مسنجر بسیار عالی Raidcall برای اعضای Bazicenter

• Thread starter Thread starter kaveh
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

kaveh

کاربر سایت
همیشه دنبال یه مسنجر بودم که بشه باهاش اعضای آنلاین بازیسنتر راحت پیدا کرد و برای بازی های آنلاین و غیره باهاشون در ارتباط بود مسنچر Raidcall یه مسنجر بی نظیر هستش که اصلا برای گیمر های و بازخور ها ساخته شده\m/
حتما برای شما هم پیش اومده در مرحله ای از بازی یا چیز دیگه ای (مربوط به گیم) گیر افتاید و دنبال افراد آنلاین در یاهو بودید (ولی هیج کدوم از اعضا ادد لیست گیمر شما در یاهو آنلاین نبود یا اطلاعی در اون زمینه نداشت) که همون لحظه مشکلتون رو بر طرف کنید مطمئن باشید که مسنجر Raidcall همون چیزیه که شما دنبالش بودید جایی که سرور مختص برای اعضای بازیسنتر داره و اعضای بازی سنتر دور هم جمع میشند و افراد آنلاین که در حال بازی کردن گیم خودشون هستند رو مشاهده میکنند ( این مسنجر کوچکترین فشاری بر cpu شما نمیذاره و فوق العاده کم فضا اشغال میکنه)
شاید بپرسید فرق این با یاهو چیه؟!
خوب میگم: یاهو مسنجر همه گیر هستش و مشکلات زیادش رو همه ما میدونیم در ضمن یاهو روم به شخصی دیگه نداره که بشه اونجا ساخت و روم های گیمش هم همه خارجی هستند و به درد اعضای بازیسنتر که میخوان محفل خودمانی داشته باشند نمیخوره در حالیکه شما میتونید در raidcall به جز دوستان گیمر خودتون در ادد لیست وارد سرور خود بازیسنتر در Raidcall شده و در اونجا آعضای آنلاین دیگه که در لیست شما نیستند رو هم ببنید
پس توصیه اکید میکنم که این مسنجر رو که حجم فوق العاده کمی داره (2 مگابایت) رو دانلود کنید و از دست ندید
ساختن آیدی هم بسیار ساده هستش(کمتر از یک دقیقه) پس منتظر چی هستید از یه مسنجر که برای خود گیمر ساخته شده چی دیگه میخوایید؟:d

***لینک دانلود اول از خود سایت Radicall (ممکن است کمی مشکل داشته باشه این نسخه)
لینک دانلود از Raidcall

***لینک دانلود دوم ( ترجیحا این نسخه را دانلود کنید که مشکل باگ آن fix شده است)

لینک دانلود از 4shared

تذکر: وقتی دانلود کردید و آیدی خودتون رو ساختید از قسمت راست مسنجر Find a Raidcall Server رو کلیک کنید سپس در قسمت Find Server نام "Bazicenter" (دقیقا همینطوری که اینجا نوشتم اسم رو وارد کنید) رو وارد کنید وقتی لیست سرور رو با همین اسم (Bazicenter) دیدید بر روی آن کلیک کنید و به سرور خودتان (بازیسنتر) وارد بشید
به همین راحتی:d
خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید تا همه اعضای بازیسنتر آگاه بشند@};-

آیدی من هم kavehvv هستش دوستانی که تمایل داشتن میتونن add کنن

ضمنان طی صحبت های انجام شده با دوست خوبم حمید قرار بر این شده که نمایشگاه هایی مانند VGA GDC, E3, TGS, CES, GC, PAX, VGA یا غیره رو به صورت لایو در Raidcall همزمان با آغاز آنهای در سرور Baziceneter در Raidcall به بحث و گفتگو آلاین کشیده بشه و دوستان بصورت آنلاین باهم به چت و بحث و گفتار بپردازند
(چیزی هم به آغاز E3 نمونده کمتر از 6 روز برای همین موضوع مراسم ویژه ای در سرور بازیسنتر در زمان شروع E3 خواهیم داشت پس سریعا دانلود کنید تا از اتفاقاتی که دوستانتون بصورت لایو در سرور بازیسنتر در Raicall به گفتگو میپردارند عقب نمونید و شما هم جزو بحث کننده ها در سرور خودتان باشید):d

مهم : دوستانی که الان عضو هستند حتما حتما برای اینکه دوستان جدید به سرور وصل بشند براشون از طریق این لینـــــــــــــــک ایمل بزنید و از طریق این ایمیل اکانت در Raidcall بسازند تا ظرفیت سرور بازیسنتر هم افزایش پیدا کنه (ایمل رسیده برای شما ممکن است به جای inbox در قسمت spam باشد)

منتظر حضورتان در سرور خودتان هستیم :thanks:

آخرین ویرایش:
من یه چندباری توش رفتم. تو اون سروراش که دیگه کسی چت نمیکرد، همه میکروفون داشتن :d
سیستم راحتی هم داشت، Ctrl رو نگه میداشتی صحبت میکردی.

منتظر بودم یکی همچین سروری بزنه. من هستم

من یه چندباری توش رفتم. تو اون سروراش که دیگه کسی چت نمیکرد، همه میکروفون داشتن :d
سیستم راحتی هم داشت، Ctrl رو نگه میداشتی صحبت میکردی.

منتظر بودم یکی همچین سروری بزنه. من هستم

آره خیلی راحته :d
سیستمش برای بحث و گفتگو آنلاین عالیه مخصوصا که برای خود گیمر ها ساخته شده این مسنجر
فعلا سرور Bazicenter چون اولاش هستش خلوته یواش یواش شلوغ میشه خواهش میکنم اطلاع رسانی کنید تا بقیه بچه ها اینجا هم بدونند و e3 رو که لایو اونجا باهام صحبت خواهیم کرد و از دست ندن

مرسی از برداشتن این قدم ایشالا که زودتر جون میگیره این طرح.

من تا الان یکمی رادیکل استفاده کردم برنامه باحالی میزنه اونایی که استفاده میکنن خیلی تعریفش رو هم میکنن. فقط یه سوال, این سرور بازیسنتر که زده شده 24 ساعته آن هستش و هر وقت خواستیم میتونیم بریم توش ؟!

مرسی از برداشتن این قدم ایشالا که زودتر جون میگیره این طرح.

من تا الان یکمی رادیکل استفاده کردم برنامه باحالی میزنه اونایی که استفاده میکنن خیلی تعریفش رو هم میکنن. فقط یه سوال, این سرور بازیسنتر که زده شده 24 ساعته آن هستش و هر وقت خواستیم میتونیم بریم توش ؟!

بله دوست عزیز اینجا 24 ساعته همیشه در دسترس بچه های بازیسنتر هستش

هرکی زودتر بیاد Admini میدیم بهش:d

آقای کاوه عزیز من هم برای اطلاع رسانی همون امضای خودتون رو (با اجازه) تو امضام گذاشتم انشاالاه که کمک کنه به نظرم باید خیلی جالب باشه حداقل برای من که تو این 14 سال عمر تو چت روم نبودم!
موفقیت!ما هم عضویم!

ما نیز ملحق شدیم :d

خیلی خوش اومدین :d

آقای کاوه عزیز من هم برای اطلاع رسانی همون امضای خودتون رو (با اجازه) تو امضام گذاشتم انشاالاه که کمک کنه به نظرم باید خیلی جالب باشه حداقل برای من که تو این 14 سال عمر تو چت روم نبودم!
موفقیت!ما هم عضویم!

فکره خوبی هرکی خواست می تونه بذاره امضا تا بقیه راحتر لینک اینجا پیدا کنند ممنون از اطلاع رسانی خوبتون

خیلی خوش اومدین :d

اگه با همه هستین ممنونیم!

فکره خوبی هرکی خواست می تونه بذاره امضا تا بقیه راحتر لینک اینجا پیدا کنند ممنون از اطلاع رسانی خوبتون
اگه با همه هستین ممنونیم!

خواهش میکنم!
فقط یه سوال عزیز:
یعنی میخواید E3 رو زنده صوتی گزارش کنید؟؟؟:-/

آخرین ویرایش:
آقا به نظرمن خيلي ايده خوبي هستش.منم هستم.منم به اين يوزر نيم بشناسيد: barca4life

فقط داداش كاوه يه درخواست داشتم كه بخشي هم واسه فوتبال بزاري.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or