معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

• Thread starter Thread starter Rajer
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
عیب نداره، توی اکثر شهرها نمایندگی سونی هستش. نمایندگی های سونی به احتمال زیاد دارندش.

اگر هم نمایندگی سونی نبود تمام نمایندگی های معتبر برند های مهم (پاناسونیک، Canon، فوجی،...) باتری قلمی درست و حسابی + شارژر رو حدود همون قیمت میدن...

راستی اگر به هر دلیل می خوای شارژی هم نگیری، یه مدل باتری آلکالاین دوراسل هستش که بسته هاش 6 تایی است (4 تا + 2 تا جایزه). من از تهران گرفتم 6 تا 3000 تومن. عالیه، یعنی دیگه دارم بهش التماس می کنم که تو رو خدا دیگه حداقل یه خط تموم کن!
مرسی.میرم قیمت کنم:d>:d<

از بچه ها کسی اگه قیمت فرمون (رانندگی) اصل مایکروسافت رو میدونه؟؟؟
اگه فروشگاهی هم سراغ دارید تو تهران که قیمت خوب بده PM بدید لطفا........
ممنون

ممنون

120 به بالا بود فک کنم.....الان توپ خونه (پاساژ لباف ) دارن فک کنم

ممنون

وايرلسش 145.000 ، سيم دارش 65.000
من اين قيمتا رو از فروشگاه سوني در اووردم معمولا كمترين قيمتو ميده . حالا مي خواي غير از سوني پاساژ لباف كه بغلشه يه سر بزن .

درود به همه دوستان و اساتید.
من میخوام یه گیتار برای xbox360 بگیرم. لطفا منو راهنمایی کنین از کجا بگیرم. چه مدلهایی داره و کدومش بهتره(یعنی حس متال رو بیشتر میده:d) اگه حدود قیمت مدلهاشم بگید که خیلی عالی میشه.
ممنون

120 به بالا بود فک کنم.....الان توپ خونه (پاساژ لباف ) دارن فک کنم

وايرلسش 145.000 ، سيم دارش 65.000
من اين قيمتا رو از فروشگاه سوني در اووردم معمولا كمترين قيمتو ميده . حالا مي خواي غير از سوني پاساژ لباف كه بغلشه يه سر بزن .

پاساژ لباف جمعه ها بستس .....فروشگاه سونی چطور بازه؟؟؟؟؟/:)

من میخوام از این سایت خرید کنم:
دوستانی که اطلاع دارن یا خرید کردن بگن قیمتاش مناسبه و کلا جای مطمئنی برای خرید گیم و کنسول هست؟؟
چون من شهرستان هستم...خیلی برام مهمه که مطمئن باشه...

جوان - نكس خودش تك از توپ خونه ميخره . يعني خودشم از توي جعبه جنسش خبر نداره . بازيهاشم دونهاي 4 ت روي ri-date . الان من كلي نفر ميشناسم روي t-gate اصل 2500ت دارن ميدن.

درود به همه دوستان و اساتید.
من میخوام یه گیتار برای xbox360 بگیرم. لطفا منو راهنمایی کنین از کجا بگیرم. چه مدلهایی داره و کدومش بهتره(یعنی حس متال رو بیشتر میده:d) اگه حدود قیمت مدلهاشم بگید که خیلی عالی میشه.
ممنون
اینجا رو ببین. البته باید ببخشید، هیچ تجربه ای در استفاده شون نداشتم و نمی دونستم کدوم بهتره. :">
راجع به فروشگاه DC هم در انتهای همین پست به King-x360 توضیح میدم.
پاساژ لباف جمعه ها بستس .....فروشگاه سونی چطور بازه؟؟؟؟؟/:)
جمعه ها حدودا نصف مغازه های معمولی توپخونه بازند (پاساژ ها بسته اند).

سونی رو حضور ذهن ندارم بازه یا نه، ولی اینجا تاپیک شون در بازارچه پی تی است که تلفن و همراه شون هم درش هست و می تونید بپرسید جمعه ها هستند یا نه؟
من میخوام از این سایت خرید کنم:
دوستانی که اطلاع دارن یا خرید کردن بگن قیمتاش مناسبه و کلا جای مطمئنی برای خرید گیم و کنسول هست؟؟
چون من شهرستان هستم...خیلی برام مهمه که مطمئن باشه...
دی سی از فروشگاه های قدیمی و خیلی معروفه و تقریبا میشه برای خرید معرفیش کرد، ولی البته با دو تبصره:
1. متاسفانه یه مقداری عدم رضایت از خریدها از تمام فروشگاه ها چه اینترنتی چه واقعی افزایش پیدا کرده! نمی دونم چرا؟ شاید همه شون از واردکننده هایی می گیرند که جنس اونها مزخرف شده...
2. در مواردی این فروشگاه دی سی یه سری از جنس هایی که توی فروشگاه زده موجوده رو نداشته. بنابراین اگه باهاشون تماس بگیرید بهتره.
این هم تاپیک شون توی بازارچه پی تی است.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or