(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

R O N I N

ŌKAMI
کاربر سایت
Feb 8, 2012
1,028
سلام به همه.دوستان ی سوال دارم :
میخواستم بدونم آیا میشه dlc هارو با اکانت ریجن 1 دانلود کرد و با اکانت ریجن 2 بازی کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

مهم اینه که ریجن اکانتی که dlc میخری با بازیت یکی باشه . اگه از اکانت ریجن ۱ میخری بازیت هم باید ریجن ۱ باشه اگه از اکانت ریجن ۲ میخری ، بازیت هم باید ریجن ۲ باشه .

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان من وارد آنلاین بازی GTAV میشم این پیغامو میده بعد میره مرحله اول بازی:
SuccessA new downladable content pack has been downloaded and instaled.returning to grand theft auto v
چیکار کنم...؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام به همه.دوستان ی سوال دارم :
میخواستم بدونم آیا میشه dlc هارو با اکانت ریجن 1 دانلود کرد و با اکانت ریجن 2 بازی کرد؟
مشکلی پیش نمیاد؟

سلام
نه مشکلی نداره

- - -ویرایش - - -

دوستان من وارد آنلاین بازی GTAV میشم این پیغامو میده بعد میره مرحله اول بازی:
SuccessA new downladable content pack has been downloaded and instaled.returning to grand theft auto v
چیکار کنم...؟
هیچی کنسلش کن:d

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
درود ؛

از ديروز تا الان هركار ميكنم نميتونم به PSN وصل بشم !

ارور 80710B23 ميده .

توي نت گشتم مثل اينكه اين ارور مربوط به در دسترس نبودن PSN هست ؟! كس ديگه اي اين مشكل رو داره ؟ نتم هم مخابرات هست .

ممنون .

harvest

کاربر سایت
Aug 11, 2011
88
درود ؛

از ديروز تا الان هركار ميكنم نميتونم به PSN وصل بشم !

ارور 80710B23 ميده .

توي نت گشتم مثل اينكه اين ارور مربوط به در دسترس نبودن PSN هست ؟! كس ديگه اي اين مشكل رو داره ؟ نتم هم مخابرات هست .

ممنون .

بله این مشکل هم برای من بوده کلا بعضی وقت ها اینطور میشه که به psnوصل نمیشه نگران نباشید خودش درست میشه

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من از وقتی که برای استور ابدریت جدید اودم ابدیت کردم دیگه نمیره تو استور الان یک هفته شده مشکل چی هست؟؟؟

و ی سوال دیگه من ی اکانت دارم psn رو دستگاه دیگه نمیشه رقت تو اکانت مشکل چی هست؟؟
یعنی اکانت برای دستگله هست؟؟نمیشه تو دستگاه دیگه رفت؟؟

hanter

کاربر سایت
Jan 7, 2013
23
سلام دوستان من همچنان با وصل شدن به شبکه psn مشکل دارم میخواستم بدونم دوستانی که قبلا مشکل داشتن مشکلشون حل شده یا همچنان پا برجاست

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
سلام دوستان من همچنان با وصل شدن به شبکه psn مشکل دارم میخواستم بدونم دوستانی که قبلا مشکل داشتن مشکلشون حل شده یا همچنان پا برجاست

منم الان یک هفته هست که ابدیت جدید برای استور اومد نمیتونم برم تو استور

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سلام دوستان من از وقتی که برای استور ابدریت جدید اودم ابدیت کردم دیگه نمیره تو استور الان یک هفته شده مشکل چی هست؟؟؟

و ی سوال دیگه من ی اکانت دارم psn رو دستگاه دیگه نمیشه رقت تو اکانت مشکل چی هست؟؟
یعنی اکانت برای دستگله هست؟؟نمیشه تو دستگاه دیگه رفت؟؟

چه اروری می‌ده وقتی داخل استور نمی‌ره؟
( بعد از هر آپدیت دفعه اول که وارد استور می‌شید یکم و شاید بیشتر از یکم طول می‌کشه تا استور لود بشه، این زمان نسبت به حالت عادی خیلی بیشتر هست بعد هر آپدیت // استور اگر وارد نشه ارور می‌ده حتما، ارور لطفا بگید.)

یکی از روش‌های اولیش پاک کردن استور و دوباره دانلود و نصب کردنش هست. امکان داره حل بشه. نشد راهکارهای دیگه هم هست.

سوال دوم رو متوجه نشدم! بیشتر توضیح بدید.چه مشکلی و پیغامی می‌ده...

narafigh

کاربر سایت
Jun 21, 2012
6
نام
میثم
سلام دوستان کنسول من کپی خوره و دارم باهاش آنلاین بازی میکنم وقتی وارد psnیا ps home میشم میگه برای استفاده از امکانات باید برنامه رو آپ کنی(منظورش فرم دستگاه نیستا)
حالا من اگه برنامه ps home رو آپ کنم باعث بن شدنم یا پریدن کپی خورم میشه ممنون اگ جواب دید
.
.
.
از دوستان اگه کسی مارو اد کنه خوشحال میشیم meysam91

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام دوستان کنسول من کپی خوره و دارم باهاش آنلاین بازی میکنم وقتی وارد psnیا ps home میشم میگه برای استفاده از امکانات باید برنامه رو آپ کنی(منظورش فرم دستگاه نیستا)
حالا من اگه برنامه ps home رو آپ کنم باعث بن شدنم یا پریدن کپی خورم میشه ممنون اگ جواب دید
.
.
.
از دوستان اگه کسی مارو اد کنه خوشحال میشیم meysam91
سلام
نه مشکلی نداره....

arashx777

کاربر سایت
Jul 7, 2014
37
چه اروری می‌ده وقتی داخل استور نمی‌ره؟
( بعد از هر آپدیت دفعه اول که وارد استور می‌شید یکم و شاید بیشتر از یکم طول می‌کشه تا استور لود بشه، این زمان نسبت به حالت عادی خیلی بیشتر هست بعد هر آپدیت // استور اگر وارد نشه ارور می‌ده حتما، ارور لطفا بگید.)

یکی از روش‌های اولیش پاک کردن استور و دوباره دانلود و نصب کردنش هست. امکان داره حل بشه. نشد راهکارهای دیگه هم هست.

سوال دوم رو متوجه نشدم! بیشتر توضیح بدید.چه مشکلی و پیغامی می‌ده...

سلام مرسی از جوابت
بله ظول میکشه زیاد و تو نمیره اما ارور نمیده...
منظورم اینه که من الان یه اکانت psn دارم و بازی میکنم باهاش...وفتی دو دستگاه خودم میرم رو یه یورز دیگه که با این اکانت لاگین کنم ..الاگین نمیشه؟؟!!!!چرا اینجوری میکنه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر