Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خب همونطور که میدونید بالاخره بعد از کلی انتظار ؛ RockStar اعلام کرد که این بازی در تاریخ 29 آوریل 2008 برای PS3 و Xbox 360 عرضه میشه...

gta4_logo_screen001.jpg

فکر کنم دیگه همه راجع به این بازی اطلاعات کافی داشته باشن ؛ ولی به هر حال:

شخصیت اول بازی ؛ Nikolai Bellic هست که تابع یکی از کشورهای اروپای شرقی هستش ، و به دلیل پیدا کردن شخصی ناشناس که در گذشته ها اون رو میشناخته به Liberty City اومده و ....

توی این تاپیک میخواهیم راجع به این بازی بزرگ و شاید بزرگترین بازی سال 2008 صحبت کنیم ؛ یک نظرسنجی هم هست که خواهشا دوستانی که PS3 دارن توش شرکت کنند...

***در مورد نظرسنجی:

از اونجایی که این بازی Multi-Platform هست ، خیلی از دوستانی که هم PS3 و هم 360 دارن ؛ ممکنه نسخه 360 بازی رو انتخاب کنن ؛ (به علت قیمت پایین) اما از اونجایی که این بازی جزء بهترین های سال هست ، هزینه کردن برای این بازی چندان هم بی دلیل به نظر نمی رسه! میخواهیم یه آمار درست و حسابی اینجا داشته باشیم که دقیقا چند نفر نسخه PS3 این بازی رو میخرن...

با تشکر.

Last edited by a moderator:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
کسی میدونه فرق دوتا ورژنش(360وps3) توی چیه؟ آخه یه خبرایی قبلا بود راجع به چیزای اضافه تر توی نسخه ی 360 بازی :confused:
کسی چیزی میدونه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام منم تو نظر سنجی شرکت کردم من نمیخرمش ترجیح میدم با 360 بازیش کنم اونم فقط باسه قیمتش که مطمئنم بازی وقتی که بیاد کمتر 100 تومن نمیشه اینجا گیر اورد اگرم واستیم که قیمتا پایین بیاد که گرمی بازیش از دست میره پس بهتر که روی 360 بازیش کنم چون پول دراوردن باسم کمی سخته
موفق باشید;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ولی بهتر بود به نظر سنجی یک گزینه ی دیگه هم اضافه میکردی! "من PS3 ندارم."
اسنیک پیر عزیز (:biggrin1:) شما درست میگی ، ولی دیگه دوستانی که PS3 ندارن لطف میکنن و دیگه رای نمی دن...
کسی میدونه فرق دوتا ورژنش(360وps3) توی چیه؟ آخه یه خبرایی قبلا بود راجع به چیزای اضافه تر توی نسخه ی 360 بازی :confused:
کسی چیزی میدونه؟

نسخه ps3 و 360 که در 29 april با هم عرضه می شوند هیچ گونه تفاوتی ندارند ولی بعدا حدودا در فواصل 6 ماهه دو تا Content جدید که شامل مراحل اضافی هست فقط برای نسخه 360 قرار می گیره که البته پولی هم هست نه مجانی. (با تشکر از اشکان عزیز!)

سلام منم تو نظر سنجی شرکت کردم من نمیخرمش ترجیح میدم با 360 بازیش کنم اونم فقط باسه قیمتش که مطمئنم بازی وقتی که بیاد کمتر 100 تومن نمیشه ;)

شما درست میگی ؛ ولی من به خاطر همین نظرسنجی گذاشتم که مثلا یه تعداد زیادی از بچه های سایت که میخوان بازی رو بخرن ؛ اینجا اعلام کنن و موقع رلیز بازی به فروشگاهی مثل Nextgen یا ... بگیم مثلا 30 تا GTA میخوایم!!! اینطوری شاید ارزون تر برای همه تموم بشه... ;)

==========================================================

خوب تا الان که 18 نفر گفتن که حتما میخرن ؛ اینطوری خیلی خوبه البته اگه همه پایه باشن!!

==========================================================

در ضمن خواهشا از بحث های PS3 vs 360 خودداری کنید!!

مـــــــرســــــی !!!

آخرین ویرایش:

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
منم 100% این بازی رو برای ps3 میخرم... .

شما درست میگی ؛ ولی من به خاطر همین نظرسنجی گذاشتم که مثلا یه تعداد زیادی از بچه های سایت که میخوان بازی رو بخرن ؛ اینجا اعلام کنن و موقع رلیز بازی به فروشگاهی مثل Nextgen یا ... بگیم مثلا 30 تا GTA میخوایم!!! اینطوری شاید ارزون تر برای همه تموم بشه...

یه راه دیگه هم میشه هست برای ارزون تر شدن.... .
اولا اینکه اگه بخوایم از فروشگاه های ایرانی بخریم مسلما اونا هم چون خودشون باید از جایه دیگه ای بخرن پس ما میشیم سومین دستی که بازی دستمون میرسه و قبلی ها هم باید از فروش یه سودی ببرن... .
حالا باید یه نفر که credit card داشته باشه گیر بیاریم ((( البته ادم مطمعنی باشه و دنبال سود نباشه ))) و هر کی خواست پول بریزه تو حساب اون و یجا از یه سایت معتبر خریداری کنیم فکر کنم اینجوری خیلی ارزونتر بشه و هزینه ی پستشم برامون به صفر برسه.... .

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
بهتر اينقدر فن بوي بازي در نياريم خوب مسلما اونايي كه هر دو دستگاه رو دارن ميرن نسخه 360 رو ميگيرند(مثل خودم) كه از اكثر نظرها مثل نسخه ps3 هست و با 5000 تومن يه بازي رو كه حد اقل 100000 قيمتش ميشه رو ميگيرن
حداقل عقل اينجوري حكم ميكنه;)

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
یه راه دیگه هم میشه هست برای ارزون تر شدن.... .
اولا اینکه اگه بخوایم از فروشگاه های ایرانی بخریم مسلما اونا هم چون خودشون باید از جایه دیگه ای بخرن پس ما میشیم سومین دستی که بازی دستمون میرسه و قبلی ها هم باید از فروش یه سودی ببرن... .
حالا باید یه نفر که credit card داشته باشه گیر بیاریم ((( البته ادم مطمعنی باشه و دنبال سود نباشه ))) و هر کی خواست پول بریزه تو حساب اون و یجا از یه سایت معتبر خریداری کنیم فکر کنم اینجوری خیلی ارزونتر بشه و هزینه ی پستشم برامون به صفر برسه.... .

نه! اینطوری گرونتر میشه، همین Iranbin رو نگاه کنید ؛ همه بازی ها رو 90 تا 100 تومن میده ؛ 2 ماه هم تاخیر داره؛ اگه یه فروشنده باانصاف باشه ، فکر کنم بشه با قیمت های خوب مثلا حدود 60 تا 70 تومن جورش کرد! (دعا کنید!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر