Pat & Mat پت و مت 2010

Pat And Mat - بازی کامپیوتری پت و مت :-/

این بازی زیبا برگرفته از انیمیشن پت و مت می‌ باشد که با استفاده از تکنیک لحظه‌ ای در کشور چک ساخته‌ شده‌ است و دارای دو شخصیت به نام‌های پت و مت می‌باشد که توسط بنس و جرانک ساخته‌ شده‌ است،نام این دو از دو اصطلاح شطرنج، پات و مات، گرفته شده است. بازی کامپیوتری مربوط به این دوشخصیت که هم اکنون پیش روی شماست توسط کمپانی IDEA Games در اواسط سال ۲۰۱۰ منتشر شده است.

دانلود با لینک مستقیم با حجم 190 مگابایت

حتماً بعد از نصب بازی منوی Start Menu ->Programs ->Pat & Mat تنظیمات بازی را در Engine settings انجام دهید.

یک فایل ویدئویی تبیلغ بازی به مدت 1 دقیقه و 40 ثانیه با حجم 8.5 مگابایت

Pat.Mat.rar 8.5 MB

اگر برای اجرای بازی با ارور زیر مواجه شدید نرم افزار زیر را دانلود کنید:

c7New-Bitmap-Image.jpg

PhysX 9.10.0513
یکی از برنامه هایی هست که توسط شرکت معتبر و بزرگ Nvidia ساخته و برنامه نویسی شده است این برنامه برای اجرای بسیاری از بازی ها به عنوان مکمل همچون DirectX استفاده میگردد شاید شما هم در مواقعی با خطلای اجرای بازی به شکل physxloader.dll مواجه شده باشید که نشان دهنده نیاز بازی به این برنامه جهت اجراست

دانلود با لینک مستقیم با حجم 32 مگابایت

آخرین ویرایش:

pouya borujerD

کاربر سایت
نام
پویا

Pat And Mat - بازی کامپیوتری پت و مت :-/

این بازی زیبا برگرفته از انیمیشن پت و مت می‌ باشد که با استفاده از تکنیک لحظه‌ ای در کشور چک ساخته‌ شده‌ است و دارای دو شخصیت به نام‌های پت و مت می‌باشد که توسط بنس و جرانک ساخته‌ شده‌ است،نام این دو از دو اصطلاح شطرنج، پات و مات، گرفته شده است. بازی کامپیوتری مربوط به این دوشخصیت که هم اکنون پیش روی شماست توسط کمپانی IDEA Games در اواسط سال ۲۰۱۰ منتشر شده است.

دانلود با لینک مستقیم با حجم 190 مگابایت

حتماً بعد از نصب بازی منوی Start Menu ->Programs ->Pat & Mat تنظیمات بازی را در Engine settings انجام دهید.

یک فایل ویدئویی تبیلغ بازی به مدت 1 دقیقه و 40 ثانیه با حجم 8.5 مگابایت

Pat.Mat.rar 8.5 MB

اگر برای اجرای بازی با ارور زیر مواجه شدید نرم افزار زیر را دانلود کنید:

c7New-Bitmap-Image.jpg

PhysX 9.10.0513
یکی از برنامه هایی هست که توسط شرکت معتبر و بزرگ Nvidia ساخته و برنامه نویسی شده است این برنامه برای اجرای بسیاری از بازی ها به عنوان مکمل همچون DirectX استفاده میگردد شاید شما هم در مواقعی با خطلای اجرای بازی به شکل physxloader.dll مواجه شده باشید که نشان دهنده نیاز بازی به این برنامه جهت اجراست

دانلود با لینک مستقیم با حجم 32 مگابایت

خیلی ممنون جالب بود....... نمیدونستم پت و مت هم هست بازیش.

veryhigh

کاربر سایت
نام
احمد
من اینو با دانلود آفلاین گرفتم بازیه جالبیه مینی گیم هاش هم خوبه

نیمچه نقد دست و پا شکسته من(بلد نیستم دیگه چیکار کنم به بزرگیه خودتون ببخشید):

پس از اجرای بازی با چهره پت و مت و آهنگ معروفشون مواجه میشید که چیزی نمیشه گفت جز "نوستالژی"
قسمت اصلیش فقط شامل یک مرحلست که باید ماشین رو درست کنید (از اسم مرحله کاملا مشخصه"Car Repair") که بسیار آسونه و کمتر از 5 دقیقه تموم میشه و بلافاصله باید برید سراغ مینی گیمها
اما توی مینی گیمها وقت بیشتری رو صرف میکنید تا بهترین رکورد رو بدست بیارید
مین گیم ها شامل سه بخش میشه:
Puzzle
Fashion show در این قسمت ابتدا لباس ابزارهای مورد نظر که تن پت یا مت هست رو به مدت چند ثانیه نشون میده،یعد از شما میخواد که همونو درست کنید (باید سرعت عمل بالایی داشته باشید)
Mini Golf

هر مینی گیم شامل سه بخش زیر میباشد:
The Cup Challenge مرحله هایی که بازی تایین کرده رو میتونید انجام بدید و رکورد ثبت کنید که بسته به عملکرد شما بهتون کاپ(برنز - نقره - طلا) داده میشه
Tournament در این بخش میتونید با دوستانتون رقابت کنید
Free Game در این بخش خودتون میتونید مراحل رو طراحی کنید
(اینم ذکر کنم که من فقط مینی گلف رو انجام دادم و طبق اون توضیح دادم ممکنه در بقیه طوره دیگه ای باشه)

در کل بازیه جالبیه و برای مدت کوتاهی میتونه شمارو سرگرم کنه،اما برای خواهر و برادر کوچکتون میتونه خیلی جذاب تر باشه...

pouya borujerD
پویا جان واسه تشکر که پست اول رو نقل نمیکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر