Halo: Reach | پست اول تاپیک خوانده شود

بهترین عضو Noble Team از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    301

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,757
نام
مراد حلیمی
مگه kz2 کاور گیری نداره؟ اونم fps هست دیگه :d
در کل به نظر منم بازی خیلی خوبی بودش، فقط میگم دیگه اینقدر ها هم نبود که میگید
حالا باز این نظر شخصیه منه!!!!!!

خوب چه ربطی داره؟؟طرفدارای این بازی دوست دارن بازی همینطور بمونه ...یعنی بدون قابلیت کاور ..اضافه شدن این قابلیت سرعت بازی رو کم می کنه........ .گیم پلی این بازی بسیار روونه و در نوع خودش بی نظیره.

مگه هر چه قدر بازی گرافیکش بیشتر باشه یا مثلا نواوری هایی از جنس خشونت بهش اضافه بشه بهتره؟؟الان مثلا این همه امکانات اضافه شده به زره(مثه جت پک و...) یا این همه وسایل نقیله یا همین فضای تخیلی و این همه تنوع اسلحه زیبایی های منحصر بفرد halo نیستن؟حتما باید دشمن رو اره کرد یا مثلا تو چشش خنجر فرو برد یا مثلا بازی رو واقع گرایانه تر ساخت تا بگیم بازی خوبیه؟؟

لطفا اینو بپذیرید که هر کسی یک نوع فضای بازی رو دوس داره ......gears و kz به جای خودش اینم به جای خودش.

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
آقای game.fun داداش نمی خوای تمومش کنی؟ الان حتماً اینجا می خوای ثابت کنی که reach چیز خاصی نداره؟... خوب برادر بسه دیگه... از همون اولی که reach بازی کردی ازش خوشت نیومد می تونستی ولش کنی بری KZ بازی کنی، مگه مجبور بودی بازی کنی؟!... دیگه هم بس کن، همه فهمیدن که شما از بازی خوشت نیومده. همه هم به نظرت احترام می گذاریم!

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
پیغمبر نیستم عقل که دارم
مگه این همه قاضی داریم همشون پیغمبرن؟
عجب چیزایی آدم می خونه والا...

عچب
مشکل شما میدونی چیه؟ اینجور که از پست هاتون دیدم از کاورگیری اولش شروع کردین
شما به کاور گیری تو بازیها عادت کردین به خاطر همین نمیتونین با جو شلوغ توی یک بازی که کاورگیری نداره کنار بیایین و با 2 یا 3 تا تیر خلاص میشوین و اینو میندازین پایه بازی ; نه عزیز این مشکل شماست که به جو شلوغ عادت نکردین
خود بابک هم میدونه من زیاد از این سری خوشم نمیومد ولی از وقتی ریچ را بازی کردم دارم عشق میکنم
احساس میکنم بعد از مدتها دارم یک بازی درست حسابی انجام میدم که خیلی جوش به آدم هیجان میده
بحث گرافیک هم نکنین
مثلآ کرایسیس را همش مثال میزنین چنان آش دهن سوزی نبود
هنوزم نمیدونین که بازی زیاد تبلیغات نداشت شما بیشتر جو هیجاناتی که بچه ها داشتن را دیدین و فک میکنین خیلی تبلیغ شده واسه بازی
در کل اینقدر از این بازی خوشم اومد که رفتم سری قبلی را گرفتم که باز بشینم پاش

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
من هنوز واسم یه چیز مبهم ـه !

مثلا من MGS بازی کردم خوشم نیومد اصلا طرفای تاپیکش آفتابی نمیشم تو هیچ سایت یا فروم دنیا , حالا نمی دونم موضوع چیه طرف از بازی خوشش نیومده بعد نارنجک میبنده به خودش میپره وسط یه جمعی که همه دارن از بازی تعریف می کنن ! بعد چیزی هم بهش بگن میگه من نظرم رو گفتم و باید به نظرم احترام بزارین ! عزیز آدم باید بدونه نظرش رو کجا بگه ! ترد بازی که توش n تا فن بازی هستن جای مناسبی واسه گفتن نظر منفی نیست !
شما یه نقد از بازی بنویس و راجع بهش بد بگو ! یا مثلا یه تاپیک بزن تحت عنوان " هیلو ریچ آشغاله هه هه هه " ! اونجا کسی نمیاد خرده بگیره بگه چرا نظرت رو گفتی !

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
چی میگین شما ؟! تاپیک رو درست اومدم ؟!

یه سوال در مورد پایان بازی داشتم :

اولاً که دم Six گرم !

حالا بعد از Credit بازی یه مرحله دیگه اومد که Objective ـش Survive بود . من وقت نکردم نرفتم اونو. جز بازیه ؟ گفتم که 10 مرحلس که !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
خوب ما هم بالاخره بازی کردیم البته تموم نشده.

بازی نسبت به هیلو 3 خیلی بهتر شده یعنی کسی که 3 رو بازی کرده کاملا درک میکنه که این نسخه خیلی بهتر شده.

گرافیک بازی نسبت به نسخه 3 خیلی خوب شده البته نه به اندازه بازیهای پر گرافیک این نسل ولی میتونه تو رده خوب ها قرار بگیره.. گیم پلی بازی هم تغییر خاصی نکرده با وجود اینکه من خیال میکردم تو این نسخه یکمی حرکات و گیم پلی رو سنگین تر بکنن ولی به همون روانی نسخه قبل تغییرش ندادن که این با توجه به بازی های واقع گرایانه این نسل یک ضعف محسوب میشه..

موسیقی و صدا گزاری بد نیست تو بعضی قسمتها از بازی که مثلا 4 - 5 تا دشمن باقی موندن یک دفعه موسیقی قطع و سکوت میشه انگار که مثلا اون مرحله رو تموم کردی.. بعضی از موسیقی ها هم اصلا جالب نیستن.

نکته ای که همون اول کار اعصاب من رو خورد کرد عدم نشانه گیر یا زوم اسلحه اصلی بازی هست که این بر خلاف اکثر شوتر های معروف هست و مثل هیلو 3 این رو هم باید تحمل کنیم.

بعد راستی این همه شتر مرغ تو مرحله اول چی میکرد..!؟

اصولا تو بازی هیلو باید بری مثل یه مرد از نزدیک مبارزه کنی نه اینکه چند کیلومتر اونور تر پشت سخره هاپنهان شیو تیر بزنی :d حالا بهت لطف کردن 2 3 تا اسلحه زوم شونده تو بازی قرار دادن خوشت نیاد دیگه

چی میگی این نشانه گیری که من میگم 2 متر هم صحنه رو جلو نمیبره مثل زدن دکمه LT تو Geow

آخرین ویرایش:

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
می گم الان میفهمم بابی چرا انقدر تو کاره این بازی بود:dگرافیک بازی تغییر زیاد داشت و مخصوصا هوش مصنوعی مثلا تو 3 نارنجک میانداختی طرف بر بر نگات میکرد:dولی من که خوشم اومد.
یه سوال در مورد پایان بازی داشتم :
اون مرحله رو فقط باید بکشی که اخر سرم میمیری از ابجکتش معلومه survive

پ.ن:دوستان فن ps3 خواهشا برن جو رو متشنج نکن برن همون آنچارتد رو بازی کنید بزارید ما با بازیه کپیمون حال کنیم

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
اولاً که دم Six گرم !

حالا بعد از Credit بازی یه مرحله دیگه اومد که Objective ـش Survive بود . من وقت نکردم نرفتم اونو. جز بازیه ؟ گفتم که 10 مرحلس که !
قُربون شکلت برم نصف جذابیت و سوزناک بودن بازی که قلب آدم رو به درد میاره همون تیکه ی آخرشه که وقت نکردی بازی کنی
:d واقعا من هیلو فن ها به همراه عمو بیلی و بانجی تو رو نخواهیم بخشید . :d

این دوستمون فان.گیم هم که نارنجک به خودش بسته اومده در میان ما داره نظرش رو میگه رو تحسین میکنم :d

شما به کاور گیری تو بازیها عادت کردین به خاطر همین نمیتونین با جو شلوغ توی یک بازی که کاورگیری نداره کنار بیایین و با 2 یا 3 تا تیر خلاص میشوین و اینو میندازین پایه بازی ; نه عزیز این مشکل شماست که به جو شلوغ عادت نکردین
ببین این حرف منطقی توسط دستان چه کسی تایپ شده . lol :d

نکته ای که همون اول کار اعصاب من رو خورد کرد عدم نشانه گیر یا زوم اسلحه اصلی بازی هست که این بر خلاف اکثر شوتر های معروف هست و مثل هیلو 3 این رو هم باید تحمل کنیم.

اصولا تو بازی هیلو باید بری مثل یه مرد از نزدیک مبارزه کنی نه اینکه چند کیلومتر اونور تر پشت سخره هاپنهان شیو تیر بزنی :d حالا بهت لطف کردن 2 3 تا اسلحه زوم شونده تو بازی قرار دادن خوشت نیاد دیگه

بعد راستی این همه شتر مرغ تو مرحله اول چی میکرد..!؟

فضول سنج بوده امین جون ملقب به چرخ دنده :d

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حد اقل بازی هر چی به نظر شما مضخرف باشه برای اون
رای دهنده ها: 134. شما قبلا در این نظرسنجی شرکت نمودید
که توی نظر سنجی شرکت کردند،بهترین FPS هست.حالا شما ها خودتونو بکوبید به دیوار -دیوارو بزنید زمین،زمین رو بشکافید.عوض نمیشه...نه از این خبرا نیس....:)

مثلا من MGS بازی کردم خوشم نیومد اصلا طرفای تاپیکش آفتابی نمیشم تو هیچ سایت یا فروم دنیا , حالا نمی دونم موضوع چیه طرف از بازی خوشش نیومده بعد نارنجک میبنده به خودش میپره وسط یه جمعی که همه دارن از بازی تعریف می کنن ! بعد چیزی هم بهش بگن میگه من نظرم رو گفتم و باید به نظرم احترام بزارین ! عزیز آدم باید بدونه نظرش رو کجا بگه ! ترد بازی که توش n تا فن بازی هستن جای مناسبی واسه گفتن نظر منفی نیست !
شما یه نقد از بازی بنویس و راجع بهش بد بگو ! یا مثلا یه تاپیک بزن تحت عنوان " هیلو ریچ آشغاله هه هه هه " ! اونجا کسی نمیاد خرده بگیره بگه چرا نظرت رو گفتی !

تو رو خدا جدی میگی؟من فکر میکردم فقط خودم اینطوریم:D بروز نمیدادم. پس خدا رو شکر که فقط من اینطوری نیستم..........(جدی میگم)

ولی تا بحال نگفتم MG هویجه.... اگه اینطوری پیش بره،ما هم میگیم........

راستش من نمیخوام فن بازی از این حرفا در بیارم ( من فقط دنبال بازی خوبم :d)
ولی خوب از لحاظ گرافیک بگی که بازی هایی مثل kz2 یا Crysis اونم نسخه pc یا geow خیلی سرترن، چیز خاصی نداشت
داستانو نظر نمیدم چون نمیدونم ولی تا جایی که خوندم داستان خوبی داره
گیم پلم که نه کاور گیری نه چیزیه دیگه نداشت ولی هیجان داشت که اونم خیلی بازیهای دیگه هستند که هیجان دارن
فکر کنم دوستان یکمی تحت تاثیر تبلیغات هستن
قضیه اینم شده مثل داستان هری پاتر :d اونم همچین چیز خاصی نبود ولی کلی سرو صدا به پا کرد!
شما که بازی رو با هری پاتر مقایسه میکنی بهتره بری همون FF و اینجور چیزا بازی کنی که از زور بی جادویی اتفاقی براتون نیفته.....
اگه GeOW این نسل ساخته نمیشد و (تحول)رخ نمیداد دیگه حرفی از کاور نمیزدی.در ضمن این همه دیوار و سکو و سنگ و کلوخ و اینا برای پینهان شدنه نه برای زیبایی منظره...:)
بازی هر چی نبود حد اقل گرافیکش چشم نواز تر از GeOW2بود و crysis هم سیستم high end میخواد که من با 1.5 خرج کردن بهش رسیدم(با 1 تومن نشد!!!)توجه کن کنسوله.کنسول. ok؟

هیجان رو کدوم بازی ها دارن .کدوم بازی ها ندارن؟؟؟اینا رو تفسیر کنید خواهشا!(حتی PES هم هیجان داره!)منتها میزان ترشح اندورفین میگن چی میگن-از اونا فرق میکنه:D
که شما اینقدر بی احساسی اصلا مهم نیست......

ما همممونم جو زده شدیم از کل دنیا زودتر بازی رو انجام دادیم،بدون Hype نمرات و نقد ها هممون جو گیر شدیم شما جو گیر نشدی و مارو از مسائل روز اگاه کردی.تبریک میگم...
موسیقی و صدا گزاری بد نیست تو بعضی قسمتها از بازی که مثلا 4 - 5 تا دشمن باقی موندن یک دفعه موسیقی قطع و سکوت میشه انگار که مثلا اون مرحله رو تموم کردی.. بعضی از موسیقی ها هم اصلا جالب نیستن.
داستان snoop dog رو برید تو تاپیکش دنبال کنی.

تنها نقطه ای که اصلا ایراد نداره همین صداگذاری و موسیقیه بازیه...

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
جان من این یه مورد رو دلیل بیار ! چون شدیدا روی کار های مارتی تعصب دارم و می پرستمش خواهشا بگو کدوم قسمت از کدوم مرحله موسیقیش جالب نبود . شاید حق با تو باشه . و البته دلیل بد بودن موسیقی اون قسمت رو هم بگو ! ( مثلا بگو فلان نت ـش به درد نمیخورد ! یا هماهنگ نبود با اون قسمت مرحله ) مطمعن باش به گوشش میرسونم انتقادت راجع به هر قسمت موزیک بازی رو .

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
منم بازی کردم . بازیه خیلی خوبی . فقط از یه چیزه هیلو که خوشم نمیومد سلاح ها بودن که شبیه اسباب بازی بودن . تو این نسخه اونم اصلاح شده ولی بازم سلاحهای دشمنا یکم اسباب بازیه .
در کل نظر من رو نسبت به سری هیلو عوض کرد .خیلی خوشم اومد از گیم پلیش .
فن هاشم زیاد سخت نگیرین . بازیه خوبی دارین . بزارین هر کی هرچی میخواد بگه .:)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MehradCreed

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231

سامان جان کاملا باهات موافقم منم حالم از MGS بهم میخوره ولی یه بار به خودم اجازه ندادم برم اونجا به هوادارای این بازی توهین کنم اگرم توهین کنم ماشا.. ناظمای اونجا فعال تشریف داشته(بر عکس اینجا)در عرض سه سوت پستمون پاک میکنن
نمیگم بد کاری میکنن اگر اونجا اینطوریه اینجا هم باید مثل اونجا باشه
در ضمن جناب game.fun شما برو FF بازی کن خودتو نخود هر اشی نکن ارجاعت میدم به اخرین بلاگم اونجا بهت خوش بگذره.
کاور گیری kz2
لطفا مارو نخندون حالا هر کی KZ2 رو بازی نکرده باشه فکر میکنه عجب خصیصه ی خوبی والا ما از KZ2 به جز یه کنترل رو اعصاب و محیطای تکراری چیزی دیگه ای ندیدیم اسحله هم که انگار دمبل گرفته بود دستش کاور گیریشم که به جز کند کردن گیم پلی و اسون کردن اون کار دیگه ای نمیکرد
وقتی نظر درخشانتون رو دادید باید فکر اینجاش رو هم میکردید.
مثل اینکه همه تو این تاپیک باید از بازی تعریف کنن. تا یکی هم یه نظر متفاوت بده یهو همه ابراز وجود میکنن!!!!!!!!!!!!
پیشنهاد میشه برین MGS بازی کنید و بیشتر از این این جا رو مزین نکنین
Smilebb%20%28109%29.gif

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
منم بازی کردم . بازیه خیلی خوبی . فقط از یه چیزه هالو که خوشم نمیومد سلاح ها بودن که شبیه اسباب بازی بودن . تو این نسخه اونم اصلاح شده ولی بازم سلاحهای دشمنا یکم اسباب بازیه .
در کل نظر من رو نسبت به سری هالو عوض کرد .خیلی خوشم اومد از گیم پلیش .
فن هاشم زیاد سخت نگیرین . بازیه خوبی دارین . بزارین هر کی هرچی میخواد بگه .:)
ای بابا!!!!!هیلو بابا هیلو. بدبخت بانجی اگه بفهمه تو ایران 60% به این بازی میگن هالو خودشو منحل میکنه:)). امروز یک ساعت با مغازه داره دعوا میکردم سر هیلو و هالو. اخرشم بحثمون بالا گرفت بازی رو از اون نخریدم رفتم مغازه بغلیش!
من بازی رو امروز خریدم هنوز شروع نکردم. دارم 3 رو بازی میکنم. داستان اینا با هم مرتبطه؟ یعنی اول 3 رو تموم کنم بعد این رو؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
گیم پلی هم فک کنم حرف شما شبیه به جک بود چون اگه چیزه خاصی نداشت در هفته هیلو 3 بیشتر از 66000 ساعت بازی نمیشد ! با وجود اینکه 3 سال از عرضش میگذره ! و همچنین تو ریچ بازی بسیار روون تر شده بود ! از FPS توقع کاور گیری داری ؟! مگه R6V داری بازی می کنی ؟!
خوب به اين عدد دقت كن.
عزیز من میتونی تو Most played تو Gamespot ببینی که البته خودش از یه سایت دیگه ورداشته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر