راهنمایی در مورد قتل در قطار سریع السیر شرق

alexcardo

کاربر سایت
Jul 25, 2007
14
سلام
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق گیر کردم:(( خواهشا راهنماییم کنید.
من باید از کلاوز آشپز اثر انگشت بگیرم اما نمیتونم .وقتی میرم پیشش ازمن سرکه و روغن زیتون می خواد و من فقط یکیشونو میتونم تهیه کنم.و نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
برای پیدا کردن اون ها باید به واگن Baggage Car بری و به سمت بشکه هایی که سمت دیوارند بری، بعد با استفاده از Metal Collection Spout در بشکه ای که روش نوشته سرکه Vinager رو باز کنی و بعد با یه لیوان خالی Empty Glass از اون سرکه برداری، برای روغن هم باید همین مراحل رو برای بشکه ی روغن که اونجاست تکرار کنی.
بعد از اینکار اونا رو به آشپز بده ، اون می که اینا کمن و خودش می ره بیشتر بیاره و آشپزخونه رو رها می کنه، بعد هم برو تو و به کارت برس!

من این بازی رو همون موقع که اومه بود تموم کردم (حدود یک سال و نیم پیش) و درست یادم نیست، این رو هم از یه Walkthrough برات نوشتم، اگر درست متوجه نشدی بگو تا خودم امتحان کنم و دقیقا بهت بگم.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
شما باید دوتا Metal Collection Spout داشته باشین، وقتی از قطار می ری بیرون تو جاهای برفی که ازشون عبور می کنی باید دوتا از اونا پیدا کنی، دوباره بگرد تا دومی رو پیدا کنی و بعد ازش استفاده کن.

alexcardo

کاربر سایت
Jul 25, 2007
14
سلام
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق گیر کردم .من از همه اثر انگشت گرفتم و با همه صحبت کردم اما الان کاری نمونده تمام کارهای که پووآرو گفته انجام شده و خط خورده .حتی اون دستگاه تلگراف و درست کردم اما میگه نمی دونم با کی باید تماس بگیرم و اون گاو صندوق هم باز نکردم .حالا باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید.

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
سلام
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق گیر کردم .من از همه اثر انگشت گرفتم و با همه صحبت کردم اما الان کاری نمونده تمام کارهای که پووآرو گفته انجام شده و خط خورده .حتی اون دستگاه تلگراف و درست کردم اما میگه نمی دونم با کی باید تماس بگیرم و اون گاو صندوق هم باز نکردم .حالا باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید.
اگر اشتباه نکنم شما الان اواخر بخش دوم بازی هستید، حالا باید به Security Room بری. اول برو به Baggage Car ، بعد با کلیدی که از Hardman گرفتی در Security Room رو باز کن.
الان هدف اصلی شما باز کردن گاوصندوقه، برای باز کردن گاوصندوق به درون کلاه Ratchet نگاه کن و ببین نوشته Rev. 13:18 ، منظور بخش خاصی از انجیله، بعد در انجیل Greta نگاه کن، از متنی که اونجا نوشته متوجه می شی که کد گاوصندوق 666 است ، یعنی اول یک بار باید اهرم رو مخالف عقربه های ساعت تا عدد شش بچرخونی ، بعد برعکس موافق عقربه های ساعت دوباره تا 6 بچرخونی، و بعد دوباره برعکس و کخالف عقربه های ساعات تا شش بچرخونی تا باز بشه.
کمی بعد از این بخش دوم تموم می شه، و در بخش سوم که اسمش Hercule Poirot Sits Back And Thinks است، پوآرو خودش بهت می گه که بوسیله ی رادیو با کی تماس بگیری.

alexcardo

کاربر سایت
Jul 25, 2007
14
راهنمای این بازی در سایت www.aftab.ir بود اما حالا که گرفتمش راهنما غیب شده:(لطفا لینکشو بزارید

شما با گذاشتن اسم سایت بالا باعث شدید تا من راهنمای کامل بازی رو پیدا کنم .
اینم لینکش :
http://www.aftab.ir/articles/computer_internet_infortmation_technology/games/c14c1190100028p2.php
http://www.aftab.ir/articles/computer_internet_infortmation_technology/games/c14c1190100028p2.php
در ضمن تشکر ویژه ای از saba می کنم که کمکهای زیادی به من کردش .مرسی

scooter_g_o

کاربر سایت
Dec 1, 2007
2
من تمام پاسپورت ها رو جمع کردم و طبق راهنمایی که شما گذاشتید بازی رو ادامه دادم
اما وقتی پیش پوارو میرم میگه همه پاسپورت ها رو جمع نکردی لطفا من رو راهنمایی کنید

hamed-saberi

کاربر سایت
Sep 14, 2008
17
خواهشا اگه کسی بلده راهنماییم کنه

سلام
من در بازی قتل در قطار سریع السیر شرق گیر کردم.وقتی من برای اولین بار وارده بیشه میشم و از کفشها استفاده می کنم ودرادامه از تنه ی درختان دوتا Metal Spout درمیارم و نهایتا به یه کلبه می رسم که قفله ونمی تونم بازش کنم.لطفا منو راهنمایی کنید.
ایمیل من:hamed_saberi.iran@yahoo.com

motafegh

کاربر سایت
Nov 4, 2010
1
اقا ببینید من رمز گاوصندوق رو نمیتونم باز کنم میشه دقیق تر توضیح بدید اخه باید چه جوری باز کنیم رو کدوم عدد باید ببیریم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر