مشكل در بازي silent hill 4

METALGEAR74

کاربر سایت
Feb 5, 2008
72
نام
سعید
من تو قسمتي كه زندان هست و بايد از حفره ها به پايين بپريد تا به آشپذخانه برسي توي اون قسمت آشپذخانه يك دري هست كه بايد رمز وارد كني گير كردم وقتي ميخوام در رو باز كنم اين پيغام روميده (اينجا تاريكه و كليد هاي مربوط به وارد كردن رمز ديده نميشه) در ضمن بگم كه توربين آبي رو راه انداختم

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
من تو قسمتي كه زندان هست و بايد از حفره ها به پايين بپريد تا به آشپذخانه برسي توي اون قسمت آشپذخانه يك دري هست كه بايد رمز وارد كني گير كردم وقتي ميخوام در رو باز كنم اين پيغام روميده (اينجا تاريكه و كليد هاي مربوط به وارد كردن رمز ديده نميشه) در ضمن بگم كه توربين آبي رو راه انداختم
برای اینکه رمز در را وارد کنی می بایست به اتاقت برگردی از پنجره به بیرون نگاه کنی.روی یک تابلو که بالا یک پشت بام هست چهار تا شماره هستش.اون رمز در هست;)

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
سلام

شما بايد به طبقه ي سوم بري.بعد وارد دومين در از سمت چپ بشي.از انجا 3 بار داخل سوراخ بپري تا به طبقه ي B1 برسي.در بالای راهرو یک نردبان وجود دارده از نردبان دو بار بالا برو تا به طبقه ي دوم برسي. در طبقه ی دوم يك شیرفلکه هست که با چرخوندن آن مي توني طبقه ی دوم را بچرخونی. طبقه ی دوم رو 4 بار به سمت راست بچرخون بعد از نردبان بالا برو و طبقه ی سوم را 2 بار به سمت راست بچرخون.بعد جلوي در اصلي برو وكد رو وارد كن.(اگر كد رو نداري اينه 0302)

موفق باشيد.

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
باید طبقات رو طوری بچرخونی که چراغ ها روشن بشن و همونطور که
از اونها پایین پریدی تا به آشپزخونه رسیدی، اونجا روشن بشه

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
دوست عزیز msbazicenter شما دوتا تایپیک که مربوط به 4یا 5 ماه پیش میشه رو کشوندی بالا!!

بد نبود تاریخ رو نگاهکی میکردی!!

جالبیش هم اینه که جفتشون مربوط میشه به silent hill 4

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
فکر می کردم مشکل سایلنت هیل 4 کاملا حل شده
بابا ماکه راهنمای کاملشو گذاشتیم
اگه کسی خبر نداشت بره تو وبلاگم این زیره راهنمای کاملش اونجاست

ali aghajari

کاربر سایت
Sep 3, 2008
64
سلام.

من جایی که wish house سوخته گیر کردم.باید دست و پای عروسک رو پیدا کنم...توی چاهها رو نگاه نمیکنه میگه تاریکه...منم شمع روشن کردم ولی روی خوده چاهها نمیزاره،میذاره دورش که اونم فایده نداره...چه کار باید کنم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر