راهنمایی برای خرید PS3

خب تو نسل قبل XBOX از هر نظر از PS2 قوی تر بود ولی خب برنده ی Console War نشد;)
مهمه بازیه...
که فعلا 360 بد کار نکرده میشه گفت از بقیه بهتر بوده.
ps3 هم که فعلا چیزی ازش ندیدیم فروشش از wii هم کمتر بوده البته فعلا!!
بای

اولا علاقه من به پلی استیشن تنها بخاطر بازیها نیست و من کنسولهای سری اول را خیلی قبول دارم (از لحاظ سخت افزاری کیفیت بالاتری دارند.)
درثانی به نظر من آینده نسل جدید بازیها در دست پلی 3 است چون از هر نظر قویتر از سایرین است.
کنسول پرقدرت خوبه بشرط اینکه بازی های پرقدرتی هم داشته باشه . فعلا 360 از همه نظر کامله . { چرا بازی شمشیری نداره نمیدونم }
راستی این رو نگفتم . یه نقد از Genji 2 نوشتم براتون که هر موقع اجازش رو دادن می بینید . اونقدرها هم بد نیست .:biggrin1:

به قول سامان بلی!

واقعا؟؟؟ راست میگی؟؟

----------

راستی اینقدر تو سر این گنجی نزنین من شماره یکشو ژاپنیش که اومد گرفتم ولی با اینکه هیچی نمی فهمیدم بازی کردم اینقدر قشنگ بود تنها بازی ژاپنی بود که نشستم بازی کردم! البته بدون گوش کردن به حرفهاشون هم میشد فهمید داستانش خط ساده ای داشت مثل Final Fantasy ابهت نداشت!! ولی خداوکیلی بازی قشنگی هست به 100تا Resistance میارزه!

خب تو نسل قبل XBOX از هر نظر از PS2 قوی تر بود ولی خب برنده ی Console War نشد
مهمه بازیه...
که فعلا 360 بد کار نکرده میشه گفت از بقیه بهتر بوده.
ps3 هم که فعلا چیزی ازش ندیدیم فروشش از wii هم کمتر بوده البته فعلا!!
بای

دقیقا این مایکروسافت بود که از شکستش درس گرفت ولی پیروزی برای سونی پلی بود بسوی شکست امروزش....نمیدونم راست بوده یا دروغ ولی توی مجله خوندم که سونی سر هر PS3 حدود 200 دلار ضرر می کنه!!! و اگر توی همین سایت بازیسنتر خونده باشین سونی توی 10 تکنولوژی ناموفق 2006 رتبه ی اول رو گرفته که یکی سر PSP و دیگری سر PS3!!!

Resistance هم خیلی بازیه ردیفیه من الان خودم رو میترکونم از دست شما
چرا افتادید به جون بازیهای نسل بعد ( اونم موج اولش ) مگه میشه بازی نسل بعد با این همه هزینه
بیخود باشه به نظر من بهتر است زین پس از واژه خوشم نمیاد استفاده کنید ;)
با اماری که فروش هر سه کنسول نشون دادن همشون موفق بودن حالا یکی کمتر یکی بیشتر
فقط سونی شانس بیاره برگ برندش یعنی MGS4 برای XBOX360 نیاد
وگرنه دلیلی برای برتری PS3 نمیبینم ( یه کم شوخی یه کم جدی )

در اوایل ورود ps2 سونی خیلی ضرر کرد مثل الان ولی اخرش برنده شد.
اون مقع هم ps2 در هر دستگاه حدود 150 تا 200 دلار ضرر میکرد .
در نوامبر 2000 قیمت ps2 حدود 600 دلار بود قییمت ps3 هم در ماه نوامبر 2006 حدود 600 دلار بود .
اینم 3 دلیل برای اینکه جلو جلو قضاوت نکنید

بازی قحطی بود رفتی Genji رو گرفتی؟:)
میرفتی Resistance: Fall of Man رو میگرفتی...
اوه ه امین به گنجی توهین نکن که .... :biggrin1: تو اگر شماره 1 رو بازی میکردی برای دوش هر چقدر هم بد باشه له له میزدی. دوم همه قهرمانش یوشیتسونه است:love:
در مورد فریدون تو بنویس هر وقت جواب دادیم تحویل بده فعلا اشی سرش شلوغ
من که تا تابستون فکر نکنم بتونم بخرم با اینکه از همه شما بیشتر عاشقشم تازه خوبه بلایی که سر ps2 سرم اومد دیگه نمیاد!

اوه ه امین به گنجی توهین نکن که ....
هر کسی یه چیزی رو می پسنده. امین جون ، شما هم اگه شماره یکش رو بازی میکردی برای شماره دومش پشتک بارو میزیدی . البته بازی ها صلیقه ای هستن. من خوشم میاد ولی شما نه .
در مورد فریدون تو بنویس
نوشتم . یه PM میدم بهت .
فعلا اشی سرش شلوغ
ایشون دیگه کی هستن .
من که تا تابستون فکر نکنم بتونم بخرم
تا تابستان 2008 هم نخری ضرر نکردی .
بلایی که سر ps2 سرم اومد دیگه نمیاد!
خدا بد نده . چه اتفاقی افتاده بود برات .
Resistance هم خیلی بازیه ردیفیه من الان خودم رو میترکونم از دست شما
نکونی همچین کاری رو . بابا ما دوست داریم
فقط سونی شانس بیاره برگ برندش یعنی MGS4 برای XBOX360 نیاد
Sony همین طوری داره سر هر PS3 60 گیگی داره 250 دلار ضرر میده . حالا بیاد و گل سرسبد بازی هاش هم با 360 به اشتراک دربیاد دیگه باید یه ختم درست و حسابی براش بگیریم . این رو هم بگم که Sony دوتا برگ برنده دیگه داره

1. God of War III
2. Kill Zone II

. البته KZ که 50 50 هست . یعنی فعلا معلوم نیست چی از آب در میاد . ولی GOW یکی از { بقول Mr. Bond } فاکتور های من برای خریدن PS3 بود . قبول دارم که کار احمقانه ای کردم ولی عشقه دیگه کار میده دست آدم .

خب سر ps2 من زود خریدم یه بار که مدچیپ اومد فونت ژاپنی نمیخوند تازه یه اشکالاتی داشت چند تا مدچیپ عوض کردم حدود 100 تومن دادم دیگه نمیخوام اون تکرار بشه صبر میکنم خوب کپی بشه
بابا منم اشکان گفتم (اشی رفیق صمیمیه:love:)
نه من تا قبل MGS 4 میگیرم البته الان یه خرده زور بزنم تا 3 ماه دیگه میتونم بگیرم ولی دلایل خاص خودم را دارم که نمیگیرم میخوام اول psp بعد 360 بگیرم البته شاید.کارم یه جا گیره اگر ردیف بشه دیگه به ارزوهام میرسم البته باید یه چیز بزرگ رو از دست بدم ولش کنید اینجا نمیگنجه :-"

واقعا؟؟؟ راست میگی؟؟

تو همین سایت یکی گفت منم نقل قول کردم از طرف که نمیدونم تو کدوم تاپیک بود!

در اوایل ورود ps2 سونی خیلی ضرر کرد مثل الان ولی اخرش برنده شد.
اون مقع هم ps2 در هر دستگاه حدود 150 تا 200 دلار ضرر میکرد .
در نوامبر 2000 قیمت ps2 حدود 600 دلار بود قییمت ps3 هم در ماه نوامبر 2006 حدود 600 دلار بود .
اینم 3 دلیل برای اینکه جلو جلو قضاوت نکنید

خب چون ps2 این طوری بوده ps3 هم باید اینطوری بشه؟؟
ربطی نداره که...

اوه ه امین به گنجی توهین نکن که .... :biggrin1: تو اگر شماره 1 رو بازی میکردی برای دوش هر چقدر هم بد باشه له له میزدی. دوم همه قهرمانش یوشیتسونه است:love:

من غلط بکنم توهین بکنم:biggrin1:
فقط خب موقعی که ریلیز شد زیاد ازش تعریف نمیکردن!!

تو اگر شماره 1 رو بازی میکردی برای دوش هر چقدر هم بد باشه له له میزدی

من که انقدر حال کردم صبر نکردم انگلیسیش بیاد!;)

ولی GOW یکی از { بقول Mr. Bond } فاکتور های من برای خریدن PS3 بود .

حداقل یه FFXIIIی چیزی بعنوان فاکتور انتخاب می کردی حالا کو تا GOWIII :biggrin1: من هنوز FF13 فاکتور خریدم(:biggrin1: ) خواهد ماند.

میخوام اول psp بعد 360 بگیرم البته شاید.
حسام 360 رو هستم باهات ولی PSP ..... نمی دونم .ولی 260 چوق پول یه کنسول همراه رو دادن یه نمه زور داره.
من غلط بکنم توهین بکنم
دور از جونت امین جون .
من که انقدر حال کردم صبر نکردم انگلیسیش بیاد
مثل من. ژاپنیش هم حالی داد ها . قبول داری .
حداقل یه FFXIIIی چیزی بعنوان فاکتور انتخاب می کردی حالا کو تا GOWIII من هنوز FF13 فاکتور خریدم( ) خواهد ماند.
به نکته خوبی اشاره کردی . اگه سبکش نوبتی باشه که ولش کن { من حال نمی کنم } اگه تو مایه های Fabel باشه دیگه هیچی ، سر و جان رو در راهش میزارم .
در مورد GOD III هم بگم . دلم رو باید به یه چیزی خوش کنم دیگه :biggrin1: تو داری لحظه شماری میکنی برای FF XIII یکی هم مثل من لحظه شماری میکنه برای بازی هائی که هنوز کامفریم نشده :biggrin1: این هم یه مدلشه دیگه :p

به نکته خوبی اشاره کردی . اگه سبکش نوبتی باشه که ولش کن { من حال نمی کنم } اگه تو مایه های Fabel باشه دیگه هیچی ، سر و جان رو در راهش میزارم .

سعید جان اون سبک بازی Fable با FF کلی فرق داره چون توی Fable تویی که خط داستانی بازی رو می سازی و داستان با اعمال و تصمیمات تو پیش میره ولی فاینال فرق می کنه...سبکش هم نباید نوبتی مدل قدیمی باشه با این سبک فوق العاده ی FF12 که من دارم هنوز بازیش می کنم حتما همین سبک مبارزه ی جدید (Dynamic Battle System) رو در FFXIII هم استفاده می کنن...در مورد فاکتورت هم بگم که یکم دلت رو به Eight Days و FF13 و Heavy Rain و... خوش کن تا سکته نکردی..PS3 هم یدونه از رفیقت واسمون جور کن منم می خوام:biggrin1:

مثل من. ژاپنیش هم حالی داد ها . قبول داری

آره خداییش خیلی با اینکه ژاپنی بود حال کردم حالا 2ش چجوریه نمی دونم...کار من با نقد خوندن درست نمی شه باید خودم بازی کنم تا ببینم!

وای . حالش من رو بهم زد . از تیر و تفنگ تا اطلاع ثانوی بیا بیرو .

ای بابا چرا اینطوری شدی تو!!!؟؟(جدا از بحث می گم تو فاینال 7 انگلیسی رو رویPSOne اگه داری PM بده!!من یه زمانی داشتم الان می خوام اگه بتونی رایت کنی برام:biggrin1: )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or