عنوان جدید کپکام در مراسم ComicCon رو نمایی خواهد شد!!!!

Gunners Trust

کاربر سایت
درود
بر طبق panel مراسم comic con شرکت بازی سازی خوش نام کپکام قرار است که در مراسم comic con که در هفته ای دیگر در سن دیگو برگذار میشود , از عنوان جدید خود پرده برداری کند .
mvc3_thumb.jpg

در panel عنوان شده که دراین مراسم کپکام عنوان جدید خود را معرفی میکند علاوه بر این شما میتوانید در این مراسم اطلاعات بیش تری در رابطه با بازی dragon s dogma و بدست اوردید.

همچنین کپکام در این مراسم یک خبر بزرگ در این دارد , گفته شد این خبر , خبر خارق العاده از بازی
marvel vs capcom 3 است

لازم به ذکر است , که در این مراسم میتوانیم شاهد سورپرایزی در مورد بازی resident evil باشیم .

این مراسم از تاریخ 22 جولای استارت کار خود را میزند و طی پشت سر نهادن سه روز به کار خود خاتمه خواهد داد.

برنامه این مراسم به شرح زیر است :

Thursday 21:
Journey 10-11 a.m. - A look at the upcoming beautiful PS3 exclusive - 23ABC
Kinect Star Wars 10-11 a.m. - A new announcement, new modes - 32AB
Street Fighter x Tekken - 3:15-4:15 Ono will be there, on-stage matches, surprises - 6BCF
Star Wars: The Old Repubic: 3:30-4:30 p.m. The upcoming MMO will be shown off, "exclusive reveals" - 6BCF
Resistance 3: 5-6 p.m. - A first look at new game content and other surprises for this PS3 shooter - 7AB
Batman: Arkham City 5-6 p.m. - Reveals for game and characters - Sefton Hill Iindigo Ballroom
Gears of War 3: 6-7 p.m. - Cliffy B. to give "key announcements" - 6BCF

Friday 22:
Halo Universe 11:30-12:30 - Frank O. and friends discuss what's next - 6BCF
Uncharted 3 4-5 p.m. - Nolan North and others on hand to discuss the mo-cap, story side of game - 25ABC
The World of Capcom 5-6 p.m. - A new game reveal, Hiroyuki Kobayashi on hand, Dragon's Dogma and more - 25ABC
Resident Evil Round-up 6-30-7:30 - 15 anniversary celebrated, RE4 & Code Veronica HD shown, surprises - 5AB

Saturday 23:
Activision: 10-11:30 a.m. Stan Lee visiting, a big panel of all things Activision - 5AB
Marves vs Capcom 11-12 - New announcements expected! - 25ABC
Marvel Interactive: 12:30-1:30 -It's Marvel, Baby. All their games coming this year, reveals planned - 6A
Dark Horse and Bioware 4-5 p.m. - Covers Old Republic and Mass Effect games and comics - 23ABC
Namco Bandai Fighting Panel 4-5 p.m. - All their stuff coming: Tekken, Tekken movie, Naruto & Soul Calibur - 25ABC
Twisted Metal 6-7 p.m. - David Jaffe will show of the opening movie, new content, a new boss - 5AB

Sunday 25:
Starhawk 10-11 a.m. Lightbox will be there to show their new baby off - 25ABC
tnx vg 247
منبع یک
منبع دو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: fixer and Kasra-M
خبر خیلی خوبی بود به نظر شما چه سورپرایزی به غیر از تیزر رزیدنت اویل 6 میتونه باشه ؟ ! :x البته خیلی بعید میدونم که اون باشه. و همچنین ممکنه تریلری از فیلم جدید resident evil : retribution و یا انیمیشن Resident Evil :Damnation باشه ساعت دقیق پخش مراسم به همراه زمان بندیها به وقت ایران رو هم اگه میشه لطف کنید بزارید.ممنون.

آخرین ویرایش:
عالیه! دلم میخواد که شاهد رزیدنت اویل 6 باشیم که این نسخه یکی از بهترین نسخه های رزیدنت اویل بشه:d امیدوارم بلند پروازی نکرده باشم:d :| :d

فقط امیدوارم دیگه یه مدت بیخیال این جنگ جو های خیابانیشون بشن و بزارن اینا هم کمی استراحت کنن
بجاش یه رزیدنت اویل ترسناک بدن بیرون
همین چند شب پیش بود که داشتم DLC های 5 رو میرفتم و واقعا بعضی از عناصر استفاده شده در این DLC برام جالب بود مثل پیانو زدن جیل برای باز شدن در و همون گیم پلی بدون اکشنی که باید کلی وقت واسه گشت و گذار محیط بدون هیچ گونه تیر اندازی انجام میدادی و البته محیط های ترسناک و تاریک برخلاف چیزی که در شماره 5 بود
معلومه که کپکام می دونه طرفدار های سری چی میخوان.یه رزیدنت اویل با عناصر کلاسیک و یه کنترل جدید و عالی می تونه بهترین چیز باشه
از مدت ها قبل توی فروم های خارجی میگن به احتمال خیلی زیاد Super Marvel vs Capcom 3 هست یا یه همچین چیزی ! من که خیلی دوست دارم همین باشه و کلی کاراکتر و محیط جدید توش ببینیم. MVC3 خیلی خوب بود ولی به شدت کمبود کاراکتر و محیط و البته بخش های فرعی داشت.
شرمنده آریا اگه این باشه یعنی خاک تو سره کپکام!:دی بعد این همه سال تجربه هر چی داشت و نداشت ترکوند و فقط همین یه بازی رو داره که اونم سالی یه دونه سوپر و سوپر دولوکس بهشون اضافه می کنه اسمش رو میزاره بازی جدید! شاهکارشون این شماره جدید DR بود که شخصیت اصلی بازی رو عوض کرده بودن بعد بازی رو به اسم بازی جدید میخوان بفروشن!!! بعضی ها می گفتن که 40 دلاره! ولی من می گم بخوره تو سرش! من 5 دلارم یه همچین چیزی رو نمیخرم چون همش از دم تکراریه چه برسه به 40 دلار پول بی زبون!

آخرین ویرایش:
از مدت ها قبل توی فروم های خارجی میگن به احتمال خیلی زیاد Super Marvel vs Capcom 3 هست یا یه همچین چیزی ! من که خیلی دوست دارم همین باشه و کلی کاراکتر و محیط جدید توش ببینیم. MVC3 خیلی خوب بود ولی به شدت کمبود کاراکتر و محیط و البته بخش های فرعی داشت.

دقیقا منم فکر میکنم همین باشه چون resident evil یه جورایی به comiccon ربطی نداره.

اینجا همش راجع به رزیدنت اویل هست

Resident Evil Round-up 6-30-7:30 - 15 anniversary celebrated, RE4 & Code Veronica HD shown, surprises -

پس قطعا سورپرایز باید در مورد رزیدنت اویل باشه حالا ممکنه رزیدنت اویل 6 نباشه ولی شاید همونطوری که گفتم تریلری از فیلم Resident Evil : Retrubution و یا انیمیشن Resident Evil :Damnation باشه.

آخرین ویرایش:
اینجا همش راجع به رزیدنت اویل هست

Resident Evil Round-up 6-30-7:30 - 15 anniversary celebrated, RE4 & Code Veronica HD shown, surprises -

پس قطعا سورپرایز باید در مورد رزیدنت اویل باشه حالا ممکنه رزیدنت اویل 6 نباشه ولی شاید همونطوری که گفتم : retribution و یا انیمیشن Resident Evil :Damnation باشه.
منم موافقم
به محض ديدن اسم تاپيك گفتم يك انيميشن جديد هست احتمالا !
خداكنه سبكش مربوط بشه به سبك گيم شماره 5 !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or