شرکت Heavy Iron : پلی استیشن Vita ماشین غراضه است!

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
psp-vita.jpg

عرضه ی پلی استیشن ویتا به عقیده ی سازنده ی بازی UFC Personal Trainer همانند ماشین غراضه خواهد بود.

رئیس شرکت Heavy Iron اقای Lyle Hall در مصاحبه ای با وبسایت GamesIndustry.biz عنوان کرد : اگر مردم مایل به پرداخت 250 دلار برای 3DSنیستند چطور حاضر خواهند شد 300 دلار برای ویتا هزینه کنند؟ مردم نمی خواهند بیشتر از یک وسیله را در جیب خود حمل کنند. و این دلیل موفقیت اندروید و ایفون بوده است و اینها وسایل منتخب مردم هستند که توانایی بسیاری به غیر از اجرای بازی نیز دارند. مردم ویتا را نمی خواهند.

وی ادامه داد : با تمامی احترامی که برای ویتا قائلم اما باید گفت که ویتا چیزی جز یک ماشین غراضه نیست.

سونی نتوانست دنیا را در مورد مدل صرفا دیجیتالی PSP یعنی PSP Go متقاعد کند. Xperia Play از Sony Ericsson که اولین تلفن هوشمند دارای مجوز PlayStation میباشد نیز شاهد عرضه ای ضعیف بوده است.

چندی پیش نیز نینتندو که در یافتن مخاطب برای کنسول دستی خود با مشکلات عدیده ای روبرو بود مجبور به کاهش شدید قیمت 3DS شد.

به عقیده ی شرکت Heavy Iron بازار کنسول های دستی وارد مرحله ی جدیدی شده است.

Lyle Hal در رابطه با ویتا گفت : فن اوری پدیده ای عالیست. من طرفدار سر سخت فن اوری موبایل ها میباشم. اما من فکر نمیکنم که دیگر بازاری برای سخت افزار وجود داشته باشد. من نمیتوانم علت پرداخت هزینه را برای دسگاهی که تنها قابلیت اجرای بازیها را دارد درک کنم.

وی افزود: مصرف کننندگان نظزات خود رو بوضوح بیان کرده اند. ما خواستار بقای دنیای کنسولهای دستی بودیم که گیمرها و فرصت های بیشتر را برای ما بدنبال داشت اما در عین حال شاهد این هستیم که مردم دیگر ان را نمی خواهند.

تا زمانی که تغییر شگرفی در فن اوری های فوق پیشرفته نباشد ره بازگشتی وجود نخواهد داشت.

پلی استیشن ویتا امسال در ژاپن و اوایل سال اینده در امریکا و اروپا عرضه خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

PoµRIʌ

کاربر سایت
Aug 9, 2011
108
امروز چرا همه خودشون رو ترول میکنن ؟ ... قضیه چیه ؟ :|
بگذریم ... :d

رئیس شرکت Heavy Iron اقای Lyle Hall در مصاحبه ای با وبسایت GamesIndustry.biz عنوان کرد : اگر مردم مایل به پرداخت 250 دلار برای 3DSنیستند چطور حاضر خواهند شد 300 دلار برای ویتا عزینه کنند؟ مردم نمی خواهند بیشتر از یک وسیله را در جیب خود حمل کنند. و این دلیل موفقیت اندروید و ایفون بوده است و اینها وسایل منخب مردم هستند که توانایی بسیاری به غیر از اجرای بازی نیز دارند. مردم ویتا را نمی خواهند.

بخورخ تو سرتون دویست صیصد دلار گدا ها ! :d ما خو باید چهارصد پونصد بخریم ... یعنی چند برار ! حالا جدا از قیمت بازی هاش :|

انصافا دیگه دارم به این واقعیت میرسم که کزوال ها دارن دنیا رو میگرن ! :d دنیای گیم رو میگم :>

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
پر هم بیراه نمیگه! واقعا تغییر و تحول بزرگی در دنیای وسایل قابل حمل و نقل رخ داده و در شرایطی که PSP سال هاست یک وسیله از دور خارج شده حساب میشه، شاید خرید یک دستگاه جدیدی که احتمال داره در عرض یک سال باز هم از گوشی های موبایل روز عقب بیافته خیلی معقول نیست.

به نظر من بهترین کاری که اینها می تونستند بکنند این بود که پروژه کنسول قابل حمل رو کاملا با گوشی های موبایل شون ادغام می کردند و حالا یا روی اندروئید، یا روی یه سیستم عامل جدید مخصوص خودشون، کاربری گوشی موبایل و کنسول قابل حمل رو همزمان به خریدار می دادند. یعنی طوری که شرایطش مشابه iPhone و iOS بشه (Xperia Play هم اصلا قابل مقایسه با همچین سیستمی نیست).

همه مون هیجان ویتا رو داریم، همون طور که چند سال قبل هیجان PSP رو داشتیم. ولی از طرفی همه مون هم می دونیم تعداد زیاد وسایل قابل حمل، به معنی 100 تا شارژر و 100 تا باتری که باید مواظب باشی تموم نشه و 100 تا وسیله که باید مواظب گم شدن یا دزدیده شدنش باشی و ... است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: nathan mckane

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
منم باهاش موافقم.کار ویتا با وجود گوشی های هوشمند خیلی خیلی سخته.واقعا حمل دو وسیله شبیه به هم کار جالبی به نظر نمیرسه و اگه قرار باشه یه وسیله رو با خودمون حمل کنیم اون وسیله گوشی هوشمند خواهد بود.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,236
نام
حمید
اصلا چنین چیزی درست نیست . هنوز هم جماعت گیمر ترجیح میده که با استفاده از گیم پد بازی کنه به علاوه این که ویتا تاچ هم هست . درسته که آیفون وسیله ی جذابی هست ولی هنوز یک کنسول کور گیمینگ به حساب نمیاد . 3DS هم مشکلات خاص خودش رو داره و به نظرم مشکل از نینتندو بود که خیلی سریع به سراغ این تکنولوژی رفته . البته هنوز تازه اول راه و نینتندو هیچ وقت تسلیم نمیشه .

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
منم باهاش موافقم.کار ویتا با وجود گوشی های هوشمند خیلی خیلی سخته.واقعا حمل دو وسیله شبیه به هم کار جالبی به نظر نمیرسه و اگه قرار باشه یه وسیله رو با خودمون حمل کنیم اون وسیله گوشی هوشمند خواهد بود.
کاملا صحیح

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
300 دلار ؟
ایشون از کجا می خرن ؟
--------------------------------------
My Reaction
----------------------------------------------------------------
وی افزود: مصرف کننندگان نظزات خود رو بوضوح بیان کرده اند. ما خواستار بقای دنیای کنسولهای دستی بودیم که گیمرها و فرصت های بیشتر را برای ما بدنبال داشت اما در عین حال شاهد این هستیم که مردم دیگر ان را نمی خواهند.
کسی این جا هست که Vita نخواد ؟
---
در کل برای من 1 دونه Vita به اندازه ی 100 تا گوشی میارزه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kavigne

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بنده هم با این کارنامه درخشان استدیو ایشان را پشم میخوانم
همچین میاد مصاحبه میکنه که انگار KillZone یا GOW ساخته . این بازی هارو من 1 شونم تاحالا بازی نکردم :D .
زمانی که iphone توانست uncharted رو بیاره قبول !!! بابا این 4 هستس کم نیست !!! ایفون 1 هستس !! . باید انگری بردز یا دودل جامپو با انچارتد مقایسه کنیم ؟؟؟؟ امان از دست این کژوال گیمر ها ....
من یک ویتا + 1100 350$ رو به ایفون 1000$ ترجیح میدم .

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
اگرچه تندروی کرده توی اظهاراتش ولی ایشون به هر حال توی این صنعت مشغول به کاره و وضعیت بازار رو خیلی بهتر میدونه

یه مدت پیش هم کرایتک حرف های مشابهی زده بود شانس موفقت ویتا رو در مقابل تلفن های هوشمند کم دونسته بود.

به هر حال این کنسول قراره که حداقل 5 سال عمر داشته باشه. تنها پس از دوسال خواهید دید که با چه مشکلاتی روبرو میشه.

این بازار داره کوچکتر و کوچکتر میشه و بالعکس بازار بازیهای اسمارتفون ها بزرگ و بزرگ تر. بازار کژوال ها که دست نینتندو بود که میشه گفت تا حد زیادی واگذارش کرد به اپل و در اینده ای نزدیم اندروید و ویندوز. هارد کور رو هم تا یکی دو سال فوقش دست سونی خواهد بود بعدش دوباره شروع به درجا زدن میکنه.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ولی من برعکسم ! اصلا با یه گوشی حال نمیکنم:dترجیح میدم فقط با گوشی تماسهامو مدیریت کنم و در عوضش یه vita برا باقی کارام داشته باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر