(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
اعصاب ادمو خرد میکنه سونی
هر 3-4 ماه یه اپدیت بده بجاش خراب کاری نکنه
اپدیت که برای ما چیزی جز حجم خوری نداره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
من الان تو SEN وصل ميشم اما تو بازي U3 بهم ارور Getting Ticket ميده !!!! سرعت خيلي نابوده با اينكه 256 هستم !! ( كم ولي نسبت به قبلا كه 128 بودم و راحت بازي ميكردم زياد هست ! )

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
از دوستان کسی میتونه انلاین بزنه؟! برای من ارور میده!!!

باز چی شد نمیشه لوگین کرد

من الان تو SEN وصل ميشم اما تو بازي U3 بهم ارور Getting Ticket ميده !!!! سرعت خيلي نابوده با اينكه 256 هستم !! ( كم ولي نسبت به قبلا كه 128 بودم و راحت بازي ميكردم زياد هست ! )

مال من اصلا وصل نمیشه یه 20 باری امتحان کردم

آقا کسی الان میتونه Sing بشه دوباره ترکیده نت :|..
به خدا دارم روانی میشم:((..

آره میشه وصل شد ولی خیلی افتضاح!

من پریشب Tekken 6 رو خیلی راحت بازی کردم ولی امروز و امشب همش DC میشم!:(

این حرفا چیه،اررور میده ،وصل نمیشه و نت ترکیده نداریم ما!!!! اصلا با این اینترنت های با کیفیت!! (که طبق آخرین آمار توی دنیا دوم هست!!) این قطعی ها معنی نداره

به احتمال زیاد،سونی با مشاهده ی اینترنت بی نظیر ما(وقتی دیده توی رنکینگ از ژاپن بالا تریم) حسودیش شده و . . .

خدایا منو ببخش که گیمر شدم [-o< پشیمونم :((

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من که 2ساعت آپذیتو با پی سی دانلود کردم..به امید این که برم psnیه لحضه هم sign inشدم..دیدم کلا از 12 تا دوستان که 5 تاشون خارجی بودن اون خارجی ها همه on lineبودن ایرانی ها همه last sign in 6days ago...!!بعد 2 دیقه منم با ارور همون 802 مواجه شدم...الانم دیگه کلا وصل نمیشه...مشگل از ماست به احتمال 99 درصد:(

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
من که 2ساعت آپذیتو با پی سی دانلود کردم..به امید این که برم psnیه لحضه هم sign inشدم..دیدم کلا از 12 تا دوستان که 5 تاشون خارجی بودن اون خارجی ها همه on lineبودن ایرانی ها همه last sign in 6days ago...!!بعد 2 دیقه منم با ارور همون 802 مواجه شدم...الانم دیگه کلا وصل نمیشه...مشگل از ماست به احتمال 99 درصد:(

آخه مجبوری یالان بگی :D
منکه آن بودم یوزر خودت 2 روز پیش نوشته بود.

منکه آنلاین نمیزنم راحت ساین میشم ولی اونی که دلش میخواد نمیتونه ساین بشه . جالبه :D

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
من فکر کنم دوباره مشکل از مخابرات و اونورا هستش. فکر کنم دوباره این HTTPS رو بستن. ما هم کم تو این مملکت بدبختی داریم اینجوری هم حال آدم رو میگیرن. )x

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
آخه مجبوری یالان بگی :D
منکه آن بودم یوزر خودت 2 روز پیش نوشته بود.

منکه آنلاین نمیزنم راحت ساین میشم ولی اونی که دلش میخواد نمیتونه ساین بشه . جالبه :D
آخه دانا:D
من که خودم 18روزه نیومدم PSN..20 روزه PS3مم خاموشه:D چجوری من دوروز پیش آنشدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر