MAG - Massive Action Game

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
MAG:Massive Action Game

این بازی امشب معرفی شد که اولین بازی رو تمام کنسولهاست که 256 نفر رو پشتیبانی میکنه و اون ها رو به squads های 8 نفری تقسیم میکنه.بازی گرافیکش خوب هست البنه زیاد چیزی رو نشون ندادند ولی از همین الان موفقیت این بازی رو میتونیم پیشبینی کنیم همچنین در بازی سیستم grow up وجود داره.در بازی یک کاپیتان وجود داره برای هر squad یه کاپیتان وجود داره محیط بازی بسیار بزگ هست ودر اون میتونین از وسایل نقلیه استفاده کنیم .

آخرین ویرایش:

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
ممنون از تاپیک
این بازی فوق العادست :love:
واقعا جای تحسین داره و به سونی به خاطر این بازی باید تبریک گفت :hug:
Sony Rocks :punk::biggrin1:

آخرین ویرایش:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
MAG یکی از بازی هایی بود که در کنفرانس امسال سونی در E3 نمایش داده شد .
یک بازی اکشن انلاین با نبرد هایی با 256 بازیکن !

MAG.jpg

ناشر : ؟؟؟
سازنده : Zipper Interactive
سبک : Modern First-Person Shooter
تاریخ عرضه : TBA
تعداد بازیکن :Massively Multiplayer

سازنده SOCOM به سمت قلمرویی بزرگتر با MAG بازی جدید PS3 که نبرد هایی با 256 بازیکن را پشتیبانی خواهد کرد حرکت میکند .

MAG2.jpg

بازیکن ها به تیم های 8 نفره تقسیم می شوند .

MAG3.jpg

در بازی سیستم ارتقا بازکن و customization نیز وجود داره . تریلری از داخل بازی نشان داده نشده اما تریلری که پخش شده نشان می داد سبک نبرد بازی همچون Battlefield است اما در مقیاس بزرگتر .

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
من که اینو 100% می گیرم به همراه dc universe وsocom
اصلا بازی کردن با ps3 یعنی آنلاین نه اینکه بشینیم خونه هی بازی تموم کنیم.اون مال نسل قبل بود:cheesygri

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام .
بعد از تست این بازی واقعا عالی هستش 256 نفر بدون لگ واقعا جای تعجب هستش با وجود اینکه این سرور تست هستش واقعا بدون هیچ مشکلی میشه بازی کرد قشنگ ترین بخشش هم درگیری جنگ وار بازی هستش که شما اگه بی دقتی کنید میمیرید و همیشه به هوش .

تعجب من از این 256 نفری که داشتم بازی میکردم این بود که تو یه صحنه از بازی من بین 50 نفربودم اما هیچ گونه لگی نداشتم همین صحنه من 10 نفر رو کشتم اما بعدش از بالا سرم شیمیای زدن مردم .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بازی اومده؟؟:confused:
نه بازی نیومده اما با گرفتن QORE شما میتونی بتا تستر این بازی بشی و در بستن و پیدا کردن مشکلات بازی به سونی کمک کنی من هم جزو این افراد شدم.

واقعا عالی هستش بازی من هیچ بازی جنگی که بتونه جو جنگ رو به صورت واقعی انتقال بده در این سطح که شما برای زنده موندن به در رودیوار بزنی که واقعا عالی هستش.:cool:

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
نه بازی نیومده اما با گرفتن QORE شما میتونی بتا تستر این بازی بشی و در بستن و پیدا کردن مشکلات بازی به سونی کمک کنی من هم جزو این افراد شدم.

واقعا عالی هستش بازی من هیچ بازی جنگی که بتونه جو جنگ رو به صورت واقعی انتقال بده در این سطح که شما برای زنده موندن به در رودیوار بزنی که واقعا عالی هستش.:cool:

میشه بگید سرعت و پینگتون چنده؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این طوری که من برداشت کردم بازی باید یه چیزی تو مایه های Counter strike باشه ولی با گرافیک و گیم پلی بهتر !!!
درسته ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
این طوری که من برداشت کردم بازی باید یه چیزی تو مایه های Counter strike باشه ولی با گرافیک و گیم پلی بهتر !!!
درسته ؟

نه اشتباه میکنید . این بازی داره یک جنگ واقعی رو نشون میده که شما با 256 USER دیگه میجنگین که از انواع جنگ میتونه به صورت چریکی یا جنگ های منظم نشون میده که شما emp یا بمب افکن - شیمیای- چتر بازی -تانک سواری -و... کار دیگه توبازی انجام بدید .

این بازی به صورت کلی جنگ واقعی رو میخواد به نمایش بزاره.

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
نه اشتباه میکنید . این بازی داره یک جنگ واقعی رو نشون میده که شما با 256 USER دیگه میجنگین که از انواع جنگ میتونه به صورت چریکی یا جنگ های منظم نشون میده که شما emp یا بمب افکن - شیمیای- چتر بازی -تانک سواری -و... کار دیگه توبازی انجام بدید .

این بازی به صورت کلی جنگ واقعی رو میخواد به نمایش بزاره.

ایشون گفته تو مایه های conter هستش نه این که عین کانتر باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر