RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

• مجموع رای دهنده‌ها
    185
خب به نظره من اون حس و حالی که آدم تو سایلنت هیل داره یه چیز دیگه ست و آدم واقعا احساس تنهایی می کنه.
در کل رزیدنت اویل سه نسخه ی اولشون خوب بود ولی بازم سایلنت هیل بهتره. از شخصیت پردازی بگیر تا موسیقی فوق العاده اش...

اویل! چون حداقل سه شماره اولش با اصالت بود و رو دست نداشت و حتی 4ش هم که اومد ترکوند! اما سایلنت هیل متأسفانه هر روز بدتر از دیروز

به نظرم این مقایسه درست نیست، چون هر دو بازی عالی‌ای هستند و از بزرگان سبک خودشون، ولی به شخصه به دلیل وجود داستان فوق العاده زیبا، مرموز و پیچیده، فسلسفی، اعتقادی، روانشناسانه، گسترده و پایان ناپذیر در سری سایلنت هیل، به این سری به شدت علاقه دارم.

به نظرم این مقایسه درست نیست، چون هر دو بازی عالی‌ای هستند و از بزرگان سبک خودشون
اصلا نميشه انتخاب كرد!!!
من كه ميگم مساوين!!!
از نظر داستان مسلما سايلنت هيل ولي از نظر گيم پلي مسلما RE.
قضاوت واقعا سخته

دوتا بازی خفن چی هست؟:-o رزیدنت که نابود شده ولی سایلنت هیل شاید از امتیازش کم شده باشد ولی هنوز نسخه هایی که عالی بودن از رزیدنت بیشتر است. سایلنت هیل 1و2و3و4وorgin رزیدنت 1و2و3 شایدم رزیدنت 4.

دوتا بازی خفن چی هست؟:-o رزیدنت که نابود شده ولی سایلنت هیل شاید از امتیازش کم شده باشد ولی هنوز نسخه هایی که عالی بودن از رزیدنت بیشتر است. سایلنت هیل 1و2و3و4وorgin رزیدنت 1و2و3 شایدم رزیدنت 4.
خب قدیما این دو بازی جز خفنها بودن :d باو دو تاشون نابود شدن به خدا

سایلنت هیل رو شما دوباره با الن ویک مقایسه کردی )x ما کلی با یچه ها در بخش سایلنت هیل بحث کردیم که این دو بازی کلی باهم فرق دارند:-o:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or