Metal Gear online

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
نیاز به کوچکترین توضیح و مقدمه چینی نیست :biggrin1:.

Index-top.jpg

مکانی مناسب برای مچ کردن "قرار داغ" در PSN. نسخه BETA هم تا چند روز دیگه یعنی 21 اپریل در اورپا در دسترس قرار خواهد گرفت.

اینم چند تا شات

نکته: هدف این تاپیک بحث و مطرح کردن مشکلات در MGO ست و کاملا مستقل از بخش MGS4 عمل خواهد کرد.

پ.ن. به امید روزی که یک Clan ـه خَپَن تشکیل بدیم و بریم به جنگ PMC ها :biggrin1:.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
1-به اميدوار اون روزي كه بتونيم MGS4 رو با سخاوت اين فروشنده ها زير 100 تومن گير بياريم !!!
2- به اميد اون روزي كه فريدون بلاخره كيسه خليفشو شل كنه بره يك سرويس ADSL بگيره !!:biggrin1:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,732
مطمئن هستید که همه نمیتونن دانلود کنن؟من الان رفتم تو psn دیدم اومده free هم هست الانم دارم دانلود میکنم حجمش 741 مگابایت هست.یه توضیح بدید اگه نمیشه پس چرا من دارم دانلود میکنم:confused:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مطمئن هستید که همه نمیتونن دانلود کنن؟من الان رفتم تو psn دیدم اومده free هم هست الانم دارم دانلود میکنم حجمش 741 مگابایت هست.یه توضیح بدید اگه نمیشه پس چرا من دارم دانلود میکنم
این رو باید مسئولین PSN توضیح بدن:D. تو اخبار امده بود فقط کسانی که MGS4 را پیش خرید کرده اند میتونن این رو دان کنن. حالا یا اونا شُل گرفتن یا شما شانس اوردی یا PSN باگ داره:D.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
مطمئن هستید که همه نمیتونن دانلود کنن؟من الان رفتم تو psn دیدم اومده free هم هست الانم دارم دانلود میکنم حجمش 741 مگابایت هست.یه توضیح بدید اگه نمیشه پس چرا من دارم دانلود میکنم:confused:
از کجاش؟!بگو منم ميخوام!:((

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza

شما مطمئنی ؟ کجای PSstore بود ؟ من همین الان رفتم نبود ! خواهشا سریع جواب بده...

ویرایش: خواب دیدی... نیست. اگر واقعا گرفتی یک عکس بگیر....

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
خودش هست free هم زده پس تموم ولی یک امکان دار
اینکه وقتی دانلود تموم شد و موفق اینستال رسید از شما
یک کد بخواد
بازم دانلودش کن ضرر نداره اگه اینطوری که گفتم نباشه فعلا اولین نفر
هستی که گرفتی تو bc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند