تاریخ عرضه چند بازی مهم EA

Dreadlord

کاربر سایت
EA تاریخ عرضه چندین بازی مهم خود را تایید کرد.

deadspace.jpg

بازی های Dead Space 2, New Need For Speed, New Dragon Age ، یک عنوان Action که بعدا معرفی خواهد شد و شوتری از Epic Games، همگی در سه ماه اول سال 2011 (بین Jan-March 2011) عرضه خواهند شد!

DS2 و NFS جدید که تابستان گذشته معرفی شد و توسط Criterion ساخته می شود پیش بینی میشد اواخر امسال عرضه شوند که هردو، سه ماهه اول 2011 عرضه خواهند شد!

Dragon Age 2 هم که Bioware قبلا اعلام کرده بود دارای گرافیک فوق العاده ای خواهد بود، به سه ماهه اول 2011 پیوست!

شوتر Epic Games هم توسط استودیو People Can Fly ساخته می شود (این استودیو توسط Epic خریداری شده) و طبق شایعات Bulletstorm نام دارد.

ویرایش:

Medal Of Honor و APB در سه ماهه سوم 2010، یعنی تابستان امسال عرضه میشوند.

Crysis 2 و یک NFS دیگر (!) در سه ماهه چهارم 2010، یعنی پاییز امسال عرضه خواهند شد.

همچنین EA تایید کرد DA جدید برای کنسولهای دستی نیز خواهد آمد!

آخرین ویرایش:
Dragon Age 2 هم که Bioware قبلا اعلام کرده بود دارای گرافیک فوق العاده ای خواهد بود، به سه ماهه اول 2011 پیوست!
چرا انقد زود خدا كنه عجله نكرده باشن.مثل اينكه 2011 هم مثل 2010 پرباره!
مرسي از مطلب.

می گم جالبه ها .. کدوم قفل کنیم حالا جفتشم که 1:48 خورده... هماهنگ کرده بودید؟ :دی
نه به خدا هماهنگی ای در کار نبوده.:biggrin1: از موارد بسیار نادر هست.:biggrin1:
فکر کنم برای من قفل بشه بهتر باشه چون اینی که بابک زده کاملتره.

كلا نميدونم EA با Bourne و Syndicate چه كار كرد كه هنوز هم خبري ازش نيست !

تو سايت Starbreeze كه ميگشتم ، تيم سازنده Bourne ميگفت هر وقت EA اجازه بده ما بازي رو نشون ميديم.

و شوتری از Epic Games، همگی در سه ماه اول سال 2011 (بین Jan-March 2011) عرضه خواهند شد!

واقعا جالبه چرا اینطوری شد ؟! یادمه تو یه خبری گفته بودند Epic و EA روی یه بازی بسیار بزرگی کار میکنند اونم به صورت شایعه بود حتی سبک بازی را هم نگفته بودند . الان چطور شد یدفعه سبک بازی و تاریخ ریلیز بازی را هم گفتن بدون اطلاع قبلی ? حتی یه معرفی هم نشده بود .
یا خبرش بوده من خبر ندارم ؟

كلا نميدونم EA با Bourne و Syndicate چه كار كرد كه هنوز هم خبري ازش نيست !

تو سايت Starbreeze كه ميگشتم ، تيم سازنده Bourne ميگفت هر وقت EA اجازه بده ما بازي رو نشون ميديم.
آخ گفتی بورن!!!کاش از سریا نمی گرفتش....حداقل اونا داشتن می ساختن!خداکنه این شوتره بورن باشه...

آخ گفتی بورن!!!کاش از سریا نمی گرفتش....حداقل اونا داشتن می ساختن!خداکنه این شوتره بورن باشه...

اولا اين كه Bourne رو Starbreeze ميسازه نه PCF . همچنين اين بازي شوتر نيست !.

جا داره بگم اون سريا نيست و Sierra هست و اينكه كلا كي بهتر از Starbreeze ميتونه بازي بسازه ؟

واقعا جالبه چرا اینطوری شد ؟! یادمه تو یه خبری گفته بودند Epic و EA روی یه بازی بسیار بزرگی کار میکنند اونم به صورت شایعه بود حتی سبک بازی را هم نگفته بودند . الان چطور شد یدفعه سبک بازی و تاریخ ریلیز بازی را هم گفتن بدون اطلاع قبلی ? حتی یه معرفی هم نشده بود .
یا خبرش بوده من خبر ندارم ؟
EA اگوست 2008 تایید کرد که ناشر بازی جدید EPIC شده که داره توسط تیم Painkiller یعنی Pepole Can Fly ساخته میشه. !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or