شایعه نسخه ي Beta بازي Modern Warfare 3 ؟

Dire Wolf

کاربر سایت
May 28, 2010
135
نام
شـــهاب
modern-warfare-3-background-570x225.jpg

عكسي كه توسط فردي به نام mattador4828 ارسال شده است يك بازيكن ناشناخته را نشان ميدهد كه در حال تست نسخه ي خصوصي Modern Warfare 3 beta است . توسط اين بازيكن اعلام شد كه اين بازي توسط Sledgehammer ساخته شده است و ظاهرا ادامه ي نسخه ي قبل MW ميباشد . نام نقشه اي كه بازيكن در حال بازي آن ميباشد “Forest.” ميبشاد . اين نام نقشه اي است كه قبلا قرار بود در Call of Duty 4 باشد .

123.png

منبع

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
کاری ندارم فیکه یا نه ولی این که امسال میاد دیگه درسته تایید نشده ولی تقریبا همه میدونن داره میاد!
عین فیفا دیگه اگر 1 سال نیاد که نمیشه خو!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تابلوئه fake هست ! شرط میبندم اسم CoD ای که امسال میاد هرچیزی هست به جز Modern Warfare 3 :D
جون من شرط نبند.:d
اکتیویژن تاکید کرده بازی جدید CoD اسمش MW3 هست.
البته یه اسمی از Space Ops و Shit Ops :d و این جور چیزها آوردن ولی ظاهرا فعلا همین MW3 محتمل ترین گزینه هست.:d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
تابلوئه fake هست ! شرط میبندم اسم CoD ای که امسال میاد هرچیزی هست به جز Modern Warfare 3 :D

ولي من دوست دارم اگه COD هم قراره امسال بياد همين MW3 باشه.نه اين كه Space Ops ,.............كه هيچ گونه نشان خاصي از اين عنوان بزرگ ندارن!
در صورتي كه ترجيح ميدم روي بازي بيشتر كار كنن تا يه تغيير اساسي توي بازي ببينيم!
ولي به هر صورت اسم MW براي هر كسي اسم بزرگيه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
جون من شرط نبند.:d
اکتیویژن تاکید کرده بازی جدید CoD اسمش MW3 هست.
البته یه اسمی از Space Ops و Ship Ops :d و این جور چیزها آوردن ولی ظاهرا فعلا همین MW3 محتمل ترین گزینه هست.:d
جدآ ؟! :D من کلآ در جریان اخبار نیستم !
فکر کردم خودشون خجالت میکشن دیگه اسم این یکی رو MW3 بذارن :D هرچند برای فروش بیشتر همچین اسمی خیلی هم خوبه !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ولي من دوست دارم اگه COD هم قراره امسال بياد همين MW3 باشه.
در صورتي كه ترجيح ميدم روي بازي بيشتر كار كنن تا يه تغيير اساسي توي بازي ببينيم!
ولي به هر صورت اسم MW براي هر كسي اسم بزرگيه.
اسم بزرگی هست ولی خودت میدونی دیگه تو این 1-2 سال اخیر اکتیویژن فقط داره از اسم CoD بهره برداریه اقتصادی می کنه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
جدآ ؟! :D من کلآ در جریان اخبار نیستم !
فکر کردم خودشون خجالت میکشن دیگه اسم این یکی رو MW3 بذارن :D هرچند برای فروش بیشتر همچین اسمی خیلی هم خوبه !
آریا جان آخه داستان mw2 ناقص تموم شد و همون موقع مشخص بود mw3 هم ساخته میشه.
انقدر علامت تعجب نزار:((:d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اسم بزرگی هست ولی خودت میدونی دیگه تو این 1-2 سال اخیر اکتیویژن فقط داره از اسم CoD بهره برداریه اقتصادی می کنه.

كاشكي شركتها و استديوهاي بزرگ تا بازيشون به يه جايي رسيد اينقدر از اسم بازيشون سوء استفاده نميكردن و بيشتر به فكر ارتقا بازي ميشدند.كه اين فكر پيشرفت دوباره در بازي اكثر اوقات زماني دوباره به كلشون ميرسه كه بازي در حال نابوديه(البته نه همه ي بازيها)
به نظرم COD هم همين شيوه رو داره پيش ميگيره.البته جنبه اقتصادي يه چيزه طبيعيه ولي نه تا حدي كه عنوان رو نابود كنه.
حالا اميدوارم ACTI دوباره به فكر يه شروع دوباره باشه تا دوباره شاهد يه COD در حد نام اين عنوان باشيم

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
كاشكي شركتها و استديوهاي بزرگ تا بازيشون به يه جايي رسيد اينقدر از اسم بازيشون سوء استفاده نميكردن و بيشتر به فكر ارتقا بازي ميشدند.كه اين فكر پيشرفت دوباره در بازي اكثر اوقات زماني دوباره به كلشون ميرسه كه بازي در حال نابوديه(البته نه همه ي بازيها)
به نظرم COD هم همين شيوه رو داره پيش ميگيره.البته جنبه اقتصادي يه چيزه طبيعيه ولي نه تا حدي كه عنوان رو نابود كنه.
حالا اميدوارم ACTI دوباره به فكر يه شروع دوباره باشه تا دوباره شاهد يه COD در حد نام اين عنوان باشيم
اتفاقا به نظر من COD در چند سال اخیر واقعا خوب بوده البته عالی در سطح اسطوره ای مثل هیلو نبوده ولی خب واقعا خوب کار کرده!

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
ای جااااااااااااااااااااااااااان

عجب عکس تابیلوئی ... فیک به تاوان 2 هستش ایشون ...

ولی خدایا کند که mw3 باشد امسال

پ.ن1 : حالا اصلا کی گفته که امسال میاد ؟
پ.ن 2 : احتمالا پس از ارسال شدن چندین پست تاپیکی فعال و کل کل کن داشته باشیم ;))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر