System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

به نظر من علتش اىنکه فاىل آپدىت با فرمت pub هست و ممکن موقع دانلود بد دانلود بشه و ىک سرى ازفاىل ها خراب باشه فکر کنم از رو دىسک آپدىت بشه بهتره

نه رفیق فایل یا دانلود میشه یا نمیشه.خراب دانلود شدن معنی نداره.فرقی نداره از کجا آپدیت میکنید.مشکل طبق گفته های سونی و بسیاری از سایتها ناشی از Corrupted شدن فایلهای Database هستش.

خواهش میکنم.توی گوگل سرچ بکنید و همچنین جواب های خود سونی رو هم ببینید.
خود سونی 1 راه حل داده واسه ی این مشکل.
اول بگم که باید هاردتون رو فرمت کنید.خب مراحل کار اینه:

1-باید وارد منوی ریکاوری بشید.(وقتی دستگاه Stand By هستش و چراغ جلوش قرمزه دستتون را روی دکمه ی روشن شدن نگه دارید و وقتی چراغش سبز شد همچنان نگه دارید تا دستگاه روشن بشه برندارید تا خودش خاموش بشه.بعدش که خاموش شد دوباره چراغش قرمزه دیگه.حالا دوباره دستتون را بذارید روی دکمه و نگه دارید اولش یه بوق میزنه نگه دارید تا 2 تا بوق پست سر هم بزند و وارد منوی ریکاوری بشید.)

2-حالا 6 تا گزینه در اختیار دارین.

3-از این منو گزینه های 3 و 4 و5 را یکی یکی انتخاب کنید.مشکل از Corrupted شدن بعضی از قایلهای DATABASE هستش.

البته یه راه حل دیگه هم نوشته شده بود که مسخره به نظر میاد ولی ضرری نداره.گفته اگر با کابل HDMI وصل میکنید دستگاه رو یه بار با خود کابل کامپوزیت توی جعبه ی دستگاه تست کنید ببینید درست میشه یا نه؟! بعضی ها مشکلشون با این حل شده اینطوری!!! امتحانش مجانیه
نه فایده نداره من تمام اینها هم امتحان کردم
ولی فکر کنم همون مشکل ابدیته بد باشه :-":confused:

آخرین آپدیتی که الان اومده چنده؟؟ لینک دانلودش رو هم لطف کنید ...برای ریجن 2
بعد برای آپدیت با دیسک بهتره یا فلش؟؟
الان روی GOw 3 آخرین نسخه فریمور هست؟؟

آخرین آپدیتی که الان اومده چنده؟؟ لینک دانلودش رو هم لطف کنید ...برای ریجن 2
بعد برای آپدیت با دیسک بهتره یا فلش؟؟
الان روی GOw 3 آخرین نسخه فریمور هست؟؟
3.30 هست اخرین ابدیت لینکش هم صحفه هات را برگرد پیدا میکنی
اگر انلاین بازی نمیکنی و همش هم اف لاین هستی بهتر که با دیسک بلوری ابدیت کنی بهتره
اینم فکر کنم 3.20 باشه :-":confused:

یه ذره عقبه

بر و بچ firmware 2.40 هم اومد که با حجم 130 مگابایت میتونید اونو دانلود کنین.
برای NTSC/J asia :
http://dsa01.ps3.update.playstation...96e9def601672c5abcbb4604bb2346f1/PS3UPDAT.PUP

برای NTSC/J JAPAN :
http://djp01.ps3.update.playstation...96e9def601672c5abcbb4604bb2346f1/PS3UPDAT.PUP

دوستان آپدیت آسیا هنوز روی سایتش نیومده من با برنامه ps3 proxy لینکشو در اوردم از خود سایت هستش و صد در صد قابل اطمینان.

آپدیت نسخه pal و uc هنوز روی سایتشون قرار نگرفته . دوستانی که مایلن زودتر آپدیت بکنن یا باید برن از طریق خود ps3 آپدیت کنن یا از طریق برنامه ps3 proxy server لینکشو در بیارن روش کار به این صورت هست که اتصالو بین ps3 و pc از طریق کابل lan برقرار کنید . مشابه ریختن دموی بازی روی ps3 تنظیماتو انجام بدین بعدش برنامه ps3 proxy رو اجرا کنید و ip که برای سیستمتون انتخاب کردین رو وارد کنید بعدش start رو بزنین . حالا از طریق ps3 به قسمت آپدیت برین و update via internet رو انتخاب کنین بعد از چند ثانیه ،یه error میده بهتون . حالا دوباره به برنامه ps3 proxy برگردین به قسمت log برین اونجا یه لینک اومده . اونو اجرا کنین . صفحه IE باز میشه و داخل اون باز یه لینک هست از http تا PS3UPDAT.PUP رو انتخاب کنید و یه کپی ازش بگیرین .
بهتون تبریک میگم شما الان لینک دانلود آپدیت جدید رو بدست اوردین! :biggrin1::biggrin1:

امیرخان...
ورژن 3.30 هم اومد من دارم

ببخشید

3.30 هست اخرین ابدیت لینکش هم صحفه هات را برگرد پیدا میکنی
اگر انلاین بازی نمیکنی و همش هم اف لاین هستی بهتر که با دیسک بلوری ابدیت کنی بهتره
اینم فکر کنم 3.20 باشه :-":confused:

ببخشید من صفحه ی آخرو ندیدم که شما گفتید 3.30 اومده:blushing::cheesygri:eek:

حسین جان شما دوتا کنسول ریجن 2 رو با یک فایل آپدیت مربوط به ریجن های دیگه آپدیت کردی که باعث شده اینطوری بشه.وگرنه ریجن کنسول اصلا ربطی به قضیه رد اسکرین نداره

سلام دوستان
من یه Slim 120 دارم ریجن PAL با آپدیت 3.15
میخواستم بدونم که بهترین راه برای آپدیت جدید از روی دیسک بازیهاست یا با PC ؟
اگه آپدیت یه بازی ریجن J رو روی دستگاه بریزم مشکل پیدا میکنه؟
اصلا این مشکل Red Screen روی Slim ها تا حالا پیش امده؟
بعد من الان 3.15 دارم حتما باید آپدیت کنم؟ PSN نمیرم اصلا

سلام دوستان
من یه Slim 120 دارم ریجن PAL با آپدیت 3.15
میخواستم بدونم که بهترین راه برای آپدیت جدید از روی دیسک بازیهاست یا با PC ؟
اگه آپدیت یه بازی ریجن J رو روی دستگاه بریزم مشکل پیدا میکنه؟
اصلا این مشکل Red Screen روی Slim ها تا حالا پیش امده؟
بعد من الان 3.15 دارم حتما باید آپدیت کنم؟ PSN نمیرم اصلا

سلام عزیز
1. ببین آپدیت هیچ فرقی نمیکنه از PSN بگیری یا از فلش باشه یا از دیسک بازی، در هر صورت آپدیت بدون هیچ مشکلی انجام میشه.
2. احتمال این هست که مشکل بوجود بیاد اگه ریجن آپدیت با کنسول همخونی نداشته باشه! پس اصلا ارزش ریسک رو نداره. حتما آپدیت مطابق با کنسولت رو بگیر.
3. من بین بچه های سایت تا حالا ندیدم! ولی فکر کنم درصد خیلی خیلی کمی به این مشکل بر خورده باشن!
4. اگه PSN نمیری نه اصلا ضرورتی وجود نداره که آپدیت کنی هر جوری که خودت راحتی :)

حسین جان شما دوتا کنسول ریجن 2 رو با یک فایل آپدیت مربوط به ریجن های دیگه آپدیت کردی که باعث شده اینطوری بشه.وگرنه ریجن کنسول اصلا ربطی به قضیه رد اسکرین نداره
کورش من تا دلیل قانع کننده ازش پدا نکنم ول کنه ماجرا نیستم
بعد نه میشه گفت از ریجن نه میشه گفت هست
فعلا هیچی معلوم نیست/:):|

بچه ها ... من یه خورده گیج شدم ... میشه یه کم در مورد red screen توضیح بدین ...
یعنی مثلاً چه جوری به این مشکل بر می خوریم .... چه جوری این مشکل حل میشه ... کدوم دستگاه ها به این مشکل بر می خورن ... و از این قبیل ...

خیلی ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or