Army of Two | PS3

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
اين بازي بايد امروز عرضه شده باشه :
=========================================================
armyoftwouk.jpg

Publisher: EA Games
Developer: EA Montreal
Genre: Modern First-Person Shooter
Release Date: Mar 4, 2008
ESRB: MATURE
Number of Players: 1-2
official web site : www.ea.com/armyoftwo/index.jsp

Last edited by a moderator:

ARIAMEHR

کاربر سایت
Feb 26, 2008
15
نام
Ali
ديروز خريدمش.....................خيلي باحاله........... مخصوصا وقتى كه Co op دونفره بازي كنيد ...... آخر حالهههههههه ...... توصيه ميشه از دستتون نره حتما بخريد و بازي كنيد

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
ديروز خريدمش.....................خيلي باحاله........... مخصوصا وقتى كه Co op دونفره بازي كنيد ...... آخر حالهههههههه ...... توصيه ميشه از دستتون نره حتما بخريد و بازي كنيد

بازي رو چند خريدي ؟
واسه Co op حتما بايد دسته PS3 باشه ؟
راستي بازي اول شخصه ديگه ؟

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
واسه Co op حتما بايد دسته PS3 باشه ؟
Co op یعنی مثلا با دوستت با هم بازی کنید. ( حالا یا از طریق Lan یا Xbox Live ) تو بازی هم با هم هستین ( دشمن هم نیستین ). همون دوتایین ( یکیتون اون یکی، یکی هم اون یکی :D ).

راستي بازي اول شخصه ديگه ؟

بله، سبک بازی First Person ( اول شخص ) هست.

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
Co op یعنی مثلا با دوستت با هم بازی کنید. ( حالا یا از طریق Lan یا Xbox Live ) تو بازی هم با هم هستین ( دشمن هم نیستین ). همون دوتایین ( یکیتون اون یکی، یکی هم اون یکی :D ).

مثل اين كه نفهميدي منظورم رو ! من ميگم ميشه Co op رو با دسته ديگه به غير از دسته خود
PS انجام داد ؟ مثلا من Co op ريستنس رو با يه gamepad و يه دسته خود PS رفتم .

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
آخرین ویرایش:

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
بازیش چطوره!؟؟ارزش خریدن داره بگم واسم ار دبی بیارن؟!حتما اول شخصه ARIAMEHR جان؟؟؟
بازی تو این سبک چی پیشنهاد میکنید بگم واسم بیارن؟!؟؟(اول شخص)

ARIAMEHR

کاربر سایت
Feb 26, 2008
15
نام
Ali
با اجازه دوست عزيز Play_3 ميخواستم كه معلوماتى درباره اين بازى هيجان آور رو با دوستان درميان بزارم .

61Ddj6KR8YL._AA280_.jpg

Genre: Modern Shooter
Release Date: Mar 6, 2008
Players: 1-2

سبك بازي :

Compaign :

شامل 6 مرحله هستش ( صومال - افغانستان - عراق - China - كشتي ناوبر - ميامي ) و از سه درجه سختي تشكيل شده اين سبك بازي رو ميتوانيد با بيشتر از يك راه بازي كنيد : ..

- يك نفره : همونجوري كه ميدونيد بازي بايد به شكل تيمي انجام بشه ... تيمي از دونفر ..... در سبك يك نفره شما بايد يكى از دوشخصيت اساسي بازي رو انتخاب كنيد و شخصيت دوم ... Camputer يا همون AI خواهد بود كه بصورت خيلى قابل توجهي مثل يك شخص معمولى بهت كمك خواهد كرد ...... البته خود بازيكن هم ميتون دستورهاي مورد نظر رو به Camputer بده .... مثلا .. حمايت , تير اندازي سبك , تير اندازي زياد , جلو رفتن و عقب موندن و خيلي كارها.

- Split Screen : در اين سبك بازي كه هم زيرمجموعه Compaign هستش .... با يكى از دوستانتون ميتونيد دست به دست هم و با كمك هم اين بازي رو تمام و شكست بديد .... در اين طرز بجايه Camputer كه در طرز يك نفره عرض كردم ... ميتوانيد دسته كونترول PS دومى رو بديد به دسته يك نفر ديكه و باهم دشمنها رو نابود كنيد .

- Private Co-Op : خوب اكه كسي بياد و بفرمايد كه يك آدم اجتماعى نيستم و هيج دوستى ندارم .......بايد جكار كنم ؟؟؟؟؟ دو جواب دارم يكيش همين سبكه بازيه .... در اين سبك ميتوانيد با انلاين رفتن يكى از بازيكنهايى كه انلاين هستن رو دعوت كنيد و در ماموريت مورد نيازتون بهتون كمك كند .

- Public Co-Op : جوابه دوم من هم اين سبكه بازيه ..... خودتان ميتوانيد از طرف يك بازيكن انلاين ديكر دعوت بشويد و ماموريت مورد نظر اون رو بازي كنيد .

اين بود سبك Compaign

برويم به سبك دوم

Versus :

اين طرز به معنايه ديكر همان انلاين هست كه سه تا منوو داره

- Quick Match : كه بصورت سريع وارد هر اتاقى كه انلاين خالى هستش ميشويد و با يك بازيكن ديكر تيم رو تشكيل ميدهيد و با تيمهايه ديكه انلاين مبارزه ميكنيد

- Costume Match : اين سبكيه كه خودتان ميتوانيد اتاق مخصوص خودتان رو درست كنيد .... در اين مورد همه مشخصات بازى وابسته به شماست و ميتوانيد هرجورى كه ميخواهيد انتخاب كنيد ... بيشتر شرح ميدم ..... مثلا 3 تا از دوستانتون رو ميتوانيد دعوت كنيد و با خدوتان كه 4مين نفر هستيد دو تيم شويد ..... اكر كسي هم نداشته باشيد كه دعوتش كنيد خود بازيكنهاى كه انلاين هستند بصورت اتوماتيك به اتاق شما Addميشن .... در اين سبك ميتونيد زمين بازي رو انتخاب كنيد ( صومال - افغانستان - عراق - China - كشتي ناوبر - ميامي ) .

- Statistic : در اين منوو رده بندى تمام بازيكنهايى كه انلاين هستن رو ميتونيد Check كنيد

اسلحه و زره :

اسلحه 3 نوع هستن و هر نوعى شامل بيشتر از 10 نمونه سلاح هستش :

Primary Weapon : اسلحه اساسي مثل Shutgun و M12 و غيره

Secondary Weapon : اسلحه سبك مثل كولت و غيره

Special Weapon : اسلحه مخصوص مثل دوربيندار و غيره

رويه هم رفته بيشتر از 30 نوع سلاح وجود داره كه هر كدومشون ميتوانيد Upgrade كنيد و قدرتش رو زياد كنيد .

زره شامل زره بدن و ماسك هستش

اينهم يكسرى عكس مربوط به بازيه :

army-two-ss1.jpg

army_of_two_video.jpg

army-of-two-12.jpg

حرف آخر :

من اين بازى رو امتحان كردم ..... به نظر من اكر شما تو سبك بازى انلاين هستين و اين سبك رو خيلى دوست دارين حتما اين بازى رو امتحان كنيد و از دستتون نره .....خوب يك نفره هم حاله ولى اين بازى بر اساس Co-op درست شده و حالش به اينه كه دونفره يا انلاين بازى كنيد .

خوب تمام شد ...... اشتباهى يا اينكه موردى رو درست به عزيزان نرسونده باشم .... به بزركيتون ببخشيد و هر سؤالى در مورد اين بازى دارين در خدمتتون هستم

رخصت

يا علي

ARIAMEHR

کاربر سایت
Feb 26, 2008
15
نام
Ali
بازیش چطوره!؟؟ارزش خریدن داره بگم واسم ار دبی بیارن؟!حتما اول شخصه ARIAMEHR جان؟؟؟
بازی تو این سبک چی پیشنهاد میکنید بگم واسم بیارن؟!؟؟(اول شخص)

سومين شخصه عزيزم ....... انلاين و دونفره رو دوست دارى ؟؟ از دستت نره:thumbsup:

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
اقا میشه یکی بگه که اون دونفر تو بازی که قابل انتخاب و بازی کردن هستن فقط از لحاظ ظاهری با هم فرق دارن یا از لحاظ گیم پلی هم با هم فرق دارند؟
راستی موتور بازی انریل انجین هست؟

آخرین ویرایش:

ARIAMEHR

کاربر سایت
Feb 26, 2008
15
نام
Ali
اقا میشه یکی بگه که اون دونفر تو بازی که قابل انتخاب و بازی کردن هستن فقط از لحاظ ظاهری با هم فرق دارن یا از لحاظ گیم پلی هم با هم فرق دارند؟
راستی موتور بازی انریل انجین هست؟

فقط از لحاظ ظاهر باهم فرق ميكنند ........ موتور بازي فكر كنم همان انريل انجن هستش ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر