Assassins Creed"Brotherhood MultiPlayer

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
به نام خدا
خوب این بازی یکی دو هفته ای می شه ریلیز شده,تا الان تاپیک را باز نکردم چون هنوز خیلی از دوستان موفق به انجام بازی نشده بودند,ولی از وقتی LT+ اومده,کم کم تعداد دوستانی که می توانند بازی کنند زیاد شده.پس می تونیم یه بازی حماسی تو رنسانس داشته باشیم!
پروفایل اصلیه من گلد نداره,البته هنوز آخر هفته ی لایو تموم نشده و می شه با سیلور بازی کرد ولی خوب من از اول با پروفایل فرعیم که برای استفاده از دومین یه ماه باز کردم شروع کردم با همون ادامه دادم.پایین اسم گیمر تگم را نوشتم.امشب آن می شم,دوستان ار کسی دیگری هست بکه یه قراری امشب بین ساعت های 8 تا 9 بزاریم.
گیمر تگ من:Sohrab Ezio
دوستانی که شاید من را در MW2 بشناسن,من pince sohrab هستم.
با تشکر.

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان مطلع وقتی با hot pursuit به لایو وصل میشیم یه آپدیت 256 کیلو بایتی می خواد انجام بده ، می خواستم بدونم کسی این آپدیت رو گرفته ( احیانا این آپدیت برای مقابله با پچ LT+ نباشه ؟؟؟؟ )

و البته در مورد بازی assasni brother هم وقتی به لایو وصل میشی یه آپدیت 7 مگی داره می خواستم بدونم کسی این کارو انجام داده یا نه ؟؟؟؟
البته سوالتون را جای درستی نپرسیدید ولی نه,ربطی نداره.همه ی بازی ها اولش تو لایو آپ تو دیت می خوان.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
الطیر جان ببخشید من نمیدونستم این سوال رو کجا بپرسم من میخوام لایو بازی کنم درایوم هیتاچیه واسه دستگاههای ما که ال تی نمیاد باید چطوری به لایو وصل بشم؟؟؟

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
assassins creed brotherhood

سلام دوستان عزیز .
من هم یک چند روزی است +LT رو ریختم و دارم آنلانشو بازی می کنم . از نظر من خیلی قشنگه . چون فکر کنم تعداد کمی بازی وجود دارد که سوم شخص باشند و آنلاین هم بشه توشون بازی کرد . به هر حال خیلی حال میده . :d
گیمرتگ من هم تو لایو : Sir Abradat
فعلا فقط brotherhood بازی می کنم و 90 درصد پنجشنبه ها آنلاینم .

Assassin's Creed Brotherhood

آخرین ویرایش:

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
assassins creed brotherhood

با سلام .
دوستان حتما تا الآن در تریلر های مولتیپلیر ین بازی دلقکی را دیده اید که با نام harlequin مشهور است . باید به دوستان بگویم که آنهایی که بازی کپی می خرند قادر به استفاده از این کارکتر نیستند :(( و آنهایی که بازی اوریجینال را می خرند اگر بازی codex edition نباشد آن ها هم نمی توانند از این کارکتر استفاده کنند . (codex edition یک پک کامل این بازی است که شمال خود بازی ، بروشور مربوطه ، اسباب بازی harlequin و چند چیز دیگر است )
ولی باید بگویم که همه ی دوستان می توانند خواهر harlequin را که با نام hellequin مشهور است را فقط از طریق uplay آزاد کنند که برای آزادکردنش باید 40 امتیاز uplay خودتان را بدهید تا آزاد شود . و فقط از طریق همین راه این کارکتر آزاد می شود و راه دیگری ندارد و خیلی هم آسان است فقط در uplay عضو شوید و چند امتیاز از بازی های ubisoft بگیرید .
با تشکر
گیمرتگ من در لایو : sir abradat ( فعلا فقط ac : brotherhood بازی می کنم )

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
assassins creed brotherhood multiplayer

دوستان با پینگهای اشغالی ISPهای ایران تو مولتی لگ ندارین؟

سلام دوست عزیز .
اگر منظورتون ac: brotherhood است باید بهتون بگم تاحالا هیچ لگی نداشتم .
سرعت اینترنتم 256 کیلوبایته و از پارس آنلاین سرویس می گیرم و خیلی ازش راضیم .

CybeRy

کاربر سایت
Sep 7, 2010
878
نام
Ali
دوستان همه ی پست ها رو خوندم و یه سوال برام پیش اومد:
من تا حالا آنلاین بازی نکردم ولی میخوام وقتی آپدیت ریختم بازی کنم.حالا سوال من:
وقتی میخوای یه بازی رو آنلاین بازی کنی مایکروسافت میگه باید این رو آپدیت کنی؟(مثلا برای CoD 7 مگ)
لطفا اگه میشه جوابش رو برام pm کنید خیلی خیلی ممنون میشم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان می خواهید یه قرار بزاریم.آخر این هفته که من هم سرم خلوت باشه.مولتیو با هم استاد کنیم.دوستان گیمر تگ من که اون بالاهست را اد کنید:Sohrab Ezio
زیاد بازی نکردم لول 8 هستم.

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
assassins creed brotherhood multiplayer

من پنجشنبه حاضرم زیاد بازی کنم . از ساعت 2 بعد از ظهر تا شب هستم .
G TAG : SIR ABRADAT
لول من هم 16 است . بیشتر هم با PROWLER و BARBER بازی می کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر