هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بله از اون مدل اولی ها 60 80 های قدیم هستن!
سلام
من این مورد رو درست متوجه نشدم یعنی مدل 80 گیگ PS3 میشه روش همین دیسک رایتی های PS2 رو اجرا کنیم؟
بعد من شنیدم روی مدل 60 هم با یه برنامه میشه این کار رو کرد ولی می گفتن برنامش کرک نمیشه وباید اصلش رو خرید درسته؟ اسم برنامش یادم رفته

من بازي GTA IV رو خريدم ولي error ميده كه حتما بايد با HDMI وصل بشي ولي من بدبخت LCD ندارم :((
بايد چيكار كنم ؟!؟
شنيده بودم با VGA BOX ميشه يه كار هايي كرد.
قضيه اش چيه ؟!؟
خواهشا راهنماييم كنيد تا دل يه جوون مومن شاد بشه... :biggrin1:

من بازي GTA IV رو خريدم ولي error ميده كه حتما بايد با HDMI وصل بشي ولي من بدبخت LCD ندارم :((
بايد چيكار كنم ؟!؟
قضيه اش چيه ؟!؟
دوست عزیز مطمئنی؟
من gtaiv رو با تلویزیون پارس 14 اینچ 13 سال قبل بازی میکنم!!!

بايد چيكار كنم ؟!؟
قضيه اش چيه ؟!؟
اون تلویزیونی که شما PS3 ـتون رو بهش وصل کردید احتمالا مالتی سیستم نبوده ربطی به کابل HDMI نداره.
اگر به مانیتور میخواید وصل کنید در صورتی که مانیتورتون ورودی DVI یا HDMI رو نداره باید با استفاده از VGA Box تصویر بگیرید.

سلام بچه ها منم به جمعتون اضافه شدم
بچه ها آیا این وی جی ای باکس کیفیت خوبی داره؟
بعد کجاها گیر میاد و قیمتش چنده؟
چند مدل داره؟

دوستان يه سوال داشتم . mgs4ام امروز پسر عموي كوچكم شكستش :((:((خدا رحمتش كنه . يه صلوات محمدي پسند براي mgs4ام بفرستين:(:((:((.شكست.واي كه چه قدر مرحله رفته بودم. حالا سوالم ميشه سيو بازي رو رو اون mgs4 كه ميخوام بگيرم اجرا بشه.يا نه
:((:((:((:((:((:((:(:(:(:(:(:((:(:((:(:((:(:((:(:((:(

دوستان يه سوال داشتم . mgs4ام امروز پسر عموي كوچكم شكستش :((:((خدا رحمتش كنه . يه صلوات محمدي پسند براي mgs4ام بفرستين:(:((:((.شكست.واي كه چه قدر مرحله رفته بودم. حالا سوالم ميشه سيو بازي رو رو اون mgs4 كه ميخوام بگيرم اجرا بشه.يا نه
:((:((:((:((:((:((:(:(:(:(:(:((:(:((:(:((:(:((:(:((:(

فکر کنم منظورت اینه که می خوای یه mgs4 جدید بگیری و با سیو mgs4 قبلیت بازی کنی
اینکار شدنی هست بشرطی که ریجن هاشون با هم یکی باشه

ببخشید اومده بودم یک سوال کنم یادم رفت.سوالم این هست که، من دستگاهم ریجنش NTSC/J هست و یه فیلم DVD دارم که ریجنش پال هست و دستگاهم این فیلم رو اجرا نمیکنه می خواستم ببینم که چجوری میشه ریجن DVD رو از PAL تبدیل به NTSC/J کنم دست شما درد نکنه

سلام
من این مورد رو درست متوجه نشدم یعنی مدل 80 گیگ PS3 میشه روش همین دیسک رایتی های PS2 رو اجرا کنیم؟
بعد من شنیدم روی مدل 60 هم با یه برنامه میشه این کار رو کرد ولی می گفتن برنامش کرک نمیشه وباید اصلش رو خرید درسته؟ اسم برنامش یادم رفته
آقا منم یه سوال پرسیده بودما!لطفا جواب بدید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or