تاپیک مخصوص بازی dracula origin

BAYERN

کاربر سایت
Aug 19, 2006
54
سلام
این تاپیک زدم برای اونایی که عاشق بازیهای Adventure هستن:-"
من این بازی همین الان نصب کردم و یک مقدار بازی کردم و دیدم بازی خوبی البته طرفدارهای این بازی از مدتها پیش منتظر منتشر شدن این بازی بودن:eek:
فعلآ چند تا عکس از محیط بازی براتون میزارم تا بعد در مورد داستان بازی هم اطلاعاتی بدم:love:
f_fdraculaorim_9e77874.jpg

f_fdraculaorim_a1d370e.jpg

f_fdraculaorim_c809092.jpg

f_fdraculaorim_7b7f7ee.jpg

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
راهنمایی جمله سازی

سلام به دوست عزیز
من توی قسمتی که دوباره به موزه برمیگردی و مسئول اونو نجات میدی از چاقو خردن بعدش باید یه سری کلمه رو مرتب کنی{نامه درست بشه} نسبت به اون شکلا گیر کردم
امید وارم فهمیده باشین کجا رو میگم.اگه میشه اون جمله رو برام بگین تا من هم از این کف در بیام.

0x50y93

کاربر سایت
Jun 18, 2008
2
کمک کنید !!!!

من تو بازی Dracula Origin یه مشکل داشتم اگه ممکنه کمک کنید .
من مرحله ی قبرستان رو رد کردم و رفتم توی قبر . حال رسیدم به یه جایی که چند تا چرخ دنده شبه قفل گاو صندوق هستن . نمیدونم چطوری چیده میشن .لطفا یاری کنیدم
در ضمن تعدادشون 12 تا است

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
سلام به دوست عزیز
من توی قسمتی که دوباره به موزه برمیگردی و مسئول اونو نجات میدی از چاقو خردن بعدش باید یه سری کلمه رو مرتب کنی{نامه درست بشه} نسبت به اون شکلا گیر کردم
امید وارم فهمیده باشین کجا رو میگم.اگه میشه اون جمله رو برام بگین تا من هم از این کف در بیام.
با سلام خدمت همه رفقا برو بچ من این بازی زیبا را تمام کردم هر کی هر مشکلی داره بگه تا کمکش کنم
دوست عزیز من نمیدونم کجا را میگی در اون قسمت اصلآ پازلی در این مورد که شما گفتی وجود نداره
شما بعد از اینکه جان او را نجات میدهید باید چاقور را از دیوار برداشته و به سمت مصطفی (همون مردی که کنار شترها ایستاده) بروید و بعد او ادرس خانه او را به شما که در انتهای بازار هست را میدهد
اگر خواستی برای اینکه بهتر بتونم کمکت کنم یه عکسی از اونجایی که گیر کردی را بزار تا بهتر بتونم کمکت کنم

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
من تو بازی Dracula Origin یه مشکل داشتم اگه ممکنه کمک کنید .
من مرحله ی قبرستان رو رد کردم و رفتم توی قبر . حال رسیدم به یه جایی که چند تا چرخ دنده شبه قفل گاو صندوق هستن . نمیدونم چطوری چیده میشن .لطفا یاری کنیدم
در ضمن تعدادشون 12 تا است
این هم برای شما :)

2ewjdpw.jpg

حالشو ببر !!:biggrin1:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
با سلام خدمت همه رفقا برو بچ من این بازی زیبا را تمام کردم هر کی هر مشکلی داره بگه تا کمکش کنم
دوست عزیز من نمیدونم کجا را میگی در اون قسمت اصلآ پازلی در این مورد که شما گفتی وجود نداره
شما بعد از اینکه جان او را نجات میدهید باید چاقور را از دیوار برداشته و به سمت مصطفی (همون مردی که کنار شترها ایستاده) بروید و بعد او ادرس خانه او را به شما که در انتهای بازار هست را میدهد
اگر خواستی برای اینکه بهتر بتونم کمکت کنم یه عکسی از اونجایی که گیر کردی را بزار تا بهتر بتونم کمکت کنم

من منظورم بعد از اومدن دوباره به موزه بعد از اون خونه هه بود اینم عکسش
http://irapic.com/uploads/1214063273.jpg

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
من منظورم بعد از اومدن دوباره به موزه بعد از اون خونه هه بود اینم عکسش
http://irapic.com/uploads/1214063273.jpg
ok حالا شد !
وای چه مصیبتی !! من سر این پازل اشکم در اومد تا ردش کردم
خط اول Weapon - With - Magical Powers - Within - Seker - Head
خط دوم :
Cursed - Blood - Hidden - Under - North - Altar
خط سوم :
Before - Enter - Darkness - Destroy - Guard - Curse be on you
بار هم اگر جایی گیر کردی بگو

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
ok حالا شد !
وای چه مصیبتی !! من سر این پازل اشکم در اومد تا ردش کردم
خط اول Weapon - With - Magical Powers - Within - Seker - Head
خط دوم :
Cursed - Blood - Hidden - Under - North - Altar
خط سوم :
Before - Enter - Darkness - Destroy - Guard - Curse be on you
بار هم اگر جایی گیر کردی بگو
واقعا دستت درد نکنه نمیدونی.داشتم دیونه میشدم.........

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
دوستان من اولین بارمه که این بازیو بازی میکنم.... کلا اولین باریه که دارم adventure بازی میکنم. این اول بازی که میری سمت نقشه باید چی کار کرد؟

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
دوستان من اولین بارمه که این بازیو بازی میکنم.... کلا اولین باریه که دارم adventure بازی میکنم. این اول بازی که میری سمت نقشه باید چی کار کرد؟
میتونی روش حل این اولین معما رو توی توضیحاتی که توی فایل manual بازی نوشته پیدا کنی
باید همه روزنامه هارو جمع کنی بعد توی نقشه اون جاها رو و جاهایی که احتمال فرار هستشو پیدا کنی مثل این عکس

میدونم کوچیکه ولی دقت کنی معلومه

آخرین ویرایش:

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
من توی قسمتی که به اطریش میریم و باید کلید کتب خونه رو پیدا کنیم گیر کردم اینم عکسا چیکار کنم؟

2, 6, 8, 12, 14, 15, 18.

این اعداد را به ترتیب از کوچک به بزرگ بر بروی گاوصندوق بزن و با هر بار که یک عدد را میزنی اون دستگیره را هم فشار بده
مثلآ 2 را که زدی دستگیره را فشار بده و بعد 6 را بزن و دوباره دستگیره را فشار بده تا ..... عدد 18

WILLMORE

کاربر سایت
Jun 21, 2008
8
sharoshor جان که زحمت پاسخ شما را کشید
ولی یک عکس رنگی هم من برات میزارم چون این یکمی واضح تر است

qydetj.jpg

در ضمن شما ابتدا باید تمام اتاق را به خوبی بگردی و تمام روزنامه ها را بخونی وقتی که یک مداد و یک پاک کن در زیر نقشه ظاهر شد این خط کشی ها رو انجام دهی

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
sharoshor جان که زحمت پاسخ شما را کشید
ولی یک عکس رنگی هم من برات میزارم چون این یکمی واضح تر است

qydetj.jpg

در ضمن شما ابتدا باید تمام اتاق را به خوبی بگردی و تمام روزنامه ها را بخونی وقتی که یک مداد و یک پاک کن در زیر نقشه ظاهر شد این خط کشی ها رو انجام دهی

من خط کشی رو کردم... بعدش چی کار کنم؟
اینم خطایی هستش که کشیدم...
1474171.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر