سونی از شکایتش صرفنظر کرد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

game.fun

کاربر سایت
i20756_ps3slim4.jpg

گروه fail0verflow که تا حدی در مسئله هک ps3 دست داشته بعد از شکایت سونی در سایت خود اعلام کرد که تنها دلیل هک کردن کنسول "حذف سیستم عامل لینوکس توسط سونی بوده است."
fail0verflow اعلام کرد: "تنها هدف ما برگرداندن این قابلیت بوده و هست و خواهد بود. هک کردن کنسول به هیچ عنوان به قصد انجام بازی های کپی یا حمایت از آن نبوده است."

GeoHot نیز به BBC گفت: "من به کپی رایت اعتقاد دارم. انتظار داشتم شرکتی همچون سونی نسبت به مفاد قانونی کاملا آگاه باشد، از این عمل سونی متاسفم چرا که طی مشاوره ای با یک وکیل قاونی متوجه شدم که اقدام سونی علیه من هیچ پایه و اساسی ندارد."

بعد از پخش این صحبت ها سونی پیگیری قانونی را به طور موقت متوقف کرد.

یکی از کاربران NeoGAF اظهار کرده که سونی می تواند کنسول های هک شده را حتی بدون اینکه شخص به PSN متصل شود از کار بیاندازد زیرا کنسول هنگام روشن شدن به طور خودکار به یکی از سرورهای سونی متصل می شود.

دز این میان Ubisoft نیز تنها راه جلوگیری از هک این کنسول را عرضه سخت افزار جدید (همون کنسول) دانسته که البته هزینه هنگفتی دربر دارد.

سونی توی یه باتلاقی افتاده که هرچی دست و پا بزنه بیشتر فرو می ره:d

ای بابا.....)x
سونی هم نمیدونه چی کار کنه...یه روز شکایت میکنه یه روز دیگه شکایتشو پس میگیره....بعد میگه بن میکنم...:))
دیگه گریه سونی رو درآوردن.....:-s

دلسوزی بیش از حد همینه دیگه،حالا هی جواهر اینجا در درسترس عموم بزارید:d

سونی میتواند ps3 های هک شده را شناسایی کند.سونی از هکر های ps3 شکایت کرد.سونی شکایتشو پس گرفت . :d سونی سوتی قرن رو داره میده .:))

کجان اون کسانی که به حرفای ما میخندیدن و میگفتن که سونی از بقالی سر کوچه بیشتر حالیشه؟:))

رسما گند زد

اگه قرار بود این GeoHot به این راحتی گیر بیوفته که اپل بیکار ننشسته بود

این حق سونی بود که شکایت کنه ولی از اول هم معلوم بود شکایتش به جایی نمیرسه

در حال حاضر این پس گرفتن شکایت به نفع خود سونی هست،مشتری های کنسولش به نظر من زیاد میشه این روزا

مگه ميشه بدون اتصال به اينترنت و psn كنسول رو از كار انداخت؟
يعني يكي يواشكي از پنجره مياد تو مثله ماموريت غير ممكن كنسول رو از كار ميندازه؟؟!!!!!

در حال حاضر این پس گرفتن شکایت به نفع خود سونی هست،مشتری های کنسولش به نظر من زیاد میشه این روزا.
دقیقا همینطوره ، الآن افزایش IB برای آغاز نسل یعد خیلی حیاتی هست برای سونی ...

این چیه شما ترجمه کردی؟ اصلاً از کجا همچین عنوانی پیدا کردی که سونی از شکایتش صرف نظر کرده؟ تو لینک منبع به هیچ وجه همچین چیزی نیست!
دوستان عزیز هم که کلاً عادت ندارن منبع رو باز کنن فقط پست های جالب میدن!

یکی از جالبترین خبرهایی بوده که تو این بخش دیدم!
از سونی بعید بود من فکر می کردم سونی ازاون حرف مرد یکی هاست:دی
دوگانگی شخصیت رو به حد اعلا رسوند:دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or