Assassin's Creed: Revelations | Xbox360

فیزیک بازی بنظرم بالا رفته ولی گرافیکش از BH پایین تره!شاید بخاطر کیفیت ویدئوئه!آخه 2ـش هم از 1ـش پایین تر بود:دی
هوش دشمنا افتضاحه
اسلحه جدید بازی یه جور FLAME THROWER میباشد که باهاش میتونین اطراف رو آتیش بزنید!عین ماشینگانه!واقعا اون موقع اینچیزا بوده؟:دی
همچنان برادرهود دربازی هست:|

فکر کنم تو ac 2 یک جا اشاره شد که مقبره الطیر در قبرسه cyprus
نه مقبره اش قبرس نیست.قبرس جایی بود که الطائر تکه ی بهشتی رو میره اونجا دفن کنه.که البته اتفاقات دیگه ای میوفته و با Armand Bouchart رهبر تمپلارهای قبرس روبه رو میشه و.....
twudyoln0jrq4mg0tocr.jpg

Assassin Creed:EMBERS هم عنوان انیمیشن کوتاهی هست که بر طبق سری داستان های AC ساخته میشه.
چیزی که خیلی خیلی توی این شماره برا مهم هست وجود پازل هاست(RIFT).این پازل ها و معماها توی AC اصلا یه حال و هوای دیگه ای داره.:d( November 15)

فیزیک بازی بنظرم بالا رفته ولی گرافیکش از BH پایین تره!شاید بخاطر کیفیت ویدئوئه!آخه 2ـش هم از 1ـش پایین تر بود:دی
هوش دشمنا افتضاحه
اسلحه جدید بازی یه جور FLAME THROWER میباشد که باهاش میتونین اطراف رو آتیش بزنید!عین ماشینگانه!واقعا اون موقع اینچیزا بوده؟:دی
همچنان برادرهود دربازی هست:|
هان؟گرافیک از 2 به یک پسرفت کرد بعد این هم از BH پایین تره؟الان به این حرفت واقعا باور داری؟
...
این تریلر CG بازی رسما به نظرم بهترین CG سری AC بود.اصولا همه ی ACها یه تریلر CG دارن,این یکی از همه جوش خوفناکتر بود.به خصوص اونجا که الطیر داره رو لبه راه می ره.بعد از این تریلر AC1,بعد 2 و بعد BH.
پ.ن:بچه ها کسی می دونه خواننده ی آهنگ تریل کی بود؟به نظرم اومد همونی باشه که تریلر Burn MY Shadow Away نسخه ی BH رو خونده بود.خیلی با آهنگ این تریلر جدیده حال کردم.
پ.ن2:خب مولتی هم عملا هیچ فرقی نکرده!کلی خوشحال شدم فکر کردم می شه شخصیت رو خودمون بسازیم.شخصیت های جدید بودن اما کلا خیلی فرق نکرده!

آخرین ویرایش:
خوب تریلر اکشن بازی رو دیدم راه رفتن اتزیو شده کپی برابر اصل الطیر خیلی حال کردم
راه رفتنش تو AC2 و BH خیلی افتضاح بود اینه زن های بد کاره راه میرفت مخصوصا با اسکین رایدن به گل نیز اراسته میشد:d
فقط یکم نا فرم پیر شده مرده 50 ساله این شکلی نیست که قیافش بالای70 بود بعد من تو تریلر چشماشو سفید میبینم چرا نمیدونم:d
اکشن که همونه با کمبو های بیشتر انیمیشن ها تغییر نکرده همونه متاسفانه ، گرافیک تکنیکیش هم تا HD نیاد نیمشه چیزی گفت ولی احتمال زیاد پیشرفت خاصی نخواهد داشت یه چیزی در حد AC2 به BH
اما همین حد هم برای من کافیه من داستان قوی میخوام
واقعا تریلر ها زیبا بودن مثل همیشه . . . اما از این نظر که Ezio پیر شده و اینا
برا من که جالبه یه حس دیگه داره " میشه به یه دید دیگه بهش نیگا کرد "
به چه دیدی مثلا؟وضعش خیلی خراب شده موندم این زنه چیه اتزیو رو پسندیده
هان؟گرافیک از 2 به یک پسرفت کرد بعد این هم از BH پایین تره؟الان به این حرفت واقعا باور داری؟
نه تو همه موارد ولی تو خیلی زمینه ها بله که الان خوصله توضیح ندارم فقط کافیه جهره ها و تکسچر تیغ ها چه خنجر چه شمشیر رو با AC1 همه چیز دستت میاد
تغریبا پسرفت داشت

...
این تریلر CG بازی رسما به نظرم بهترین CG سری AC بود.اصولا همه ی ACها یه تریلر CG دارن,این یکی از همه جوش خوفناکتر بود.به خصوص اونجا که الطیر داره رو لبه راه می ره.بعد از این تریلر AC1,بعد 2 و بعد BH.
پ.ن:بچه ها کسی می دونه خواننده ی آهنگ تریل کی بود؟به نظرم اومد همونی باشه که تریلر Burn MY Shadow Away نسخه ی BH رو خونده بود.خیلی با آهنگ این تریلر جدیده حال کردم.
پ.ن2:خب مولتی هم عملا هیچ فرقی نکرده!کلی خوشحال شدم فکر کردم می شه شخصیت رو خودمون بسازیم.شخصیت های جدید بودن اما کلا خیلی فرق نکرده!
jaki گفت دیگه ممکنه به خاطر کیفیت تریلرش این احساسو پیدا کرده :d
آره خداییش CG خفنی بود ولی نسبت به قبلیا یه خرده تخیلی تر شده بود :d . وسط اون همه دشمن واقعا جنگیدن سخته . حالا خوبه همشونو نکشت :d
فکر کنم خواننده آهنگم همون تو اون تریلره که گفتی بود !!! :d
ویرایش : الان تریلر گیم پلیو م دیدم : مثل همیشه کمبو های جدیدش جالب بود . هوش مصنوعی به نظرم یه مقدار کم شده بود ، شهر شلوغ تر شده بود ، رنگ ها زنده تر شده بود ، دود زاش چرا این طوری بود !!؟؟؟:d خیلی بد درست کرده بودن ، به نظر بمباش جالب می یومد ، صحنه آهسته هم انگار داخل بازی وقتی داری می جنگی هستش ، با عملکرد این سلاح جدیدشم آشنا شدم ( اسمش اصلا یادم نمی یاد :d ) ، قسمته آخرم که قشنگ بود :d

آخرین ویرایش:
:دی
ارادت دارین:دی
بجز تریلر E3 بعد از اون تریلر دیگه ای هم اومده؟ یا دارین راع به اون تریلرش که آخرش مینویسه ALL BE REVALED صحبت میکنید؟اگه جدید تر اومده بدین:دی من فقط اون 4 تا اولیه با اونی که اولش میگه I HAVE LEAVED MY LIFE WITH THE BEST OF MY ABILITYS با این که خودم راجبش بحث میکنمو دیدم:دی

خوب من دو تا تریلر رو دیدم که به نظرم واقعا عالی بودش:دی تیزری که از بازی به نمایش در اومد که به نظرم بهترین چیزی هست که تا حالا تو کل ویدئوهای نمایشگاه دیدم. از آهنگ و حرکات اتزیو بگیر تا وقار الطایر همه چی در بهترین سطح بود.

تریلر مربوط به گیم پلی هم به نظرم جالب بود و گرافیک خوبی هم داشت. بیشتر از همه با اون بمبه حال کردم که روی فانوس دریایی کار گذاشت مثل C4 الان خودمون بود:دی مبارزات هم که عالی بود و اون اول کار هم یک combo جدید زدش که باحال بود و باHidden Blade هم خوب همه رو میکشت. اون سلاح آتیشی هم بد نبود. فقط یک سوال کسی تیکه آخر اون تریلر میدونه چی بود که به نمایش در آومد؟ بعد از اون ارورهایی که مربوط به Animus بودش

سلام
دوستان اصلا نمیخواستم این عکس رو بزارم خودم دیدم خیلی ناراحت شدم.(راست یا دروغ)

j4j89dnrzak6lb4wn.jpg

sscyi7jmuvtasmv35mw.jpg
آقا چرا شایعه درست میکنی:دی خوب مگه 1-2 ثانیه بعدش ندیدی که اتزیو برگشت و می خواست با طرف درگیر بشه. احتمال داره بمیره اما من مطمئن هستم که سازنده ها اگر بخوان همچین کاری رو هم انجام بدن به یک شکل حماسی این کار رو انجام میدن و پیاده می کنند.

فقط یکم نا فرم پیر شده مرده 50 ساله این شکلی نیست که قیافش بالای70 بود بعد من تو تریلر چشماشو سفید میبینم چرا نمیدونم:d
نه بابا اتفاقا من برعکس تو فکر میکنم، انگار توی چهرش یه جوانی خاصی پنهان هست:d بنظر من میتونستن چهره پیریش رو بهتر از آب دربیارن ولی خود این هم خیلی خوبه.
من مشکل اصلیم با صداگزاریش هست، مثلا اگه قرار باشه با همون صداگزاری اتزیو جوان صداگزاری بشه خیلی مسخره میشه. مثلا ابهت MGS4 و Solid Snake به همون صداگزاری متناسبش بود.
ولی به نظر خودم گرافیک و داستان و موزیک ها و انیمیشن هاش خیلی خوب هستند، تریلر CG هم که واقعا فوق العاده بود قبل آغاز کنفرانس خودم رو برای همچین تریلر قشنگی آماده کرده بودم.

آقا چرا شایعه درست میکنی:دی خوب مگه 1-2 ثانیه بعدش ندیدی که اتزیو برگشت و می خواست با طرف درگیر بشه. احتمال داره بمیره اما من مطمئن هستم که سازنده ها اگر بخوان همچین کاری رو هم انجام بدن به یک شکل حماسی این کار رو انجام میدن و پیاده می کنند.

بعد اینقدر ضایع بازی در نمی یارن که الان نشون بدن نه باو اینجا هیچیش نمیشه :d

مسئله ای که باعث تعجب من شده تا به حال این هست که چگونه اتزیو میتونه الطائر رو ببینه؟
بینید یه مسئله ای هست به اسم Bleeding Effect که تحت استفاده ی زیاد از Animus به وجود میاد.
توی Brotherhood این اتفاق برای دزموند افتاد،تونست که توی ویلای آدیتوره اتزیو رو مشاهده کنه.دلیلش هم BE بود.(اگه قرار باشه بگیم چون اساسین هست نمیشه،چون لوسی و شان و ربکا هم همین وضعیت رو دارند)
اما چگونه اتزیو میتونه الطائر ببینه؟اتزیو که درون Animus قرار نگرفته.
وضعش خیلی خراب شده موندم این زنه چیه اتزیو رو پسندیده
Sofia Sorto هستش ایشون.شغلش کتاب فروشی هست و اهل ونیز هست.تشنه ی علم و دانش و از این جرفا هست.اتزیو بار اول که او رو میبینه ازش خوشش میاد اما درباره ی هویت خودش چیزی نمیگه. منتظر دیدن یک رابطه ی عاشقانه ای دیگه ای توی زندگی اتزیو هستیم.
*چهره ی این خانم از Portrait Of A Young Venetian Woman اثر Albrecht Dürer برداشته شده.

كسي داستان سه قسمت قبلي رو داره؟
شما میتونی توی این تاپیک به هر مورد مبهم داستانی دست پیدا کنی.شخصیت ها مکان ها و...کلا حواشی داستان بازی!
Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

آخرین ویرایش:
نه آقا The End چیه!اتزیو اونجا تازه به مصیاف رسیده!اینجوری که معلومه امیدش رو از دست داده تا وقتی که الطیر رو روی لبه می بینه و عقاب جلوش پرواز می کنه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or