هیچ جا امن نیست حتی بهشت ا بزرگترین پیش نمایش DIABLO III

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
خیلی خوب بود ... دوست داشتم داستان این بازی رو بدونم ... با اجازه ات دو تا پیشنهاد داشتم ... یکی اینکه داستان بازی رو بر اساس نسخه های اصلی و جانبی بیرون اومده هم ارائه بده ... دوم اینکه از شخصیت های اصلی سری مثل سلحشور ها ، فرشته های مقرب و شیاطین اصلی و لرد هاشون عکس هم بزار تا با ظاهرشون هم آشنا بشیم ...

تشریح کل داستان Diablo واقعا کار وقت گیریه اما فکر کنم خوندن Time Line خیلی بهتون کمک کنه شخصیت ها هم فعلا اینا رو داشته باش : :d

Tyrael

The Archangel Tyrael is a member of the legendary Angiris Council. He is the Archangel of Justice.

view_321046_2_1221987332.jpg

فرشته ی مقرب ، تنها هم آورد اصلی لرد های شیطانی در سری از نظر من یه چیزی تو مایه های Gandalf اما بسیار عظیم شان تر !

Mephisto :

Mephisto-Diablo.jpg

Ba'al :

2b.jpg

Baal_Hell_(Diablo_II).gif

Lord Diablo :

Diablo__Lord_of_Terror_by_scarypet_thumb.jpg

البته تصویر خیلی دقیق نیست ولی جناب تقریبا همین شکلیا :d

Dark Wanderer :

The_Dark_Wanderer_by_DefiledVisions.jpg

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آقا عالی بود مرسی دمت گرم عاشق این بازی هستم
با این مقاله من دیگه صبرم لبریز شده برای اومدنش بلیزارد جان مادرت دیگه تاخیر ننداز میدونی چند ساله منتظر بازیش هستم

M Carbon

کاربر سایت
Apr 15, 2008
22
دست دردنکنه....

کسی لینک دانولد نسخه 2 رو نداره ببینم چجوری
راستی اسم این بازی بر چه حسابی انتخاب شده تو داستانی که صحفه اول هست diablo هم یه جونور مثل بقیه شون است چرا اسم این رو روی بازی گذاشتن؟

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
خیلی مشتی بود.
من الانم که الان ِ آخرین پچِِِِِ ِ نسخه دوم رو نصب کردم و دارم با کارکترهای جدید بازی میکنم.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
ما که سن و سالمون اون موقع ها به دیابلو 1 & 2 قد نمیداد ! حالا هم بریم بازی کنیم میلی بهش نداریم ! میگیم قدیمیه و گرافیک و فلان و ... ! :| ! ولی تو این شماره وارد میشویم و بازی رو هم ارجینال میخریم ! :x چه شود این بازی ! خسته شدم از این بازی های RPG له و لورده که این روزها منتشر میشن ‍! نمونه : DA2 رو 50 ساعت بازی کردم اخرشم خیلی حال نکردم ! حد اقل نه به اندازه نصف DA : Origins !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر