. اونجا هرچی پلیس میاد بکش تا مرحله رد بشه.

رمان

کاربر سایت
Aug 9, 2012
1
من به سمت یک علامت سوال در نقشه میرم ودر اون مرحله میرم یک جایی که یک دوربین روبه روم

اخه پسر خوب ديروز واسه بار هشتم gta iv رو تموم كردم.به بچهها هم بگو اگه جايي گير كردن كمكشون كنم
من به سمت یک علامت سوال در نقشه میرم ودر اون مرحله میرم یک جایی که یک دوربین روبه رومه کهنمیدونم چیکار کنم

code name 47

کاربر سایت
May 31, 2012
2
نام
کامیار

آقا من خودم IV رو تموم کردم (liberty city رو ها)حالا بی کاری زده به سرم میخوام یه کارایی بکنم وقتی سوار ماشین پلیس میشم وامیستم E رو میزنن یه صفه هایی میان و قسمت search police records اسم بعضی کسایی که پلیس دمبالشونو میدونم و سرچ میکنم ولی مشخصاتشو میاره و همین .پس این کارا به چه درد میخوره ؟
اگه کسی هست که میدونه چتور میشه پلیس شد و این یارو هارو دست گیر کرد بهم بگه لطفا

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من اونه جایی گیر کردم که موبایلش زنگ میخوره میره پیش یارو بعد با اون یه ماشین شاسی بلند رو دنبال میکنن و میرسن به یه جایی همه رو میکشی میره رو پشتبوم یه هلیکوپتر داره میپره میدوه میره آویزون نرده های هلیگوپتر میشه یاره دستش رو لگد میکنه میندازتد تو در یا بعد با قایق دنبالش میکنی رفیقت میاد باید برسی به هلیکوپتر رفیقت اما هر کاری کمیکنم نمیرسه.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
من اونه جایی گیر کردم که موبایلش زنگ میخوره میره پیش یارو بعد با اون یه ماشین شاسی بلند رو دنبال میکنن و میرسن به یه جایی همه رو میکشی میره رو پشتبوم یه هلیکوپتر داره میپره میدوه میره آویزون نرده های هلیگوپتر میشه یاره دستش رو لگد میکنه میندازتد تو در یا بعد با قایق دنبالش میکنی رفیقت میاد باید برسی به هلیکوپتر رفیقت اما هر کاری کمیکنم نمیرسه.
up......

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام

احیانا این مرحله آخرش نیست؟؟؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
احیانا این مرحله آخرش نیست؟؟؟
دادا من چه بدونم؟دوستان خدایی اگه مرحله آخر هست بگیم من بشم این شکلی:punk:
حالا کسی نیست بگه من چه جوری این مرحله رو رد کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر