Just Cause 2 | X360

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک

2mmzvhs.jpg

یک انقلاب روی هوا-احساسی نزدیک برای کسانی که Just Cause را حددو 2 سال پیش بازی کرده اند و کل داستان همراه مامور مخصوص، Rico Rodriguez قلمروهای حکومت فاسد San Esperito را گرفته اید و با ساپورت انقلابیون جزیره، دست اخر رییس جمهور را از بین برده و طعم پیروزی را چشیده اید.

اما در قسمت دوم که مد نظر ماست، تغییرات زیادتری را نسبت به نسخه ی اول خواهید دید. ریکو اینبار برای فراگیری مهارت های بیشتر، نزد مربی اسبق خود، Tom Sheldon رفته و در میابد که مربی اش با یک نقشه ی شیطانی در جزیره ی Panau مرتبط است. برای خنثی کردن این نقشه آماده اید؟

21j5286.jpg

سازنده ی بازی، Avalanche، این بار روی تمرکز بیشتری روی بازی داشته است که شاید محسوس ترین انها در حال حاظر، انجین جدید بازی باشد که دیگر از تکنیکهای نسل ششم، در آن اثری دیده نمیشود. اگر گرافیک بازی تا هنگام عرضه ی آن همینطور باشد، این بازی فرصتی برای رشد و نمو انجین Avalanche خواهد بود.
قسمت دیگری که در نسخه ی قبل بسیار ازار دهنده بود، هوش مصنوعی کم دشمنان بود که تنها ایستاد و به شما تیر میزدند. اما در این قسمت، هوش مصنوعی دشمنان بسیار نسبت به قبل بالاتر رفته است. دشمنان میتوانند از ابزار و اشیاء دور و بر خود استفاده کنند(مثل سنگر گرفتن پشت موانع) و یا وقتی که درگیری را به نفع خود نبینند، به نیروهای کمکی و ساپورت هوایی متوسل شوند. همچنین اگر شما در یک محیط مدت طولانی بمانید و بجنگید، دشمنان شما را بعد این مدت بیشتر مورد ملاطفت خود قرار خواهند داد، پس باید همیشه هدفی متحرک باشید.

so5kyg.jpg
اما در مورد اکشن بازی، ریکو میتوانید به صورت Manual نیز اعضاری بدن را نشانه رود و به زانوی آنان تیر زده و آنان را از پای بیندازد. همچنین دشمنان از درد تیر در جاهای کلیدی بدنشان، بعد از مدتی خواهند مرد.
Grappling Hook که در قسمت اول تنها میتوانست به اتوموبیلها و چند آبجکت محدود دیگر وصل شود، هم اکنون قدرتمندتر بوده و میتواند به بیشتر آبجکتهای محیط لنگر گیرد و مسلما کار با آن آسانتر شده است.

وسایط نقلیه نیز در بازی از فیزیک و تاثیرگیری فراوانتری نسبت به قبل برخوردار خواهند بود. شاید بپرسید: آیا حد اقل مانند شماره اول نیست که نتوان با چشم بسته فرق رانندگی هلیکوپتر را با جت، و تانک را با ماشین سواری تشخیص داد؟ جواب شما، فراتر از سوالتان است. حتی وضعیت وسایل نقلیه نسبت به آب و هوا و جاده هم متغیر است، طوری که رانندگی در جاده های خاکی سختتر از جاده های آسفالت خواهد بود و تعقیب و گریز نیز هیجان بهتری پیدا خواهد کرد.

sdnwr4.jpg

جزئیات مولتی پلیر بازی در هاله ای از ابهام است. تمرکر سازندگان روی بخش سینگل پلیر مخصوصا مراحل اصلی و Side Missionـها بیشتر است و شما میتواند به میل خود هر زمان که خواستید هر نوع مرحله را انتخاب کنید.(GTA Style)

در مورد محیطی که بازی در آن اتفاق می افتد، نمیتوان براستی فهمید که Avalanche برای ساخت این محیط، هدف چه مکانی را داشته است. در هر صورت با جزیره ی قبلی سری، شباهت بسیاری را دارد.

ناشر این بازی Eidos Interactive هست(که متاسفانه پروندش درین نسل خوشحال نیست) و تاریخ عرضه ی آن برای PC، X360 و PS3 هنوز کاملا تایید نشده است.
هنوز اخبار جدیدی در دست نیست و اسکرین شاتها و متنی که مشاهده میکنید تا حدودی قدیمیست. در هر صورت اطلاعات بازی شاید نه چندان دور، گسترده تر شوند.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
پیش نمایشت عالی بود.
من که امیدی به این بازی ندارم چون نسخه قبلش چنگی به دل نمیزد.

پ.ن: بهت تبریک میگم تو تونستی سریعتر از فریدون برای بازی تاپیک ایجاد کنی;)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چه عجب فریدون تاپیک نزده؟!!!

دستت درد نکنه من این بازی رو ( یکش رو) بازی کردم تو این سبکام دوست دارم حدودا کی میاد؟
سعی کن اگر چیزه جدیدی به چشمت خورد تاپیک رو آپدیت کنی;)

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
حدودا کی میاد؟
آخرین چیزی که در مورد تاریخ عرضه گفتن این بود که 2008 می اد ولی به نظر من زیاد رو این تاریخ حساب نکن.

بدیش اینه که به نظر می اد بازی دوباره تو یه محیط غول پیکر هست که همه جاش تکراریه و 70% نقشه رو هیچوقت نمیبینی. اولی که واقعا بیش از حد بزرگ بود. اگه محیط رو کوچیک تر میکردن و عوضش رو طراحی و جزئیاتش بیشتر کار میکردن خیلی بهتر میشد.
در ضمن امیدوارم ایندفعه نتونی تو اسمون از جت بپری بیرون و از بالش آویزون شی خیلی احمقانه بود اون حرکتش. :sick: (حالا این کارو با هلیکوپتر میکنه قابل درکه ولی اخه با جت که نمیشه... :stupids:)

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
چه عجب فریدون تاپیک نزده؟!!!

دستت درد نکنه من این بازی رو ( یکش رو) بازی کردم تو این سبکام دوست دارم حدودا کی میاد؟
سعی کن اگر چیزه جدیدی به چشمت خورد تاپیک رو آپدیت کنی;)
وقتی که فریدون تاپیک نزده بدون بازی درجه 1 نیست:biggrin1:
با تشکر از زحمات Aurlito عزیز:blushing:

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بهتره اینو بگم که آقا فریدون خیلی زحمت میکشه اینم که گفتم در حد شوخی بود که بخندیم
از شوخی که بگذریم فریدون موقعی تاپیک برایه بازی میزنه که تا حدودی نزدیک شده باشه

در مورده بازی هم چون همین چیزایه احمقانشه که قشنگش میکنه بودنش از نبودنش بهتره

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
خواهش میکنم از همه دوستان.
درسته حرکات این بازی یکم غیرعاقلانه ست اما واقعا تجربه ایه متفاوت از یک اکشن. مخصوصا داستانش که در شماره ی 1 خیلی عجیب و غریب بود و همون بازهم جذابیت میبخشید به بازی... فقط امیدوارم توی این نسخه از FMV استفاده نکنن و کاتسنسهاش Real Time باشه تا برای صداشون مشکلی پیش نیاد.

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
اتفاقا اون حرکات عجیب و غریب خیلی به جذابیت بازی کمک میکنه.ولی بازم امیدوارم که کمتر شده باشه چون گرفتن بال جت خیلی دیگه جذاب بود:biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من که اصلا از یکش خوشم نیومد.
یه بازی با گیم پلی مزخرف-داستان مسخره و بی محتوا و البته با گرافیک خوب بود. (تحلیل تو یه خط:biggrin1:)
فکر نکنم اینم چیز مالی بشه.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این تاپیک نمیدونمکجا بود ولی بالاخره توسط آریا پیدا شد :biggrin1:

جدیدترین تریلر از بازی را اینجا میزارم که واقعا شکوه بازی را نشون میده .
http://www.gametrailers.com/video/mechanics-walkthrough-just-cause-2/59069?type=flv
اول از همه فیزیک فوق العاده بازی که جای هیچ نقصی نداره محیط کاملا قابل تخریب هست اونم به بهترین صورت ممکن .
گرافیک بازی واقعا فوق العادست و برای چنین بازی open world به قول آریا بعیده :biggrin1: محیطهای بازی به کلمه واقعی بزرگ ! من نمیدونم ته این محیط کجا ختم میشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر