Warhammer 40,000: Space Marine | PC

2a1106-721x1024.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Relic Entertainment
Publisher: THQ
Genre: Action - TPS
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: September 06, 2011

بخش 3) لینک ها:

Game Official Website
GameSpot
Trailer 1
Trailer 2
Screenshots

بخش 3) توضیحات:

بازی دیگری از سری Warhammer و استودیوی خوش نام Relic. استودیوی Relic که پیش از این عناوین تحسین شده Company of Heroes و Dawn of War را در کارنامه دارد عنوان کرده این بازی با استفاده از موتوری ساخته خواهد شد که برای کنسولها هم مناسب است.

در این بازی شما در نقش یه Space Marine که یک سوپر سرباز قوی است ظاهر خواهید شد و باید در مقابل Orc ها مقابله کنید.

تمام ایده های این بازی برگرفته شده از سری Warhammer 40000 هستندو Finisher های متعددی برای بازی در نظر گرفته شده اند که حس خشونت بازی را بالا خواهد برد.

لازم به ذکر است که ابتدا Relic اعلام کرده بود بازی تنها برای PS3 و Xbox 360 ساخته خواهد شد ولی پس از آن اعلام کرد بازی برای PC هم عرضه می شود.

بازی Warhammer 40,000: Space Marine در سه ماهه دوم سال 2011 برای هر سه پلتفرم PC/PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.​
[/CENTER]

Minimum Configuration​

OS - Windows XP SP3, Windows Vista SP1, Windows 7
Processor - 2.0Ghz Dual core CPU (any Core 2 Duo or AMD X2 or better)
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 256MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 3850 or NVIDIA GeForce 8800GT)
Online Steam account

Recommended Configuration

OS - Windows 7
Processor - Any Quad-core AMD or Intel Processor
RAM - 1GB (XP), 2GB (Vista), 2GB (Windows 7)
Hard Drive - 20 GB space free (10 GB free after install)
Video Card - 512MB Video Card using Shader Model 3 & DirectX 9.0 or better (Performance equivalent to an AMD Radeon 5750 or NVIDIA GeForce GTX 260)
Online Steam account​

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
آره من هم سر مرحله یکی مونده به آخر بیچاره شدم و کلی مجبور شدم استراتژی عوض کنم تا ردش کنم. خیلی سخت بود و وسطش به مدت طولانی سیو هم نمی کرد.

ولی کلا روی هم رفته بازی خوبی بود و داستانش هم واقعا قشنگ بود و خیلی هم به دنیای وارهمر 40 هزار می خورد و خوب معرفی اش می کرد. من هیچ ایراد بزرگی تو داستانش ندیدم و اصلا نمی دونم چرا تو یکی دو تا از سایت های Review از داستانش ایراد گرفتند (هر چند بقیه سایت ها تعریف کرده بودند از داستانش).

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
آره من هم سر مرحله یکی مونده به آخر بیچاره شدم و کلی مجبور شدم استراتژی عوض کنم تا ردش کنم. خیلی سخت بود و وسطش به مدت طولانی سیو هم نمی کرد.

ولی کلا روی هم رفته بازی خوبی بود و داستانش هم واقعا قشنگ بود و خیلیهم به دنیای وارهمر 40 هزار می خورد و خوب معرفی اش می کرد. من هیچ ایراد بزرگی تو داستانش ندیدم و اصلا نمی دونم چرا تو یکی دو تا از سایت های Review از داستانش ایراد گرفتند (هر چند بقیه سایت ها تعریف کرده بودند از داستانش).
به نظر منم بزرگترین ضعف بازی نبود چکپوینت بودش.:|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دقیقا درسته. من یه کم توضیحات اضافی هم در مورد پایان داستان بدم (دوستانی که بازی رو تموم نکردند نخونند):

اون فرد به قول شما کچل (:D) اسمش لیاندروس است و یکی از گروهبان های ماست که همونطورکه کاوه گفت بسیار پایبند به قوانین و مقرراته و چیزی بالاتر از قوانین براش وجود نداره. لیاندروس وقتی می بینه که کاپتان علایمی از آلودگی (مثل مقاومت به انرژی های شیطانی Warp گروه آشوب) درش هست هرگز تردید نمی کنه و فورا گزارش وضعیت کاپتان رو به Inquisition (که بازپرس های ویژه امپراتور هستند و یکی از وظایف شون کشف کردن و نابودی خائنین در بین نیروهای خودی هستش) میده.

نظر شخصی: لیاندروس بسیار شخصیت جالبی داره و خیلی کار درستی انجام میده.
در دنیای وارهمر 40 هزار که بشریت هر روز در گوشه و کنار کهکشان میلیون ها کشته میده و همیشه در حال جنگیدن با چنگ و دندون و آخرین مقاومت در مقابل دشمن های تا دندون مسلح خودش هستش، جایی برای دوستی و برادری و محافظت کردن از رفیق خودت نیست! اگر حتی یک درصد احتمال آلودگی یک کاپتان تفنگداران فضایی که قوی ترین سربازان امپراتور زیر دستش دارند می جنگند باشه، دقیقا لیاندروس باید گزارش وضعیت کاپتان تایتوس رو می داد که درست هم عمل کرد.
ایشون بیجا می‌کنن:biggrin1:.اگه الوده شده بود چرا اینو نابود کرد؟

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
Lord nemeroth
رمزی حرف میزنم، رمز گشایی کن دیگه.:d
قبل از شروع مبارزه کاپتان Titus با Nemeroth، نمروث به تایتوس میگه که:

قبول کن تایتوس! تو این همه راه رو فقط به خاطر این اومدی که انرژی های آشوب که در وجود تو رخنه کردند این شیء مقدس (Relic) که دست منه رو طلب می کنند.

البته آلوده بودن کاپتان قطعی نیست و فقط یک احتماله، ولی خوب اگر واقعا کاپتان آلوده باشه ممکنه انگیزه اش از نابود کردن لرد نمروث فقط به دست آوردن اون رلیک باشه.
diablo.gif

نظر شخصی: به نظر من در قسمت های بعدی مشخص میشه که کاپتان آلوده است.

• Like
Reactions: VahiD_ST

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بچه ها از این پچی که قابلیت co op به بازی اضافه می کنه خبری نشد !؟!
تو راهه.25 اکتبر میاد
.
.
.
.
درضمن بازیش واقعا معرکس.خیلی دارم باهاش حال میکنم.یه مدت دنبال این جور بازیها میگشتم که خداروشکر پیدا شد :D

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
بچه ها این بازی قشنگو چطوری میشه آنلاین زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه چند تا روشو اجرا کردم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
dlc منتشر شده ولی لینکی ازش پیدا نکردم....................

برای PC امروز منتشر شد. اسمش Exterminatus DLC هست که یک مود آنلاینه 4 نفره هست. یک چیزی تو مایه های Horde برای کسانی که بازی رو خریدند مجانی هست. حجمش توی استیم 653.9 مگابایته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر