دانلود آپدیت بازیهای PS3 توسط PC

gast.hell

کاربر سایت
Oct 8, 2010
24
man mikham ye demo be ps3 enteghal bedam ke ba pc dl kardam chikar konam???
in amozeshio ke dadino mo be mo anjam dadam ama vaghti mikhad kamel beshe in eroro mide 80020EA6
bad aslan sing in nemisham va in eroro mide hengame sing in 8071003D
chikar koban komakam konid

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
باتشکر ویژه از nimaprince ,heavy metal عزیز که بنده رو یاری کردند
فقط چندنکته متذکر میشم
1_موقع اجرا firewall و antiviris کامپیوتر رو خاموش کنید
2_بهتره برنامه ای که در صفحه 4 گفته شده و ورژنش 3.50 هستش دانلود کنید چون خودش ip رو میده و احتیاج به بدست آروردنه آیپی نیست فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید و بزنید gets IP اینم لینکه برنامه
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://alireza1993.persiangig.com/PS3ProxSetup3.5.rar

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
باتشکر ویژه از nimaprince ,heavy metal عزیز که بنده رو یاری کردند
فقط چندنکته متذکر میشم
1_موقع اجرا firewall و antiviris کامپیوتر رو خاموش کنید
2_بهتره برنامه ای که در صفحه 4 گفته شده و ورژنش 3.50 هستش دانلود کنید چون خودش ip رو میده و احتیاج به بدست آروردنه آیپی نیست فقط کافیه برنامه رو اجرا کنید و بزنید gets IP اینم لینکه برنامه
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://alireza1993.persiangig.com/PS3ProxSetup3.5.rar
مخلصيم >:d<
وظيفه است;;)
يه سوال :
ببنيد دوستان من دموي بازي موتور استروم 3 رو با همين برنامه دانلود كردم با حجم 1.25 گيگ
بعد طبق روال گذشته اونو ADD كردم و تو PS3 به راحتي دانلود شد فقط وقتي شروع كرد به نصب يه هو ... روي 14% ارور داد
اين هم كدر ارورش80029564 كه ميگفت يا فايل خرابه يا سرور شلوغه حال كسي از بچه ها اطلاعاتي داره به من بده كه علت به وجود آمدن اين مشكل چيه؟؟؟:-/
ممنون ميشم:d

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
فقط یک سوال واسه من پیش اومد patch های بازی رو که دانلود کردیم بعدش چه طوری باید نصب کنیم.؟؟؟
شما باید اون رو به ps3 انتقال بدید بعدش وقتی با ps3 به psn کانکت شدید بازی رو اجرا کنید بازی بخش آپدیتهای بازی رو میاره و بعدش بزنید آپدیت بشه میبینید که آپدیت بازی سریعا پر میشود چون در واقع در دستگاه شما موجود هست !:)

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان این هم ویدئو که قرار شد بزارم .به نظرم با دیدن این ویدئو متوجه بشید قضیه راحتر از اون چیزی هست که فک میکنید

حجمش 14 مگ شد . مسلما از کیفیتش کم شده ولی مثل 360 یو*وب هست

نکته اول اینکه حتما از توو کنترل پنل مودمتون upnp رو روشن کنید

نکته دوم هم اگه سئوالی بود بگید . ویدئو بیشتر از 3.20 ثانیه نیست

http://www.4shared.com/video/j-0HREtH/IMG_0159.html

>:)

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
ممنون.
من خیلی دونبال این قضیه بودم کهببینم میشه یا نمیشه.
خیلی خوشحال شدم
اما
این لینکی که برای برنامه دادین اصلا کار نمیکنه!
من اونی که تو صفحه اول بود هم امتحان کردم.
میشه لطفا اسم دقیق برنامه رو بگین تا خودم لینکی ازش پیدا کنم؟

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام.راستش من این برنامه رو تو اینترنت دیدم و خودم خیلی ازش استفاده میکنم گفتم بزارم اینجا تا بقیه هم استفاده کنن.(امیدوارم کسی قبلا این موضوع رو مطرح نکرده باشه)
شما با این برنامه میتونید فایلهایی رو که میخواتید با PS3 دانلود کنید رو با PC دانلود کنید و دیگه نگران این نیستید که مثلا کنسول قراره یه روز روشن باشه حتی میتونید patch بازی هارو هم بگیرید مثلا socom برای بار اول حدود 600mb حجمشه که میتونید راحت با Pc دانلود کنید.خب میریم سراغ اصل مطلب:
1_ابتدا این برنام رو دانلود کنید:http://www.quickshare.co.za/files/zboc6rm0/PS3Prox35.zip.html
و همچنین اخرین ورژن .net firmwork رو باید نصب کنید دقت کنید که اگه در حال حاضر اینو دارید دوباره نصب نکنید.
2_بعد از نصب برنامه برنامرو اجرا کنید تو شاخه setting گزینه PS3 رو انتخاب کنید سپس دکمه get ip رو فشار بدید حالا تو صفحه مشاهده میکنید که یک یا چند ip اومده. اون ip که مربوط به Local Area Connection میشه رو تو قسمت ip address وارد کنید و قسمت port رو هم همون 8080 بزارید باشه سپس دکمه save setting رو بزنید تا دیگه نخواید این کارارو تکرار کنید
PS3ProxSettings.jpg

3_حالا برید سراغ PS3 و برید قسمت internet connection و برید تو قسمتی که تنظیمات اینترنت رو انجام میدید.اینبار گزینه custom انتخاب کنید همه گزینه هارو بزارید به صورت پیشفرز باشه تا برسید به قسمت Proxy Server و گزینه use رو انتخاب کنید و بجای ip همون ip که تو برنامه دادید رو وارد کنید و port هم همون port رو وارد کنید حالا بقیه گزینه هارو هم بزارید همون پیشفرز باشه.
4_برای پیدا کردن لینکها برنامرو start کنید و برید تو قسمت log یه دانلود رو با ps3 اجرا کنید مثلا patch یه بازی میبینید که تو قسمتlog یه لینک اضافه میشه حالا دانلود رو از ps3 کنسل کنید و میتونید ps3 رو خاموش کنید لینک دانلود رو نگه دارید چون بعدا لازم میشه حالا با استفاده از لینک فایل مربوط رو با PC دانلود کنید دقت کنید که اسم فایلی که دارید با Pc میگیرید خیلی چرتو پرت هست پس با توجه به حجم فایلها مطمئن بشید که فایل دانلودی درسته. سعی کنید اسم فایل رو عوض نکنید چون ممکنه بعدا نشه به ps3 انتقال داد
PS3ProxLog.jpg

4_بعد از اینکه دانلود تموم شد برنامرو اجرا کنید دکمه start رو بزنید برید به قسمت Replace Files تو بخش Description یه اسم رو وارد کنید.لینک دانلود که در قسمت قبل نگه داشتید رو در قسمت Download Link وارد کنید.حالا دکمه browse رو فشار بدید و فایل دانلود شده رو انتخاب کنید.حالا دکمه add رو بزنید.
ps3ProxReplaceFiles.png

حالا برید تو ps3 و دوباره اون فایل رو دانلود کنید.اگر مراحل رو درست انجام داده باشیدمیبینید که تو ps3 سرعت دانلود چندین برابر شده و خیلی سریع اون فایل دانلود میشه
تذکر:با این روش نمیتونید بازیهای پولی رو از psn به صورت مجانی دانلود کنید و باید اونارو بخرید
تذکر2:تمام دانلودهایی که با pc میکنیدقابلیت resume دارن پس خیالتون راحت باشه.
اولا با تشکر از زحمتی که کشیدی
2.من کنسولم کپی خوره وهک شدست به psn وصل بشم برای گرفتن لینک دانلود مشکلی پیش نمیاد مثل بریک یا بن شدن؟
هرکی کمک کنه ممنون میشم

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
شما اگه مودم وایرلس داری ، PS3ـت رو با مودم و کامپیوترت رو هم به مودم وصل کن ....

این مشکل که حل شد تا شماره 3 هم اومدم الان یعنی یه دانلود 1800 مگی بود که انجامش دادم حالا میخوام این فایل رو وارد ps3 کنم به مشکل خورم یعنی اول مرحله 4
برنامه رو اجرا میکنم استارت رو میزنم هیچ اتفاقی نمیفته اون گزینه ی استارت تبدیل میشه به stop دیگه هم هیچی نمیشه... :(

sooski

کاربر سایت
May 25, 2010
227
نام
Pooria
دوستان من آپدیت Black Ops رو دانلود کردم تمام مراحل رو هم انجام دادم اما وقتی به اونجایی میرسم که آپدیت توی PS3 باید به سرعت زیاد دانلود بشه این اتفاق نمیوفته و فایل اصلی رو شروع می کنه به دانلود کردن
test conncetion هم میگیرم وصل میشه هیچ مشکلی نداره،فقط نمی دونم چرا اون آپدیت رو با سرعت زیاد دانلود نمی کنه
قبلا همچین اتفاقی واسم نیوفتاده بود
میشه کمک کنید؟

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
مخلصيم >:d<
وظيفه است;;)
يه سوال :
ببنيد دوستان من دموي بازي موتور استروم 3 رو با همين برنامه دانلود كردم با حجم 1.25 گيگ
بعد طبق روال گذشته اونو ADD كردم و تو PS3 به راحتي دانلود شد فقط وقتي شروع كرد به نصب يه هو ... روي 14% ارور داد
اين هم كدر ارورش80029564 كه ميگفت يا فايل خرابه يا سرور شلوغه حال كسي از بچه ها اطلاعاتي داره به من بده كه علت به وجود آمدن اين مشكل چيه؟؟؟:-/
ممنون ميشم:d
فایلی که دانلود کردی ناقص دانلود شده ( یک یا چند بایت ش ) ترجیحا فایل رو اول باید leech کنی رو یه سرور خوب بعد دانلود کنی چون سرور های خود سونی داغون هستند :D
برای اطمینان هم میتونی MD5 فایل دانلود شده رو با MD5 فایل که Leech شده مقایسه کنی و بعد میبینی که متفاوتند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر