تاپیک مخصوص بازی dracula origin

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام من در قبرستان بعد از انکه میلهای مقبره را واز می کنیم و چراغ داخلش مگذاریم کمی اینور تر یک مجسمه فرشته است که دور تا دور ان باید علامت بگذاریم اگر کمکم کنید ممنون میشم.:(

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام من در قبرستان بعد از انکه میلهای مقبره را واز می کنیم و چراغ داخلش مگذاریم کمی اینور تر یک مجسمه فرشته است که دور تا دور ان باید علامت بگذاریم اگر کمکم کنید ممنون میشم.:(
باید اونایی که شبیه شیطان هستند رو علامت لیوان و بیچاره ها رو علامت گریه بزاری
البته همون طور که دوستمون گفت توی اون آدرس هم هست

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
من در بازی جایی که بعد از ساختن کلید چوبی و قرار دادن ان روی دیوار و واز شدنش وقتی از پلها بالا می رویم در بسته است من همه جا را گشتم ولی هچ ایتمی برای ور داشتن نبود لطف کنید کمکم کنید.

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
باید رو نقطه ای که خطها همدیگرو قطع میکنن کلیک کنی

من خط کشی ها را انجام دادم ولی اتفاقی نیم افته اگر میشه بیشتر راهنمایی کنید بازی از همون اول رو اعصاب هست معلومه آدم پیر میشه تا تمامش کنه :biggrin1:

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
کمک در مورد بازی دراکولا

بلیکم
من توی اتاق اولی بازی گیر کردم لطفا بگید چطوری می تونم از اتاق برم بیرون

یا حق

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
بچه ها من تو قبرستون سر دو مجسمه گیر کردم یکی اون که باید چشهای حیوانات رو قرمز کنی و مجسمه ی بعدی اون که باید وزن شیطان ها رو بدست بیاری . لطفا کمک کنید.

payam11

کاربر سایت
Mar 7, 2007
264
بچه ها من تو قبرستون سر دو مجسمه گیر کردم یکی اون که باید چشهای حیوانات رو قرمز کنی و مجسمه ی بعدی اون که باید وزن شیطان ها رو بدست بیاری . لطفا کمک کنید.
باید چشمهای گرگها که فکر کنم 3 تا باشن و عنکبوت و مار رو قرمز کنی
وزن گناه 7 تا مرد 1825 بود

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
من اونجا رو رد کردم کلید چوبی رو ساختم در رو باز کردم و در بالاییش بسته بود. تو دو تا اطاق هم دو تا تابلو هست ایا باید با اون تابلوها کاری کنم.ممنون میشم کمکم کنید

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
اقا من اون دو کاغذ رو هم سوراخ کردم یه کلمه رو دو تا تابلو بدست اوردم دیگه چی کار کنم.واییی
کاغذی که از تابلو اتاق بالا ساختی روی تابلوی اتاق پایینی استفاده کن و بالعکس، یک سری حروف بهت میده که روی تابلوی اتاق پایینی باید قطب نماها را تنظیم کنی. حروف به این ترتیب هستند:
SE E N SE N SE N E N S SE E
که N یعنی شمال، E یعنی شرق، S یعنی جنوب و SE یعنی جنوب شرقی.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
ممنون ولی خودم ردش کردم حالا تو اون شهرم که یه موزه داره . همه وسیله های توی موزه رو برداشتم و 6 تا هرم رو اون علف رو هم از بقل شترا برداشتم با او پیرمرده که ته یه کوچست هم حرف زدم . تو یه کوچه هم یه در بستست دیگه نمیدونم چیکار کنم.کمک!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر