flOw

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...
این بازی رو من چن وقت پیش با credit card از PSN دانلود کردم. واقعا بازی فوق العاده ای هست و هر کس که بازی نکنه ضرر کرده!
کنترل این بازی فقط با sixaxis هست ( یعنی هیچ دکمه ای زده نمیشه! )
و من واقعا جای این بازی رو در اینجا خالی دیدم => تاپیکی با این اسم زدم.

Graphic: کلا این جور بازی ها به صورت Arcade هستن و اصلا گرافیکی نیستند! ولی گرافیک بازی خوبه.

Gameplay: گیم پلی بازی یه کم خسته کننده میشه به نظر من تنها نقصش تکراری شدن بازی هست!!!

Music: موسیقی بازی خیلی قشنگ کار شده، طوری که واقعا به آدم حس اینکه در اعماق آب هست رو میده!

Control: همان طور که گفتم کنترل بازی خیلی راحت هست! فقط با چپ و راست کردن کنترل ( دسته ) ی PS3! ( در این بازی آدم میفهمه که چقدر رو SIXAXIS دقیق کار شده! )

Story: راستش داستان بازی رو اصلا نفهمیدم ( چون کلا 30 دقیقه بازی نکردم! ). همینجا خواهش میکنم هر کس داستان رو میدونه به صورت خلاصه تو همین تاپیک بگه.

امتیاز من به بازی: 8.5 هست ( من این بازی رو با بازی های Arcade مقایسه کردما :D! )

کلا به کلیه ی کسانی که Credit Card دارن توصیه میکنم این بازی رو همراه با Expansionـش خریداری کنند! من نمیدونم Expansionـش چی کار میکنه :)!!!

سایت بازی: http://www.us.playstation.com/flow

مشخصاتی از بازی:

Genre: Puzzle

Publisher: SCEA

System: PLAYSTATION®3

Release Date: 02/2007

Players: 1-4

Key Features

* Full HD at 1080p – Vibrant environments.
* Dynamically Adjusting Experience – Customize your game experience.
* Multiplayer mode – 1-4 players; same screen
* SIXAXIS™ wireless controller – fully controlled by SIXAXIS motion sensors to glide, flit, and flOw through the abyss

ESRB:
image_2.gif

قیمتش رو هم فکر میکنم 7.99$ بود! :) حجمی هم نداشت، حدود 200 مگابایت ( فکر کنم با Dial Up دو روز طول بکشه! )

چند عکس از بازی:

flow-ps3-download-game.jpg

flow.jpg

20070512-flow_enter.jpg

Trailer های بازی رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

salardevilking

کاربر سایت
Nov 13, 2005
230
نام
سالار
Code:
It's easy to do. When you find someone who you want to share a game with, simply create a new user account on your PS3, get set up with the PSN by creating another master account, input the details of the person you want to share a game with, go to the Playstation Store, click 'download list' & choose the game you have decided to swap and start the download!
http://www.rllmukforum.com/index.php?showtopic=165128
ما که نفهميدم چي شد!:biggrin1:

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
Code:
It's easy to do. When you find someone who you want to share a game with, simply create a new user account on your PS3, get set up with the PSN by creating another master account, input the details of the person you want to share a game with, go to the Playstation Store, click 'download list' & choose the game you have decided to swap and start the download!
http://www.rllmukforum.com/index.php?showtopic=165128
ما که نفهميدم چي شد!:biggrin1:
فکر نکنم بشه ها :confused:
به نظر من هرکی که PS3 داره و این بازی رو بازی نکنه ضرر کرده ( حالا نرید بخرید بعد خوشتون نیاد :D )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر