راهنمایی در بازی فاینال فانتزی 12

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من اونجایی که وارد یه شهری میشن که همه آدماش زن هستن و گوشاشون مثل خرگوشه مشکل دارم.
من از طریق یه معدن وارد شهر میشم و میرم پیش ملکشون و باهاش صحبت میکنم و بعدش از شهر می خوام خارج بشم دو باره از راه همون معدن باید برم یه شهر دیگه که راه هاش همه به وسیله یه چیز آبی رنگ که نمیدونم چیه بسته هستش و نمی شه ازش رد شد.اگه کسی این بازی رو رفته کمک کنه.

soheil480

کاربر سایت
May 25, 2008
5
من گیر کردم

سلام
حالا من گیر کردم
تو مرحله که مه داره
راهم بازه مشکل نیست ولی قدرتم به دشمنای مرحله نمی رسه هر کدوم می خوام از بین ببرم باید کلی بجنگم یا قدرت بزنم .
نباید اینجوری باشه
کلی تو لایسنس و سلاح پیشرفت کردم ولی زورم به اینا نمیرسه هر کدومشون یه غولن
پول به اندازه کامل دارم ولی فروشنده ها سلاح جدید تر نمیفروشن

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
سلام
حالا من گیر کردم
تو مرحله که مه داره
راهم بازه مشکل نیست ولی قدرتم به دشمنای مرحله نمی رسه هر کدوم می خوام از بین ببرم باید کلی بجنگم یا قدرت بزنم .
نباید اینجوری باشه
کلی تو لایسنس و سلاح پیشرفت کردم ولی زورم به اینا نمیرسه هر کدومشون یه غولن
پول به اندازه کامل دارم ولی فروشنده ها سلاح جدید تر نمیفروشن
من دقیقا نفهمیدم کجایی ولی بهتره بری جایی که دشمناش ضعیف ترن به ترتیب لول های یارات رو زیاد کن به همین ترتیب قدرتشون هم زیاد میشه و سلاح هم آزاد میشه.

اگه با فارن دختره کمون داره بری تیر کمون آزاد میشه.اگه با برادهیر اون یارو تفنگ داره بری تفنگ آزاد میشه.اگه با وان پسره بری اسلحه و زره آزاد میشه اگه با پرنسس اش بری جادو و زره چرمی و جادویی آزاد میشه و اون یارو مو زرده اسمش رو یادم نیست هم مثل وان هستش.سعی کن وان رو لولش رو بیشتر از بقیه بالا ببری.
درضمن غیر از اسلحه زره هم بخر.
زره های آهنی کیفیت خوبی دارن ولی به بعضی چیزها جادویی حساسن و لی زره های چرمی که کیفیت کمتری دارن مقاومتشون در برابر جادوها بیشتره و خونتون رو هم زیاد میکنه.
اگه مشکلی داشتی بگو چون بازی رو من تموم کردم.بازی بیش از حد طولانیه.
من که 95 ساعت بازیش رو رفتم تا لول 65 و خون کاراتر هام بالای 4200 بوده.شما هم تا این حد حتما باید برید.چون با همین هم به مشکل بر می خورید.

soheil480

کاربر سایت
May 25, 2008
5
دستت درد نکنه اصلاً راه از اون ور نبود راه پیدا کردم الان تو برج هستم دارم به بالای برج می رم با غول لاکپشت درگیرم لول چهارتای اول 51 شدن خوبن ولی دو تا دخترا آخر
هنوز 22 هستن
راستی نمی شه SUMMON رو با هم ظاهر کرد ـ بعدش هم همشون ضعیفن زود می میرن زود خونشون کم میشه قدرتشون رو هم می زنن خون زیاد کم نمی کنه چرا اینجورین اینا؟؟
* فقط راهی برای افزایش پول نداری

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام به بر وبچ فاينالي

كساني كه الان دارن شماره 12 رو ميزنن بهتره داستانش رو هم كامل بخونن تا پي به ارزش واقعي اين بازي ببرن. توي امضام داستانش رو گزاشتم. هر جا هم مشكلي داشتيد بپرسيد.

اينو مطمئن باشيد كه با بهترين بازي ps2 طرفيد.:clover:

kavoos

کاربر سایت
Dec 9, 2006
8
ff12

سوالات کلآ در مورد تومام کردن و رد کردن مراحل بازیه من خودم شماره 9 و 10 و 10_2 و 12 رو همه چیزش رو در اوردم همین بازی یه نیزه داره با attack 150 دو شمشیر یکی 140 و دیگری 130 که با elm-attk holy است که تمام موجودات ridora اگه اشتباه نکنم در برابر آن ضعیف هستن تو این بازی از خودم راضی نیستم اما تو 10 و 9 کسی نمیتونه باهام کل بندازه من خودم اول از 10 بیشتر خوشممیومد اما بعد از اینکه چند تا چیز جالب از 9 فهمیدم عاشقش شدم داستان 9 رو بیشتر دوس دارم با اینکه داستان 10 قوی تره

هر کسی هر چیزی خواست بدونه از این بازیا بپرسه براش توضیح میدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر