(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

sa jj ad

کاربر سایت
Oct 24, 2013
1
سلام ب همگی _ تازه چند روزه پلی استیشن 3 گرفتم _ چیز خاصی نمیدونم ازش _ تحقیق کردم گفتن نمیشه آنلاین بازی کنم دستگاهم کپی خوره
میشه آنلاین بازی کنم ؟ کمکم کنید لطفا

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ب همگی _ تازه چند روزه پلی استیشن 3 گرفتم _ چیز خاصی نمیدونم ازش _ تحقیق کردم گفتن نمیشه آنلاین بازی کنم دستگاهم کپی خوره
میشه آنلاین بازی کنم ؟ کمکم کنید لطفا

شما بردی توی بخش کپی خور سوالتون رو مطرح کنید اینجا بخش اروجینال هست
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
arad2000 و aaxx
سوالتون رو تو یک تاپیک مطرح کنید نیازی به تکرار یک سوال تو چند تاپیک مختلف نیست.
به جای اینکه سوال منو حذف کنی بهتر بود جواب منو میدادی خوب حتما کسی جواب منو نداده که اینجا نوشتم میترسین صفحه کم بیاد پس ثبت نام کردیم واسه چی
وقتی سوالی بی جواب میمونه حتما کسی اطلاعی در موردش نداره ، این دلیل نمیشه که شما تو هر تاپیک یه سوال رو مطرح کنی !
موقع ثبت نام هم در این مورد توضیح داده شده و شما هم با تائید قوانین ثبت نام کردید ، در نتیجه طبق قوانین پیش برید در غیر اینصورت جور دیگه برخورد میشه !

آخرین ویرایش:

aaxx

کاربر سایت
Oct 10, 2009
14
دوستان سلام میخواستم بدونم کسی میدونه سر پلی استیشن home چی اومده مال من کار نمیکنه ونمی تونم وارد بشم یعنی تم پلی home نیستش ابدیت 470 هم ریختم فایده نداشته خواهشا کسی میدونه بگه ممنونم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
استور دو روزه وصل نمیشه برای من.
اکانتمم اماراته.
کسی تونسته به استور وصل شه؟
psn وصل میشم.
استور مشکل پیدا کرده؟

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
استور دو روزه وصل نمیشه برای من.
اکانتمم اماراته.
کسی تونسته به استور وصل شه؟
psn وصل میشم.
استور مشکل پیدا کرده؟

من اکانتم برا امریکاس ، استور میتونم برم اما هیچ بازی نمیتونم دانلود کنم . زمانی که گزینه دانلود میزنم این ارور میده : HTTP Status Code 502 Server Error

اگر کسی راه حلی داره لطفا کمک کنه ، کنسولم داره خاک میخوره همه بازیهام دیجیتالی اصلا نمیتونم دانلود کنم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
من اکانتم برا امریکاس ، استور میتونم برم اما هیچ بازی نمیتونم دانلود کنم . زمانی که گزینه دانلود میزنم این ارور میده : HTTP Status Code 502 Server Error

اگر کسی راه حلی داره لطفا کمک کنه ، کنسولم داره خاک میخوره همه بازیهام دیجیتالی اصلا نمیتونم دانلود کنم
جالبیش اینه با ps4 استور وصل میشه و کار میده ولی رو ps3 چه استور us چه امارات رو همون لودش میمونه نه ایرادی میده و نه خبری میشه!
قطعن مشکل داخلی و از نت ماست.
این طور که شنیدم یه مقدار سیستم شیلترینگ رو دارن هوشمند میکنن و امکان داره تعطیلی استور رو کار دوستان باشه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
الان که تست کردم بی مشکل استور کار میکنه.
امیدوارم بمونه این شرایط.
ولی دوستان اگه هر کاری دارید سریع انجام بدید تا باز داستان نشده.

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
دیشب قشنگ داشتم انلاین بازی میکردم ولی از امروز صبح وصل نمیشه و ارور 80028e01 میاره مودمم با کابل وصله ممنون میشم کمکی بکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر