راهنمایی در بازی Robin Hood

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من تو اون مرحله ای که شب هستش و باید مری رو نجات داد گیر کردم مشکل منم اینه که نمیدونم چه جوری باید نجاتش داد

6yf6l3m.jpg

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من الان درست حضور ذهن ندارم
توي كدوم شهر هستي
همونجايي هستي كه اول مسابقه تير اندازيه؟؟
بگو كجايي تا راهنماييت كنم
عکسش رو میزارم ولی نمیدونم چرا اینجا نشونش نمیده.

همون مرحله که یه کشیش چاق هستش.ازمن میخواد که اون کشیشه رو تو نماز خونه کلیسا یا همون جایی که مردم میان به گناهانشون اعتراف میکنن زندانی کنم.ولی هر کاری می کنم با اون یارو گندهه که چماق داره ببرمش تو یه پیغام میده و بعدش یارو نمیبرش داخلو بر میگرده.

مری همون دختره هم داخل قصره و چندتا شوالیه و لرد سیاه پوش دورشن و همش میگن چه:باشکوهه.

Arkantos

کاربر سایت
Dec 29, 2007
93
عکسش رو میزارم ولی نمیدونم چرا اینجا نشونش نمیده.

همون مرحله که یه کشیش چاق هستش.ازمن میخواد که اون کشیشه رو تو نماز خونه کلیسا یا همون جایی که مردم میان به گناهانشون اعتراف میکنن زندانی کنم.ولی هر کاری می کنم با اون یارو گندهه که چماق داره ببرمش تو یه پیغام میده و بعدش یارو نمیبرش داخلو بر میگرده.

مری همون دختره هم داخل قصره و چندتا شوالیه و لرد سیاه پوش دورشن و همش میگن چه:باشکوهه.
آها فهميدم كجاش هستي
توي اين مرحله كه نبايد مري رو نجات بدي فقط بايد با رابين هود باهاش صحبت كني همين
اول بايد اون كشيش رو با چمق بزني تا بيفته بعد دستشو ميبندي و ميبريش توي اون اتاق كوچك توي كليسا و بعد رابين هود رو به جاي كشيش ميبريش توي اون اتاقك توي كليسا كه همه گناهانشون رو اعتراف ميكنن
بعد رابين با مري حرف ميزنه و بعدش هم كه بايد برگردي به Sherwood و مرحله تمومه:biggrin1:
موفق باشي

123567890

کاربر سایت
Jan 16, 2012
1
سلام.منم توی این مرحله گیر کردم.کارایی که گفتید انجام دادم.خواهشا اگر امکان داره تمام کارایی که باید تو این مرحله انجام بدم را برام بذارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر