MGS4 In-Game Photos Album

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
سلام به بروبچ MGS :cool:
این تاپیکو زدم تا بچه ها هرچی عکس جالب با دوربین خود بازی میگیرن رو بذارن.
در ضمن چون رزولوژن عکسها 1024x576 هست بصورت Thumbnail بذاریبن بهتره.
خودم منتظرم بازیرو دوباره کامل تموم کردم یه سری بذارم.
فعلا منتظر عکسای هنریه شمام;)

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خیلی تاپیک خوبی هست. توی انجمن NeoGAF کاربراشون کلی عکس از بازی انداختن که میتونین تو اینجا ببینیدشون ... بازی هم انقدر گرافیکش قشنگ هست که حتی یه جاهایی میشه به صورت Wallpaper هم در آوردشون.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
يه راهنمايی هم بزار که چطور تو بازی که عکس ميگيريم منتقل کنيم رو کامپيوتر , ممنون

توی منوی بازی یه گزینه ی Photo Album داره که هرچی عکس بگیری اونجا ذخیره میشه.هر کدوم از عکسایی رو که گرفتی رو انتخاب کن و بعد برو روی گزینه ی Export بعد Normal Sizeرو انتخاب کن. بعد عکسا منتقل میشن به هاردت و بعد...... :cheesygri

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
خب اینم واسه شروع کار بد نیست:cheesygri
راستی وضوح عکسا وضوح اصلی بازی روهم نشون داد:1024x576 /:)
(راسنی ربطی به تاپیک نداره ولی بازم میگم که اگه با SDTV معمولی بازی میکنین حتما نسبت تصویر رو 16:9 کنین!!!)

Free Image Hosting

Image Hosting

Free Image Hosting

Free Image Host

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
تاپیک خوبیه ... فقط سعی کنید برای عکس هایی که میگیرید زاویه و موقعیت خوبی پیدا کنید تا عکس خوب بشه ...

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
اقا این دوربین دو حالت داره . تو حالت دوم که میره پشت Snake چه جوری باید عکس گرفت ؟
(دوربین MGO هم روی همین حالته )

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اقا این دوربین دو حالت داره . تو حالت دوم که میره پشت Snake چه جوری باید عکس گرفت ؟
(دوربین MGO هم روی همین حالته )
حالت دوم خیلی بهتر هم هست ولی باید دوتا دسته داشته باشی تا با اون بگیری.
فکر کنم یکی باید بشینه و از بازی کردنمون عکس بگیره!!!

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اگه یادتون باشه توی MGS1 قبل از اینکه به آزمایشگاه Otacon برسین یه سالنی هست که توش پره از اجساد سربازایی که Cyborg Ninja یا همون گری فاکس کشته بود. اونموقع هم بازی دوربین داشت و اگه از جسدها عکس میگرفتیم موقعی که دوباره عکسا رو ظاهر میکردیم و میدیدیم یه چیزی شبیه روح اون مرده ها توی عکس میفتاد.
الان هم همینکارو همونجا بکنین باز عکسا یه روح روهم نشون میدن حتی ایندفعه یه روح جدید توی یه عکسی که از آزمایشگاه Otacon گرفتم بود که نمیدونم شاید مال گری فاکس باشه! :ninja:
وقتی عکسارو Export کردمشون به هارد ps3 که بذارم واستون دیدم اون روحهایی که توی عکس معلوم بودن غیب شدن.
مثل فیلم ترسناکا که طرف از روحه عکس میگیره میخواد ظاهرش کنه میبینه از روح خبری نیست!!! :twisted1:
======================================
راستی کسی قصد عکس گذاشتن نداره؟! دیگه تاپیک تعطیل؟!

:headband:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
دوربین که پیدا کردنش سخت نیست. توی هواپیما (mission briefing) با MK.II بگردی راحت پیداش میکنی ;)
آره. :D منتظرم به Mission Briefing برسم. :D که البته رسیدم و حوصله نداشتم بازی کنم دیگه. :D

در ضمن حتماً اون لینکی که از NeoGAF دادم رو نگاه کنید. عکسهای خیلی قشنگی گرفتن. :love:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این هم همون دوتا عکسی که توش دوتا روح بود که البته الان دیده نمیشه و موقع گرفتن دیده میشن.

Image host

اینم عکس همون هلی کوپتریه که توی MGS1 Liquid باهاش سقوط کرده بود که البته با چتر نجات خودشو نجات داد ولی یه روح هم وقتی عکس گرفتم داشت که معلوم نیست روح کیه!!

Image hosting

اینم فکر کنم تفنگ MK.23 بود که همون اولین سلاحیه که اسنیک توی MGS1 میگیره و زیر کامیون همون محوطه ی اول بازیه.(وقتی دست بگیریمش اسنیک میگه:Just Like The Old Time!!)

Free Image Hosting

و اینم همونجاییه که وقتی اولین بار دیدم اشک از چشمانم جارید:((

Image Hosting
old snake
کابر فعالا! شما بایستندی از تاپیکBC حمایت کردندی نه NeoGaf ! /:) :cheesygri

آخرین ویرایش:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
رضا جان من چند تا عکس گرفتم ولی عکس گرفتن جوری که اسنیک معلوم باشه خیلی مکافات داره. :D حالا عکسهام رو بعداً میذارم. :D

راستی اون عکسهایی که توشون روح هست، موقع ظاهر کردنشون (:D) یک گزینه داره ( اگر اشتباه نکنم Exercise ) رو بزنید یک لحظه و فقط برای یکبار اون روح ها رو میبینید. :D

اینم عکس همون هلی کوپتریه که توی MGS1 Liquid باهاش سقوط کرده بود که البته با چتر نجات خودشو نجات داد ولی یه روح هم وقتی عکس گرفتم داشت که معلوم نیست روح کیه!!

رضا جان من چترش رو تو 1 دیدم ! تو 4 کجاست دقیقاً ؟ :D همونجا که با Crying Wolf میجنگیدیم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر