Rock Band | PS3

آيا اين بازی خوبی است؟

• بلی

رای‌ها: 6 46.2%
  • خير

رای‌ها: 2 15.4%
  • خوبه ولی Guitar Hero 3 بهتره

رای‌ها: 3 23.1%
  • نميدونم!

رای‌ها: 2 15.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    13

omid_gta

کاربر سایت
Apr 28, 2007
26
نام
omid
:biggrin1:کسی اين بازی رو داره؟
من دارم بهتون پيشنهاد ميکنم اگه ندارين و دنباله يه بازی ميگرديد و جيبتون پر هست حتماً اين رو بخرين!
من کانادا هستم و من از اينجا 200 دلار خريدم!
وقتی 200 دلار ميدهيد يا در ايران بيشتر وقتی Special Edition
رو ميگيريد به شما يک گيتار Wireless يک Drum برقی و يک Microphone و CD بازی رو ميگيريد!

CD:
256px-rock_band_cover.jpg

Guitar:
composite_2.jpg

Microphone:
rockband-mic.jpg

Bundle:
ps3rockbandbundle.jpg

Drum:
rock-band-20070710043052477.jpg

و شما ميتونيد يک گروه برايه خود بسازديد و با دوستانتان بازی کنيد يا به تنهايی بازی کنيد!
در کل بازی جالبی هست!
Ign Score:9.4
GameSpot Score:9.0
و بنظر من از Guitar Hero 3 بهتره البته شما بهتره به جيبتون هم نگاه کنيد قبله اينکه بخريد!
من در سطح وسط هستم برايه Guitar and Drum!

Last edited by a moderator:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
جیگر اینجا فکر نکنم وسایل جانبیه بازی به این راحتی گیر بیاد اگرم بیاد بیشتر از 200 دلار باید بدیم در ضمن با کیبورد هم که کار نمیکنه پس بازم به Guitar Hero خودمون من که کیبوردو مثل گیتار میگیرم دستم خیلی حال میده .... راستی یه سوال اگه بخوام ترکه جدید Download کنم باید از کجا بگیرم(PC) مرسیییییی

omid_gta

کاربر سایت
Apr 28, 2007
26
نام
omid
جیگر اینجا فکر نکنم وسایل جانبیه بازی به این راحتی گیر بیاد اگرم بیاد بیشتر از 200 دلار باید بدیم در ضمن با کیبورد هم که کار نمیکنه پس بازم به Guitar Hero خودمون من که کیبوردو مثل گیتار میگیرم دستم خیلی حال میده .... راستی یه سوال اگه بخوام ترکه جدید Download کنم باید از کجا بگیرم(PC) مرسیییییی
منم گفتم عزيز به وزعيته خودتون بستگی داره ولی Rock Bandبهتره!:eek:

omid_gta

کاربر سایت
Apr 28, 2007
26
نام
omid
:-"
من بازی رو خریدم بدون گیتار و میکروفن نمیشه بازی کرد :biggrin1:
منظورت رو درست نفهميدم نميشه بازی کرد يا حال نميده؟ چون من همشو باهم گرفتم برا همين 1 امتحان تا حالا نکردم البته ميتونی از 2 تا گيتار هم استفاده کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر