The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
به زودی با ورود patch مشکلات keyboard mapping و سایر باگ ها از جمله باگ مربوط به کوئست blood cures که با رسیدن به این کوئست پیکان راهنمای نقشه شما به سمت ناکجا آباد حرکت میکرد و جهت اشتباه رو نشون میداد در این پچ fix خواهد شد بعلاوه مشکلات مربوط به آنلاین بازی کردن و قسمت وارد کردن سریال و سایر optimize ها برای گرافیک بازی . همینطور قرار شده که بعد از این پچ و در هفته یا ماه آینده پچ شماره 1.2 رو هم آماده کنن . برای کسانی که با مشکلات افت فریم و باگ دست و پنجه نرم میکنن خوبه که منتظر بمونن تا پچ ها اون ها رو خوشحال کنه .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
به زودی با ورود patch مشکلات keyboard mapping و سایر باگ ها از جمله باگ مربوط به کوئست blood cures که با رسیدن به این کوئست پیکان راهنمای نقشه شما به سمت ناکجا آباد حرکت میکرد و جهت اشتباه رو نشون میداد در این پچ fix خواهد شد بعلاوه مشکلات مربوط به آنلاین بازی کردن و قسمت وارد کردن سریال و سایر optimize ها برای گرافیک بازی . همینطور قرار شده که بعد از این پچ و در هفته یا ماه آینده پچ شماره 1.2 رو هم آماده کنن . برای کسانی که با مشکلات افت فریم و باگ دست و پنجه نرم میکنن خوبه که منتظر بمونن تا پچ ها اون ها رو خوشحال کنه .

این به زودی یعنی کی؟ الان 8 روزه که همش قراره به زودی بیاد!

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
حالا بیا و اطلاع رسان کن .
میان پستت رو نقل قول میکنن بدهکارم میشی به ملت :d
این دیگه به خودشون بستگی داره . والا من اینجا کارخونه ی پچ و کرک ندارم . :d
خودم بازی رو خیلی وقته تموم کردم منتظر پچ موندم که ی بار دیگه برم ببینم چی رو fix کردن .

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
حالا بیا و اطلاع رسان کن .
میان پستت رو نقل قول میکنن بدهکارم میشی به ملت :d
این دیگه به خودشون بستگی داره . والا من اینجا کارخونه ی پچ و کرک ندارم . :d
خودم بازی رو خیلی وقته تموم کردم منتظر پچ موندم که ی بار دیگه برم ببینم چی رو fix کردن .

ای بابا تو به خودت نگیر من هم منظورم با همونا بود :d
ببینم رضا جان تو با ماموریت های فرعی و .... تموم کردی؟
چه قدر طول کشید؟
به DRAGON AGE 1 میرسه ؟از لحاظ زمان؟

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بازی که آنلاین نداره؟داره؟

بازی مولتی پلیر هم داره;)

به خدا آدم اشکش در میاد این جواب هارو میبینه ! :|
چرا آخه اطلاعات غلط میدید !؟
نداره !
شمایی که میگی داره لطف میکنی یه عکس از قسمت مولتیش بدی ؟!
اصلا عکس از گزینه مولتی پلیرش بده !
اگه داشت من دیگه گیم بازی نمیکنم !
بابا به خدا بده اطلاعات غلط میدین ! :)
بازی مالتی نداره ! هیچ نوعشم نداره نه CO-OP نه هیچ ماد ه دیگه ای ! :)

• Like
Reactions: RezaRazeR

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
ممنون من چپتر 1 هستم میخواستم بدونم بازی چرخه روز و شب داره؟ آخه یه ماموریت هست که میگه باید بعداز ظهر برای دیدن فلان شخص مراجعه کنی و من هرچقدر صبر کردم بعداز ظهر نشد:d باید قبلش کار خاصی انجام بدم، از اون راه مخفی زیر غار هم خواستم وارد بشم اما درب اونم قفل بود.

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
ممنون من چپتر 1 هستم میخواستم بدونم بازی چرخه روز و شب داره؟ آخه یه ماموریت هست که میگه باید بعداز ظهر برای دیدن فلان شخص مراجعه کنی و من هرچقدر صبر کردم بعداز ظهر نشد:d باید قبلش کار خاصی انجام بدم، از اون راه مخفی زیر غار هم خواستم وارد بشم اما درب اونم قفل بود.

شما کنترل رو نگه دار بعد برو روی Meditation بعدش Meditate بعد تایمی که میخوای منتظر بمونی رو بزن ! صبر کن !
چرخه شب و روز هم داره اگه نمی خوای مدیتیت کنی ! برو ساید کوئست هاتو بزن تا شب شه ! :D

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
ای بابا تو به خودت نگیر من هم منظورم با همونا بود :d
ببینم رضا جان تو با ماموریت های فرعی و .... تموم کردی؟
چه قدر طول کشید؟
به DRAGON AGE 1 میرسه ؟از لحاظ زمان؟

بله عزیز تاج سر سرور . :)
با ماموریت های جانبی تموم کردم البته چون چپتر 2 باگ داشت مجبور شدم یک بار از اول چپتر 2 دوباره برم که جمعا شد 4 روزه .:d
بازی خیلی کوتاهه .
نه اصلا در اون حددا نیست از لحاظ طولانی بودن .
پچ رو هم ریختم کلا بازی نرم تر شد .
حالا نوبت رفتن dlc ها هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر