تاپیک طرفداران بازی های سگا و مورتال کمبت و رمز بازی ها

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
آقا پس چرا این تاپیک اینقدر خلوته ....البته من خودم نبازی به بازیهای سگا ندارم چون هر چی رو بخوام پیدا میکنم کد تقلبشم هم اگه بشه خودم از بازی در میارم ..اگه نیازی بود به من اطلاع بده...در خدمتیم(غیر از کمبات)

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
metal gear1 وmetal gear2:solid snake رو که برای میکرو هستن رو میتونی جور کنی؟؟؟
البته با شبیه ساز میکرو...:blushing:
با سلام خدمت دوست عزیز ! :love:

تشکر یادت نره دوست عزیز ! :biggrin1:

این لینک بازی : http://romhustler.net/download/nes/889
این هم لینک شبیه ساز : http://alpha.zshare.net/download/6472a3ec97885e67d2c8ef807ad1cfee/1189935031/210930/rocknesx20f.zip

Last edited by a moderator:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
کسایی که دونبال رمزهای مخفی بازی مورتال کامبت تریلوژی مثل هستن بگن بزارم :biggrin1:
مثل finishing ها burtality ها animal . بازیکن ازاد کزدن
MK TILOGEY

xyz

کاربر سایت
Aug 31, 2007
69
نام
Ali
خب دمت گرم بزار
شبیه سازشو ( از اینایی که میشه رزولیشنو هم زیاد کرد) اگه داری یا کسی داره بزاره
مورتال کمبت ها 3 با رمزش اگه دارین بزارین ممنون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
خب دمت گرم بزار
شبیه سازشو ( از اینایی که میشه رزولیشنو هم زیاد کرد) اگه داری یا کسی داره بزاره
مورتال کمبت ها 3 با رمزش اگه دارین بزارین ممنون

نمیدونم اینجا میشه یا نه ولی اگه شبیه سازشو خواستی pm بده شخصی بزارم برات

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
ازاد کردن فنهای MK TRILOGEY در PS1 بازیرو بزارید و به قسمت OPTIONS برید و _ بالاوR1_R2_L1_ L2 رو نگه دارید تایک صدایی بیاد بعد داخل علامت سوال بشید و هر نوع FINISHING رو میتونید ازاد کنید

یا اگه با این کار حال نمکنید FINISHING مثل من هر بازیکنی که میخواهید بزنید اسمش رو بگید بگم :love:

ازاد کردن نینجا KAMELION شما اول باید یه بازیکن نینجا انتخاب کنید مثل SCORPION و وقتی انتخاب کردید دکمهای مثلث . مربع R1 .R2 و دسته عقب رو تا وقتی که بازی شروع بشه نگه دارید ;)

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
ازاد کردن فنهای MK TRILOGEY در PS1 بازیرو بزارید و به قسمت OPTIONS برید و _ بالاوR1_R2_L1_ L2 رو نگه دارید تایک صدایی بیاد بعد داخل علامت سوال بشید و هر نوع FINISHING رو میتونید ازاد کنید

یا اگه با این کار حال نمکنید FINISHING مثل من هر بازیکنی که میخواهید بزنید اسمش رو بگید بگم :love:

ازاد کردن نینجا KAMELION شما اول باید یه بازیکن نینجا انتخاب کنید مثل SCORPION و وقتی انتخاب کردید دکمهای مثلث . مربع R1 .R2 و دسته عقب رو تا وقتی که بازی شروع بشه نگه دارید ;)

خواهشا این یه تاپیک رو بزارین برای سگا و میکرو بمونه پلی استسشن قاطیش نکنید این همه تاپیک هست براشون اینجا نزارین
فقط بزارین برای سگا م میکرو
من شبیه ساز بازی های میکرو و سگا و بیشتر خود بازی ها هم دارم دنبال رمز و کد تقلب بازی هام البته
فاریسش
خبر بدین

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
کسایی که دونبال رمزهای مخفی بازی مورتال کامبت تریلوژی مثل هستن بگن بزارم :biggrin1:
مثل finishing ها burtality ها animal . بازیکن ازاد کزدن
MK TILOGEY
[/QUOTE]
تاکید میکنم فقط سگا و میکرو اگر هست آقا این سگا میکرو بیچاره که قدیمی هم هستن به اندازه کافی مهجورن با اومدن این کنسول های جدید ولی خداییش هیچ کدوم جای سونیک کمبت شورشو نمی گیرن!!!!!
پس این تاپیک بزارین براشون دوستان رمزی چیز ی بود بگین البته منبع فارسی
اون سایت کمبت هم فارسی نیس!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد

خواهشا این یه تاپیک رو بزارین برای سگا و میکرو بمونه پلی استسشن قاطیش نکنید این همه تاپیک هست براشون اینجا نزارین
فقط بزارین برای سگا م میکرو
من شبیه ساز بازی های میکرو و سگا و بیشتر خود بازی ها هم دارم دنبال رمز و کد تقلب بازی هام البته
فاریسش
خبر بدین

ببینم کی گفت که این تایپیک میکرو هست اسم تایپیک رو خوندی یا از خودت حرف در میاری چرا نوشته بازی مورتال کامبت . بازی مورتال کی توی میکرو بوده :confused:

B A T I S T A

کاربر سایت
May 12, 2009
229
ببینم کی گفت که این تایپیک میکرو هست اسم تایپیک رو خوندی یا از خودت حرف در میاری چرا نوشته بازی مورتال کامبت . بازی مورتال کی توی میکرو بوده :confused:
ببين الكي شلوغش نكن و نپيچون از خودم هم نمي گم:mad: ااون بالا اگه ببيني چشاتو باز كني!!!!!!!! نوشته
بازي هاي سگا و مورتال كمبت و..........:cool:
يني فقط بازي هاي سگا و مروتال كمبد هاي سگا نه ps !!!!!!!!!!!!!!!!!
منم گفتم اين تاپيك رو ps نزارين و بزارين بازي هاي سگا و ميكرو كه شبيه هم هسن و اگه توي نت هم نگا كني اين سري بازي ها هميشه كنار هم هستن نه كنار بازي هاي پلي استيشن
اين همه تاپيك براي ps هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر