بهترین God of War ؟!

بهترین GOW !

• مجموع رای دهنده‌ها
    96

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب GOW 3 هم آمد و داستان کریتوس به پایان رسید :D .
حالا قصد داریم نظر شما رو راجب بهترین GOW بدونیم :D ! فقط دلیل هم بیارید اگر ممکنه :D .

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
حقيقتش انتخاب سختيه ولی از نظر من God of War در زمان خودش نسبت به دو شماره God of War II & God of War III در زمان خودشون بهتر بود .
تا قبل از اينکه من God of War رو تموم کنم تو هيچ بازی اينهمه خشونت نديده بودم ، از نظر گرافيک هم نسبت به بازيهای دوران خودش يک سر و گردن بالاتر بود .
داستانش هم واقعاً خوب شروع شده بود و خوب هم تموم شده بود .
در کل بازی بی نقصی بود .

در ضمن God of War : Chains of Olympus رو هم در ليست ميزاشتی بهتر بود ، هرچند که بازی اصلی به شمار نمياد .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
به نظر من GOW 2 بهترین بود.از جنبه داستانی اگه بخوایم نگاه کنیم شماره 2 بازی بیشتر زمینه ساز داستانی سری GOW بود.(البته این نظر منه)
تو نسل قبل هم بهترین بازی PS2 شناخته شد و بهترین افکت آتش رو داشت و بهترین گرافیک.البته ناگفته نماند GOW 3 هم تا به امروز بهترین گرافیک و بهترین خون رو داره.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
واقعا انتخاب سختیه!اما من GOW II رو انتخاب میکنم فقط به خاطر داستانش که هم از GOW III و هم از GOW بهتر بود.اما GOW III هم یه چیز دیگه ای بود...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
بهترین GoW از نظر من شماره نخستش بود، به چند دلیل مهم:

در درجه اول و مهم تر از همه اینکه پرداخت بازی و داستان طوری بود که همیشه در طول مراحل بازی واقعا احساس میکردی در حال انجام کاری هستی که هیچ کس تا به حال موفق به انجام ان نشده.

مبارزه با یک خدا به زیبا ترین شکل ممکنه طراحی شده بود، یعنی دقیقا طوری پرداخت شده بود که گیمرها حس کنن کاری نشدنی هست که کریتوس داره بعد از یک پروسه خیلی طولانی شدنیش میکنه. قد و اندازه های اریس هم خیلی خوب بود.

در طول بازی یک حسی وجود داشت که حمایت خدایان پشتت هست که من اینو خیلی دوست داشتم.

این ها مواردی هستن که باعث میشن من شماره اول GoW رو از شماره های دیگش بیشتر دوست داشته باشم.

البته این نکته هم قابل ذکره که هم گیم پلی و گرافیک و هم موسیقی در طول مجموعه روندش صعودی بوده و مثلا پر واظحه که گیم پلی GoWIII از GoWI خیلی غنی تره.

مثلا یکی از دلایلی که من با GoWIII ان چنان که باید و لازمه حال نکردم و از سایت "نظر بنده" امتیاز کامل رو نگرفت همین نبرد با خدایان بود! اول از همه اینکه قد و اندازه های خدایان بی سر و ته بود! مثلا توی شمار اول میبینیم که خدایان خیلی بزرگن یا صحنه آغازین GoWIII و زمانی که خدایان کنار هم هستن میبینیم همشون یک اندازه هستن اما موقع مبارزه پوسایدن هم هیکل کریتوس هست اما هیدس نه!! در کل هم هیچ کدوم از خدایان GoWIII مثل ان چیزی که توی GoWI معرفی شد بزرگ نیستن. البته شاید خدایان میتونن هی تغییر اندازه بدن اما طبیغی نیست مثلا پوسایدن بیاد هم هیکل کریتوس بشه و باهاش مبارزه کنه!

یا از همه بدتر نبرد آخر بازیو من واقعا انتظار داشتم با یک زئوس 18 متری روبرو بشم نه...

البته باید بگم که این ایرادات که من میگم فقط در این حدن که باعث میشن بازی از نظر من به جای نمره 10 بیاد 9.8 بگیره!، چون هر سه این عناوین واقعا در زمان خودشون شاهکار بودن و هستن و به راحتی قابل مشاهده هست که برترین عناوین این سبک در نسل حاظر، نظیر Bayonetta, Dante's Inferno, Ninja Gaiden II و .. حتی با نسخه HD شماره های 1 و 2 این سری که نسل قبل منتشر شدن هم قابل مقایسه نیستن! (البته دوستن متوجه هستن که منظور گیم پلی و طراحی بازی هست نه گرافیک!)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من که هنوز موفق به انجام شماره ی سوم نشدم . ولی فکر کنم یکش از همه بهتر باشه ! :biggrin1:

پ.ن : نسخه ی Chains Of Olympus رو جا انداختی تو نظر سنجی ! :biggrin1:

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
از نظر من چون نمره ی هیچ کدومشون بالا تر از III نشده بنده میگم GOW III چون علاوه بر نمره بسیار من گریم گرفت وقتی آخرشو دیدم...:(

خوب مسلمه که 2 .
3 چیزی اضافه نکرد جز گرافیک بهتر.
لول داره والا:d

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
به نظر من شمارهٔ ۳ خیلییییی زیبا بود. اما خدایش ۲ خیلی ناز بود بین این ۲ تا موندم کدومو انتخاب کنم.
۳ رو زدم

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
خب مسلمه که COO از همه بهتر بود به خاطر داستان تراژیکی که داشت.از یه طرف میخواست بزنه کلایوپی رو داشته باشه از یه طرف پرسیفونه قدقد میکرد.گریه کلایوپی گریه منو هم درآورد:biggrin1:
ولی تو این اصلی ها به نظرم 2قشنگتر بود مخصوصا مبارزه با اون خواهرها:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر