Lost Horizon

درود

بازی Lost Horizon(افق فراموش شده )بلاخره امد من خیلی منتظرش بودم
نمره بازی هم که game spot بهش 8.3 داده .
من گیم پلی که از بازی دیدم خیلی خوشم امد هم از لحاظ گرافیک بازی و هم از لحاظ فکری بودنش

عکس های از مراحل بازی

!

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود من بازی الان نسب کردم واقعا خیلی جذاب هست حال و هوای بازی و گرافیک بازی خیلی زیبا هست یک جورای خاص هست وتا حالا تو بازی دیگه ای ندیده بودم واقعا نمره 8 به نظر من کمش هست

• Like
Reactions: hamhami_333

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
درود من بازی الان نسب کردم واقعا خیلی جذاب هست حال و هوای بازی و گرافیک بازی خیلی زیبا هست یک جورای خاص هست وتا حالا تو بازی دیگه ای ندیده بودم واقعا نمره 8 به نظر من کمش هست
اقا دت گرم بازم اگه بازی ادونچر قشنگ اومد یه تاپیک بزن واسش ما دوست داران این سبک در جریان قرار بگیریم :)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
دوستان عجب بازی هست بیخود نیست که بهش نمره 8 دادند پوستم کنده شد تا دو سه تا مرحلشو رد کردم

واقعا اخر
adventure بازی هست .

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
دوستان عجب بازی هست بیخود نیست که بهش نمره 8 دادند پوستم کنده شد تا دو سه تا مرحلشو رد کردم

واقعا اخر
adventure بازی هست .

از اطلاع رسانی به موقع شما دوست عزیز و معرفی ی همچین شاهکاری خیلی ممنونم . مدت ها بود که نبود یک همچین سبکی احساس می شد .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
فکر نمی کردم بازی های adventureتو این سایت طرف دار نداشته باشند ؟؟؟
بازیهای adventure اصولا چون فسفر سوز هستن و در نتیجه گیمرهای جدید بیشتر سراغ بازیهای شوتر و آسون میرن که خودش Auto Health داشته باشه، به همین خاطر هم زیاد دوست ندارن فسفر بسوزونن.:d

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بازیهای adventure اصولا چون فسفر سوز هستن و در نتیجه گیمرهای جدید بیشتر سراغ بازیهای شوتر و آسون میرن که خودش Auto Health داشته باشه، به همین خاطر هم زیاد دوست ندارن فسفر بسوزونن.:d
داداش وحید فسفر خوب امدی دیگه مخم داره میترکه از بس معما حل کردم :((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر