System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
من هر وقت آپدیت میکنم تا 50 یا 60 میره تموم میشه
برای همه اینطوریه؟
هم از روی بازی gow اینطوری بود هم با فلش ریختم هم با خود دستگاه (تا حالا 3 بار آپدیت کردم)
مشکلیم ندارم تو system information هم فریمویر رو درست میزنه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
New or revised features in version 3.30
Settings

• You can now select [PC] as an option under [Remote Play Settings] > [Register Device]. When you select this option, you will be able to use the remote play feature to operate your PS3 system from future models of the VAIO PC. Details of this feature will be announced on the official VAIO website at vaio.eu/playstation in May 2010.
  • [Bitstream (Direct)] and [Bitstream (Mix)] have been added as options under [Video Settings] > [BD Audio Output Format (Optical Digital)].
  • 3D stereoscopic games are now supported. At the time of the system software release, there are no 3D stereoscopic games available for the PlayStation 3 system. The release of 3D stereoscopic games will be announced at a later date. If the TV in use supports 3D stereoscopic display, the screen from which you can set the TV size will be displayed when adjusting the video output settings. Follow the on-screen instructions to adjust the settings.
Game

• You can now sort your trophies by the game title or by the date earned.
  • Names of trophies that you have not yet earned are now displayed as [Hidden Trophy] instead of [???].
این قضیه که در مورد ریموت پلی گفته چجوریاس؟
کسی میتونه ترجمه کنه؟:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این قضیه که در مورد ریموت پلی گفته چجوریاس؟
کسی میتونه ترجمه کنه؟
گفته با این Update میتونید از شاخه Remote Play بعد PC رو انتخاب کنید و با داشتن مدل هایی از لپ تاپ های VAIO که تو این لینک اسم برده از Remote Play توی لپ تاپ استفاده کنید و PS3 رو کنترل کنید . همونکاری که میشد با PSP کرد حالا با یه سری لپ تاپ هم میشه انجام داد ، قطعا با کیفیت سو سرعت بهتر .
من هر وقت آپدیت میکنم تا 50 یا 60 میره تموم میشه
برای همه اینطوریه؟
هم از روی بازی gow اینطوری بود هم با فلش ریختم هم با خود دستگاه (تا حالا 3 بار آپدیت کردم)
مشکلیم ندارم تو system information هم فریمویر رو درست میزنه
مشکلی نیست ، مال همه همینطوریه .

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
بخاطر این 4تا چیز بدرد نخور باید 166مگ دوباره دان کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خوب چرا یه پچ نمیدن این لعنتیا که ورژن قبلی رو فیکس کنه.اه شورش و در اوردن.

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
آخرین ویرایش:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
دوستان لپ تاپ من مدل VGN-SR129E میشه ؟؟؟
البته VAIO هستش ...!!!

و اینکه بگین چطوری باید به هم متصلشون کنم ؟؟؟
همش بهم یه کد میده و میگه اینو وارد کن نمیدونم کجا ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
من ريجن دستگاهم پاله ولي روش نوشته5 من بايد كدومو دان كنم؟
پ.ن:من ريجن 2 رو دان كردم كار نكرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر