(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
آخ ، خیلی بده ، من خودم تا حالا چندین بار این اتفاق برام افتاده و کلی امتیاز از دست دادم ...
مشکل از خود بازیه که یهو فریز میکنه ، چون تو فروم های خارجی هم دیدم که ملت این مشکل داشتن ...
خیلی خیلی ممنونم ازت.من می ترسیدم مشکل از دیسک من باشه و می خواستم یکی دیگه بخرم.
کمک بزرگی کردی,خیالم راحت شد:):victory:

BahraM.Tera

کاربر سایت
Jan 28, 2012
36
نام
بـــهـرام
سلام
یه سوال داشتم,ممنون می شم اگه کسی لطف کنه و جواب بده
من وقتی آنلای BF3 رو بازی می کنم گاهی بازی هنگ می کنه یهویی,بارها این اتفاق آخرای map نه دارم تمومش میکنم افتاده و همه زحمتام به هدر رفته.وقتیم انطوری میشه دکمه power یا eject دستگاهو می زنم تا دستگاه restart شه.
کسی می دونه مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون می شم راهنماییم کنید

آخ ، خیلی بده ، من خودم تا حالا چندین بار این اتفاق برام افتاده و کلی امتیاز از دست دادم ...
مشکل از خود بازیه که یهو فریز میکنه ، چون تو فروم های خارجی هم دیدم که ملت این مشکل داشتن ...

من این مشکل رو تو U2 , U3 هم دارم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سلام
من وقتی آنلای BF3 رو بازی می کنم گاهی بازی هنگ می کنه یهویی,بارها این اتفاق آخرای map نه دارم تمومش میکنم افتاده و همه زحمتام به هدر رفته.وقتیم انطوری میشه دکمه power یا eject دستگاهو می زنم تا دستگاه restart شه.
كلا سري b-attle-fieldاين مشكل رو داره و فريز ميكنه راه حل خاصي هم نداره

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سلام

آقا اشتباه متوجه شدین اتفاقا هر کاری که کردین براتون حساب میشه مثل تعداد کیل و اسکور مطمئنم .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان من میخوام چنتا از پکای بازیی مثل LITTLE BIG PLANET 2 که پولی هستو دانلود کنم ولی نه پول خرید کارت برای این کار دارم و نه و نه وقتشو.
میخوام ببینم راه حلی هست که بشه این پک ها رو بدون پرداخت پول یا شارژ کردن حسابم بدست بیارم یا نه؟

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان من میخوام چنتا از پکای بازیی مثل LITTLE BIG PLANET 2 که پولی هستو دانلود کنم ولی نه پول خرید کارت برای این کار دارم و نه و نه وقتشو.
میخوام ببینم راه حلی هست که بشه این پک ها رو بدون پرداخت پول یا شارژ کردن حسابم بدست بیارم یا نه؟

نخیر ..
مگر اینکه کسی از دوستانت قبلا خریده باشه برات Share کنه :d..

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا به مشکل خوردم :D
وسط بازی مودم خاموش شد اینم Sing out شد
حالا هر کاری میکنم به psn وصل شم میگه
An error has occurred
You have sing out of Play station network
هرکاری میکنم وصل نمیشه!