League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

Horas_Norden

کاربر سایت
Apr 2, 2008
348
نام
محمد
من Heroes of Newerth رو ترجیح میدم...اگه در رابطه با این بازی اطلاعاتی ندارید به اینجا http://www.onlinewars.ir/showthread.php?tid=750&page=1 برید که توضیحات کامل تری راجبش دادم...به نظر من این بازی خوبه ولی من زیاد خوشم نمیاد ازش اول از همه دوتا و بعد هم HON میتونه در سطح دوتا چیز خوبی باشه ( با گرافیک بهتر و افکت های زیبا تر و محیط بهتر و کلا از نظر گرافیکی سر تر از دوتا و رابط کاربری خوب ) پیشنهاد میکنم که بتا کی گیر آوردید حتما بازی HON رو هم دانلود و بازی کنید .

Gothar

کاربر سایت
Apr 26, 2009
20
نام
امین ایزدیان
منم یه 1 ماهی هست که دارم HoN بازی میکنم، 100% هم این بازی رو میخرم. مشکل LoL از نظر من گرافیکشه که اصلا به سبک بازی نمیاد. تیم HoN هم تجربه ی بیشتری در زمینه ساخت بازی داره ( بازیه savage 2 هم بازیه خیلی خوبی از این شرکته که به علت ping بالا مشکل میشه ازش لذت برد، اما با ping در حد 250 هم میشه به خوبی بازی کرد).

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
اتفاقا به نظرم گرافیک فانتزیش بهش میاد . من با پینگ 340 بدون مشکل دارم بازی می کنم . دوست دارم این HON رو امتحان کنم . کسی بتا کی داره یه پیغام خصوصی لطف کنه .
امشب دو تا بازی کردم که توی دوتاشون عجیب تا پای باخت رفتیم ولی آخر سر تونستیم ببریم !!!:biggrin1:
بسی فاز داد !!!

Gothar

کاربر سایت
Apr 26, 2009
20
نام
امین ایزدیان
. من با پینگ 340 بدون مشکل دارم بازی می کنم .
بسی فاز داد !!!

خو شما دقت کنی احتمالا با اون پینگ delay داری ;)
تو HoN به راحتی میشه سرور هایی با پینگ زیره 200 هم پیدا کرد. ولی قصد ندارم بگم LoL بازی بدیه، باید خوبی های خودشو داشته باشه.

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
نه درمورد نبودن دیلی مطمئنم . فقط توی یک بازی به جا بود 10 تا هیرو با هم دم یکی از بیسا بودند اون جا 2-3 ثانیه دیلی خورد. منم خودم اولاش که بازی رو شروع کردم انتظار دیلی داشتم ولی بعد چند دقیقه دیدم خبری نیست ! در مورد Hon بازم میگم یک بتا کی اگه میشه لطف کنید تا اونم تست کنم :biggrin1:!

Gothar

کاربر سایت
Apr 26, 2009
20
نام
امین ایزدیان
اگه با پینگ 300 واقعا هیچ دیلی نداشته باشه که خیلی خوبه.
بتا کی ام الان من 2 تا دارم اما قبله شما نوبت گرفتن :biggrin1:
اما وقتی بازی رو بخرم ( pre-purchase ) بازم بتا کی بهم میدن که میتونم بدم.
الان داشتم تو سایت LoL میچرخیدم که چشمم افتاد به کلمه Store. میشه توضیح بدی که قضیه این فروشگاهش چیه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
باشه پس من صبر می کنم .

قضیه فروشگاهش اینه یک سری کارکترها و اسکین ها و با چند تا قابلیت اضافه اونجا واسه خرید هست . دو جور هم واحد پول هست توی فروشگاهش . Riot Point که پول معمولی رو تبدیل می کنند بهش ، یکی دیگه هم Influence Point که با بازی کردن به دست میاد .
مثلا برای باز کردن یکی از شخصیت ها به نام Annie یا باید 260 تا Riot Point داشته باشی یا 1350 تا Influence Point .

کلا شما اکونت که تو بازی می سازید ، از لول 1 شروع می کنید بازیو . به تدریج که بیشتر بازی کنید و ببرید لولتون میره بالاتر . مثلا یک ایتم هست که اگه بخرید ، توی هر بازی با 0.25 با هر لول آپ کردن بیشتر Magic Resistance می گیرید .

Gothar

کاربر سایت
Apr 26, 2009
20
نام
امین ایزدیان
خو اگه اینتوریه که بازی رو کاملا از اون حابت حرفه ایه خودش در میاره، منظورم اینه که دیگه هر بازی کنی یه قدرت ثابت رو با هیروهای بازی رو نداره، که این باعث ایمبالانس شدن بازی میشه. من که با دیدن اینکه LoL فروشگاه داره اصلا طرفش هم نخواهم رفت. :(

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
نه اصلا این طور نیست که یکی بره با پول ایتم بخره الکی قوی بشه . بازی کاملا بالانسه و سیستم لولینگ اکونت و Masteries Point و ... همه چی رو برابر کرده . در ضمن اکثر ایتمها رو میشه بدون پول و فقط با استفاده از Influence Point خرید . در ضمن یک سیستم Matchmaking فوق العاده هم داره . به نظر من بدون شک بهترین جانشین دوتاست .
دوستان حتما بازی رو امتجان کنید . من از وقتی LOL رو شروع کردم به کل Dota رو گذاشتم کنار .

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
من یه خورده بازی کردم ولی کمی کنده نسبت به DotA تازه deny هم که نداره فقط یه چیزه عالی داره اونم اینه که اگه کسی DC بشه می تونه برگرده البته Heroes of Newerth هم همینجوریه

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
دوستان من بالاخره Heroes Of Newerth رو بازی کردم و گفتم یه مقایسه ای بین این دو تا بکنم . قبلش بگم که League of legends دو جایزه محبوب ترین بازی آنلاین و استراتژی رو از سایت های IGN و Gamespy برد .

اول از نکات مثبت HON بگم .
* سیستم آماری پر جزییات و دقیق
* سرورهای مختلف
* تعداد زیاد هیرو ها ( البته این خودش یک نقطه ضعف هم باشه .)
* سرعت بالاتر
چون زیاد بازی نکردم همین ها به ذهنم رسید .
حالا نکات منفیش :

* هیروهاش با وجود اینکه زیادن ولی اصلا آدم احساس نمی کنه که هیروهاش از بقیه minion ها متفاوت اند .
* بیش از حد روی تعداد kill ها تاکید داره . تیم حریف کل بازی رو شروع می کنند با هم حرکت کردن و کلا هدفشون گرفتن kill بیشتر .
* بازیکن ها ( نه همشون ولی اکثری که من دیدم ) عجیب آدم های مزخرفی اند . کافیه یک اشتباه کوچیک بکنی بارون فحشه که روی سرت ریختن !!! بگی هم که تازه کاری که دیگه بدتر .

باز هم به دلیل کمتر بازی کردن فعلا نمی تونم ایراد بیشتری بگیرم .

اما یه کم در مورد LOL بگم . نکته ای که من دوست دارم اینه که هیروهاش واقعا متفاوتند و فرق بینشون راحت احساس میشه . بازی کندتر از HOn هستش ولی همین باعث میشه بتونی دقیقا بفهمی که چه اتفاقی افتاد و یک چیزی هم که من واقعا ازش لذت می برم غیرقابل پیش بینی بودن بازیه . یکی دوتا Gank خوب بازی رو به کل برمی گردونه بازم به همه پیشنهاد می کنم این بازی رو !!

دوستانی که این بازی یا HON رو بازی می کنند لطفا توی xfire اد کنند تا با هم بیشتر صحبت کنیم .

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
بچه ها من 15 دقیقه پیش این بازی رو دانلود کردم و اینستال ولی موقع اینستال ارور میده می من ignoreرو می زنم و بازی کامل ریخته شد....الان که بازی رو باز می کنم اون بالا می نویسه زیر server statusکهunavailableیعنی سرور آفلاینه؟یا به خاطر اون ارور ها بازی درست ریخته نشده؟شما هم این مشکل رو دارین با تشکر
در ضمن وقتی هم که می خوام تو سایت باگین کنم می گه:it apearses that your account has no summoner یعنی چی؟آخه داشتم ثبت نام می کردم هم 1 فیلد اجباری در این مورد بود که من اونو چرت و پرت پر کردم :ی

آخرین ویرایش:

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
در مورد اون سرور شما فایروالت احتمالا روشنه و واسه همین اجازه نمی ده بازی با سرورش ارتباط برقرار کنه . حتما باید این اجازه رو بهش بدی یا فایروال رو خاموش کنی . اون اکونتت هم من دقیقا نمی دونم ولی اول سعی کم توی بازی لوگین کنی . به سایتش فعلا کاری نداشته باش . نهایتا نتونستی درستش کنی یه اکونت جدید باز کن .

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
در مورد اون سرور شما فایروالت احتمالا روشنه و واسه همین اجازه نمی ده بازی با سرورش ارتباط برقرار کنه . حتما باید این اجازه رو بهش بدی یا فایروال رو خاموش کنی . اون اکونتت هم من دقیقا نمی دونم ولی اول سعی کم توی بازی لوگین کنی . به سایتش فعلا کاری نداشته باش . نهایتا نتونستی درستش کنی یه اکونت جدید باز کن .
آقا درست شد یک هو!همینجوری لانچر بازی بود که یهو وضعیت سرور به آنلاین تغییر کرد!
در مورد اکانت هم پسورد رو اشتباه می زدم:laughing:
پلیر های لول 1-5شون نوبن....من چون قبلا دوتا بازی می کردم سریع عادت کردم....تو هر بازیحد اقل 4-5 تا کیل می گیرم!تنها مشکل این بازی هیرو های کمش هست که باعث می شه تو 90% بازی ها هیرو های تکراری انتخاب بشه:(

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر