Black mirror III

black_mirro.jpg

در زمانی که دیدن یک بازی خوب و زیبا در این زمانه حسرت شده است و سازندگان بازی به مانند دمپایی شوتر میسازن یک بازی Adventure یک نعمت به شمار می اید .

بازی یک هفته است که اومده مشکلاتتون رو اینجا مطرح کنید .

Black mirror 3

# Release Date: 2011
# Publisher: Viva Media
# Developer: Cranberry Production

داستان بازی در نسخه اول بازی:

ساموئل گوردون کوچکترین عضور خانواده عمارت بلک میرور پس از شنیدن فوت پدر بزرگش ویلیام گوردون و پس از حوادث تلخی که بخاطرش عمارت را ترک کرده بود دوباره به عمارت بلک میرور در انگلیس باز می گردد او پس از بررسی صحنه جرم در می یابد که فوت پدر بزرگش یک خودکشی نبوده بلکه قتلی رخ داده است که توسط یک موجود اهریمنی عجیب بوده او پس از ماجراهای طولانی و قتل های دیگر در اواخر بازی به کلیسای نزدیک عمارت خود می رود و بجای کشیش در مکان اعتراف گناهکاران می شیند و به اعتراف خدمتکار عمارت خود گوش می دهد در این حین او متوجه می شود که همه قتل ها توسط خود ساموئل بوده و روح پلید جدش که سالها پیش این خانواده را نفرین کرده او را چنین کرده ساموئل پس از این ماجرا همانند پدر بزرگش تصمیم می گیرد که به این نفرین خاتمه دهد اما او طلسم می شود...

داستان نسخه دوم بازی :

دررن گوردون پسر ساموئل گوردون که با نامادریش در آمریکا زندگی می کند پس از ورود اشخاص مشکوک به زندگیش می فهمد که اوضاع مشکوک است از این رو یک دختر جوان دل او را بدست می آورد تا او را به بلک میرور بکشاند ،ددرن در یک مغازه عکاسی کار می کند ،ناماردی دررن به صاحبکار دررن زنگ می زند و می گوید حالش خراب است ولی او بی اعتنا از این قضیه چیزی به دررن نمی گوید دررن پس از ورود به خانه متوجه می شود که نامادریش بی هوش بر زمین افتاده و او را به بیمارستان می برد او که از این قضیه ناراحت شده و موضوع را فهمیده با صاحبکارش دعوا کرده و اخراج می شود پس از چند روز نامادریش میمیرد مرد مشکوکی دررن را زیر نظر دارد و دررن از این ماجرا با خبر می شود او به مغازه عکاسی می رود و می فهمد که آن مرد در حال صحبت با صاحبکارش است بعد از چند روز صاحبکارش میمیرد و بالاخره بعد کلی ماجرا آنجلینا همان دختر جوان که دررن تنها امیدش او شده به انگلیس می رود دررن هم به دنبال او به انگلیس می رود کمی بعد اتفاقات دیگری رخ می دهد دررن مادر واقعی خود را با صورت سوخته پیدا می کند و بالاخره دررن آنجلینا را پیدا می کند اما! در عین ناباوری می فهمد که همه این اتفاقات زیر سر آنجلینا بوده، آنجلینا او را به جای عجیبی می برد که...

داستان نسخه سوم بازی :

قلعه در شعله های اتش در حال سوختن است.دارن از شخصیت های بازی است که به عنوان مظنون اصلی تمامی حوادث دستگیرمی شود.دارن سه هفته را در یک سلول زندان می گذراند .کابوس های شبانه امان او را بریده اند و اجازه استراحت و ارامش در شب و روز را به او نمی دهند. ناگهان ازاد می شود . او پس از ازاد شدن از زندان دست به تحقیق و ماجراجویی می زند که مسبب اصلی حوادث رخ داده در قلعه را بیابد که در این راه با کشفیات عجیبی مواجه می شود و….
این بازی دارای گرافیکی فوق العاده و زیبا می باشد که توجه شما را به خود جلب خواهد کرد…​

حداقل سیستم مورد نیاز
System: Microsoft Windows XP / Vista or 7
Processor: Pentium IV 1.5 GHz or equivalent AMD Athlon
Memory: xp: 512 MB /vista or 7: 1024 MB
Video Card: 3D-graphics adapter with 256 MB compatible with DirectX 9.0c (GeForce FX 6600 or Radeon X1300)
Sound Card: Sound device compatible with DirectX 9.0c​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pedram_dadgar

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
اینجور بازیها فقط بدرد کسایی میخوره که زبانشون انگلیسی شون فوق تافله .در غیر اینصورت ولا غیر .

نه اتفاقا دیالوگهای بازی خیلی روون هست و از اصطلاحات خفن استفاده نشده راحت اگر کمی eng بلد باشید مفهمید

6apadana9

کاربر سایت
Feb 5, 2010
5
سلام
من تو قسمت 3 گیر کردم
اونجا که باید با مداد رو نقشه خط بکشم
3 قسمتو کشیدم
Warmhill church
Gordon hotel
academy
3تا مکانو خوب گشتم
هر قسمت که تموم میشه 1 ضربدر میخوره ولی نمیدونم چرا Warmhill church ضربدر نمیخوره
2تا خط دیگه هم میشه کشید که یکیشون به 1قسمت تو جنگل ختم میشه که 1 راهه
ولی تا Warmhill church ضربدر نخوره نمیشه برم
لطفا کمکم کنید

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
من لينك مستقيم رو دانلود كردم وقتي مي رم توش از منو ميندازه بيرون كركي چيزي ازش ميدين تا درست شه

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,936
نام
فرهاد
این بازی راهنمای فارسی نداره؟
یعنی کسی نیست که مثل نسخه دومش راهنماشو درست کنه؟؟؟!!!!!!!

من نگشتم نمیدونم ولی بگردید هست . لذت اینجور بازیها به اینه که خودت راه حل رو پیدا کنی . مشکلت در کدوم قسمت بازی هست ؟

x-men2001

کاربر سایت
Oct 21, 2010
18
نام
Mohsen
من هنوز این بازیو شروع نکردم ولی معلومه که بدونه راهنمای فارسی نمیشه تمومش کرد.
حرف شما هم درسته لذتش به اینه که خودت راه حل رو پیدا کنی. ولی یکم باید انگلیسی هم OK باشه آخههههههههه.
اگه راهنمای فارسی بازیو بذارید دیگه کارتون حرف نداره.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
sسلام دوستان من این بازی رو دان کردم ولی زیرنویسش روسی هست ینفر میتونه این دو فایل رو برام اپ کنه کلا 4مگ هم نمیشه ممنون میشم...
G:\Black Mirror 3\loca\loca_chapter1
G:\Black Mirror 3\loca\loca_english

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر