قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بچه ها
این پکی که نکست جن گذاشته برا فروش کسی قیمتشو میدونه ؟
کنسول XBOX 360 Limited Edition

بهمراه هارد ديسك 250 گيگابايتي

xbox_cod6_1.jpg

به همراه بازي اصلي Call Of Duty Modern Warfare 2

سلام
کسی میتونه قیمت امروز ارکید رو بده؟
240 تومن بود- توپخونه!

هارد 120 گيگ اصل الان چند هست؟؟؟
اکبند 120 تومن!خدایش نمارزه- هک شده بگیر -خدایش بهتره!کیفیت و عمر هارد وسترن و از این هیتاچی های اصل که توی اورجینالهاست بهتره!(البته اگه هک شده گرفتی از این چینی 80 تومنیا نگیر- برو پیش کسی که خودش میخره و هک میکنه تو ایران!

سلام دوستان
من میخوام همین فردا پس فردا یه X-BOX 360 بگیرم
مدلی هم که میخوام ELITE هست حالا قیمتش با گارانتی چنده تو دستگاه چند تا دسته داره؟و قیمتش رو با هارد های مختلف بگین. به نظرتون قیمتش ت. فروشگاه سونی تو پایتخت چنده ؟
وپرمیوم چنده
چه فرقی با الیت میکنه
ممنون

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من میخوام همین فردا پس فردا یه X-BOX 360 بگیرم
مدلی هم که میخوام ELITE هست حالا قیمتش با گارانتی چنده تو دستگاه چند تا دسته داره؟و قیمتش رو با هارد های مختلف بگین. به نظرتون قیمتش ت. فروشگاه سونی تو پایتخت چنده ؟
وپرمیوم چنده
چه فرقی با الیت میکنه
ممنون

داداش اونجوری که من میدونم الیت هارد بالا داره

اما پرمیوم هاردش کمه

بعد الیت هد ست و وسایل جانبی داره اما پرمیوم نداره

بازم میگم اینجوری که من میدونم دقیقشو بزرگترا بیان بگن:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

پریمیوم دیگه تولید نمیشه!
بهتره از توپخونه خرید کنید!فروشگاه سونی الیت رو میده 340- بهتره -الیت بگیرید!و اگه پولتون کمه برید ارکید (بدون هارد)بگیرید!

نه پول کم ندارم پس الیت بگیرم بعد چون توپخونه یه ذره دوره ممکنه جنس قالب کنن میگم پایتخت بعد اینا چی شد جوابش

نه پول کم ندارم پس الیت بگیرم بعد چون توپخونه یه ذره دوره ممکنه جنس قالب کنن میگم پایتخت بعد اینا چی شد جوابش

دوست عزیز- نمی خوام ادعایی داشته باشم!ولی کلیه جنسهای پایتخت از توپخونه خرید میشه!
فردا جمعه صبح یکسر برو توپخونه-فروشگاه سونی بازه(ساعت 12- اونطرفا!قبلش زنگ بزن)
خدایش بهترین جنسها رو میده!کلا انسانهای گلی هستند-حتما خرید ازشون رو توسیه میکنم بهتون!
-شما که پایتخت میخوای بیای-یک اتوبوس-ونک سوار شو(مستیق-توپخونه داره)میتونی اتوبوسهای ونک -راه اهن رو سوار بشی-جمهوری پیاده بشی- اونجا با ماشین -یا اتوبوس برو توپخونه-40 دقیقه وقت نمیبره!
ولی جنس خوب و قیمت مناسب میخری!!!

گارانتی دار گرون تر میشه!
-اگه میخوای -گارانتی دار بخری من فروشگاه بازی رایانه رو معرفی میکنم
الیت 365 هزار تومن!
http://www.bazyrayaneh.com/forum/showthread.php?t=6295

- زنگ بزن -بهشون- 5 تومن هم پول پیک میشه!
تو دستگاه یک دسته هست!قیمت دسته اضافی 40 هزار تومنه!
--
هارد های مختلفی وجود نداره! فقط 120 گیگ هست که اسم دستگاه الیت هست قیمتشم که گفتم!!!!!!همونو بخر استفاده کن-همون عالیه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or