LEGO Harry Potter: Years 1 ~ 4

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
legoharryp.jpg

درود .
شرکت Traveller's Tales تا بحال بازی های زیادی رو از LEGO ها ساخته است ... از بازی های LEGO میتوان با آثاری چون : Batman ، Star Wars ، Indiana Jones اشاره کرد ! اما ظاهرا Traveller's Tales با همکاری WB قصد داره که اینبار یک بازی LEGO ـی دیگر بسازد ! اما اینبار نه از قهرمان گاتهام یا قهرمانان گلکسی بلکه از روی سری کتاب ها و فیلم های معروف و محبوب Harry Potter ! که سالهاست توانسته با کتاب ها و فیلم های خود طرفداران بی شماری را پیدا کند !
ظاهرا این بازی روایتگر 4 سال اول هری در مدرسه ی Hogwarts هست ! و به احتمال فراوان شماره های دیگری هم بعد از این بازی منتشر خواهد شد که داستان سال های بعدی هری در مدرسه ی Hogwarts هست !

مشخصات بازی :

Genre: Adventure
Publisher: Warner Bros. Interactive
Developer: Traveller's Tales

Release Date: January 2010
Also on: DS, Wii, PC, PS3, PSP
ESRB: RP

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
خیلی ممنون ... :biggrin1:

با تشکر از دوست عزیزم GENE :

harrypottera.jpg

خانم Charlotte Parker که به عنوان انیماتور در Traveller’s Tales فعالیت می‌کند، امروز در تماسی با VG247 تایید کرد که در حال کار بر روی Lego Harry Potter و Lego Indiana Jones 2: The Kingdom of the Crystal Skull می‌باشد. شایعه ساخت این دو بازی مدت‌هاست که مطرح شده بود.

وی گفت:" من هم‌اکنون به عنوان یک انیماتور، مشغول فعالیت بر روی دو بازی لگو هری‌پاتر و لگو ایندیانا جونز می‌باشم که هر دوی این بازی‌ها در مراحل اولیه ساخت به سر می‌برند."

این دو بازی هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت رونمایی نشده‌اند و بنابراین او از دادن هر گونه جزییات و اطلاعات بیشتر، خودداری کرد.

بزودی باید منتظر خبر‌هایی از سوی EA، Activision و Warner باشیم.
http://www.vg247.com/2009/03/13/confirmed-tt-working-on-lego-potter-and-indy-crystal-skull-games/
http://www.vg247.com/2009/03/13/confirmed-tt-working-on-lego-potter-and-indy-crystal-skull-games/

اینم تنها عکسی ـه که از بازی تا الآن منتشر شده ...

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دوستان کسی میدونه چطوری این عنکبوته رو میشه کشت؟
باید اون عنکبوت هایی رو که میان طرفت رو البته بنفش هاش رو با b ببری بالا بعدد تتد تتد بزنی وقتی چرخششون سریع شد ول کنی پرتاب میشن یه جون کم میشه و دوباره...

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان من بازی رو تموم کردم، ولی هنوز یک قدرت رو نگرفتم.

همون قدرتی که میشه باهاش اشیاء با نور قرمز رو خراب کرد، چجوری بگیرمش!؟ همه قدرت هارو هم خریدم، با همه ی شخصیت هایی که باز شدن:D حتی اون 4 میلیونی ـه:D چیکار کنم!؟

soroush yakuza

کاربر سایت
Apr 17, 2010
299
نام
سروش
دوستان من بازی رو تموم کردم، ولی هنوز یک قدرت رو نگرفتم.

همون قدرتی که میشه باهاش اشیاء با نور قرمز رو خراب کرد، چجوری بگیرمش!؟ همه قدرت هارو هم خریدم، با همه ی شخصیت هایی که باز شدن:D حتی اون 4 میلیونی ـه:D چیکار کنم!؟

اون فقط برای افراد قدیمی وبدجنس بازی هست:d(همون اشیایی که قرمز و سیاهند؟)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر