فريمور 6.20 هك شد حتي روي PSP GO! (پست اول ویرایش شد: 89.9.28)

IMP.hossein

کاربر سایت
Feb 21, 2010
22
قرار نیست که همه ی برنامه ها رو اجرا کنه!
لیست برنامه هایی که 100% اجرا میشن توی صفحه های قبلی هست منم خیلی از برنامه ها رو ریختم که اجرا نشدن!:smile:
هر چي برنامه ريختم از تو همون ليست دانلود كردم مثل pico drive , nesterj , snes و ... ولي هيچ كدوم اجرا نميشه ؟ ؟

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
سلام میخواستم بپرسم تو برنامه هایی که تو اون لیست هست شبیه ساز ps1 هم هست یا نه.
اصلا چنین شبیه سازی برای psp هست یا نه
ممنون

dadaman

کاربر سایت
May 17, 2010
20
سلاممن تمام كارهايي كه گفته بوديد انجام دادم يعني:-------------شما اول اون فایل زیپ رو از حالت زیپ که خارج میکنید این 3 فایل ازش بیرون میاد:فایل h.binپوشه ی hblو یه فایل Readem.txtشما باید فایل h.bin و پوشه ی hbl رو کامل کپی کید توی صفحه ی اول مموری psp یا همون system storage خود psp go (همون جا که پوشه های Video و picture و music و... هست)و بعد اون فایل save بازی patapon 2 رو هم توی قسمت psp/savedata کپی کنید همین بعد توی دمو بازی وارید شدید سیو رو لود کنید بعد به اونجا که رسیدید که باید r1 بزنید 2 یا 3 ثانیه صبر کنید بعد R1 بزنید یه نوشته هایی ظاهر میشه که بالای اونم قرمز نوشته بعد از این به منو لود میشه که تمام فایل هایی که توی پوشه ی psp/game ریختید بالا میاد مثلا اگه بازی چیری هم دارید اونجا اسمش رو نوشته و هر برنامه ای که ریخته باشید مثلا pico drive و ..اینجا که رسیدید میتونید برنامه ی دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و اجرا کنید------------ولي وقتي هر كدوم از برنامه ها را كه اجرا ميكنم بر ميگرده تو صفه اصلي psp

dark monk

کاربر سایت
Sep 27, 2008
240
نام
masoud
سلاممن تمام كارهايي كه گفته بوديد انجام دادم يعني:-------------شما اول اون فایل زیپ رو از حالت زیپ که خارج میکنید این 3 فایل ازش بیرون میاد:فایل h.binپوشه ی hblو یه فایل Readem.txtشما باید فایل h.bin و پوشه ی hbl رو کامل کپی کید توی صفحه ی اول مموری psp یا همون system storage خود psp go (همون جا که پوشه های Video و picture و music و... هست)و بعد اون فایل save بازی patapon 2 رو هم توی قسمت psp/savedata کپی کنید همین بعد توی دمو بازی وارید شدید سیو رو لود کنید بعد به اونجا که رسیدید که باید r1 بزنید 2 یا 3 ثانیه صبر کنید بعد R1 بزنید یه نوشته هایی ظاهر میشه که بالای اونم قرمز نوشته بعد از این به منو لود میشه که تمام فایل هایی که توی پوشه ی psp/game ریختید بالا میاد مثلا اگه بازی چیری هم دارید اونجا اسمش رو نوشته و هر برنامه ای که ریخته باشید مثلا pico drive و ..اینجا که رسیدید میتونید برنامه ی دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و اجرا کنید------------ولي وقتي هر كدوم از برنامه ها را كه اجرا ميكنم بر ميگرده تو صفه اصلي psp
یادت باشه برای لود کردن سیو اول بازی باید روی گزینه no بعد yes بزنی و بعد در صفحه اول بازی لود کنی چیز دیگه ای به زهنم نمیرسه که اجرا نکرده باشی

ebiverdi

کاربر سایت
May 3, 2010
19
Half Byte Loader (HBL) Rev. 91 Released; Homebrew on 6.20!

greg | June 26, 2010

Now before you jump the gun you should know this release is a work-in-progress… Well, the same can be said for the whole Half Byte Loader project. The point is revision 91 isn’t considered stable or reliable, unlike revision 85. So really if you’re looking for the latest features and want to experiment a little — get rev. 91. Otherwise if stability and getting your homebrew on is your concern — get rev. 85.
Half Byte Loader Rev. 85
Please refrain from reporting bugs for these two versions. They’re the non-debug builds. To get into the bug reporting business, check out my main man Wololo and co. at the source links.
Download:
Half Byte Loader Rev. 85 | Half Byte Loader Rev. 91
Patapon 2 Demo
Patapon 2 SAVEDATA Exploit

الان این ورژن چدید رو گذاشته اساتید ببینند چه فرقی با قبلی داره

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
618
توصیه می کنم این ورژن رو جایگزین ورژن .85 نکنید چرا که مشکوک به نظر میرسید . من که ریختم روی psp go . اولا خودش یک سیو ساخت . اما خب باز از منوی اصلی سیو مورد نظر رو میشه لود کرد . در درجه دوم منوی hello world دچار یک به هم ریختگی نوشته ها در بخش بالای تصویر شده بود و وقتی که شبیه ساز سگا یعنی pico drive رو اجرا کردم ، سریع شروع کرد به هشدار ( Warning ) دادن و از منو کلا خارج میشد #:-s

باز با این حال اگر دوست دیگری هم تست کنه شاید شرایط فرق داشته باشه اما من به سرعت همون ورژن .85 رو جایگزین این ورژن جدید کردم !

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
همین طور که دوستمون تو پست بالا گفتن در حال حاضر بهترین Half byte loader همین ورژن 85 هست که توی سایت رسمی خود هکر یعنی همون wololo هم به این موضوع تاکید کرده که ما برای سازگار بودن با برنامه ها ریویژن 85 رو توصیه میکنیم!

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من psp go دارم چتوری اپدیت کنم نرم افزارش 5.7هست 6.20 رو دانلود کردم از رر دراوردم توش یک فایل بود که گزاشتمش تو پوشه psp game ولی تولیست نیومد باید کار خاسی انجام بدم ممنون

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
انقدر جواب ندادید تا خودم یک کارایی کردم حالا فایل اپدیت تو لیست بازیهام اومده ویلی وقتی اجراش میکنم پیام میده میگه این بازی قابل اجرا نیست حالا مشکل چیه نکنه فالهای اپدیت pspgo با اونای دیگه فرق داره

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
انقدر جواب ندادید تا خودم یک کارایی کردم حالا فایل اپدیت تو لیست بازیهام اومده ویلی وقتی اجراش میکنم پیام میده میگه این بازی قابل اجرا نیست حالا مشکل چیه نکنه فالهای اپدیت pspgo با اونای دیگه فرق داره
چه کارایی کردی شما؟! :D باید فایلی که دانلود کردی رو اکسترکت کنی، فایلِ EBOOT.PBP رو دقیقا با همین نام بریزی اینجا:
PSP\GAME\UPDATE
فولدرِ آپدیت رو هم حتما باید با حروفِ بزرگ بنویسی و فایلِ EBOOT.PBP رو توش کپی کنی. فقط در این صورت اجرا میشه!

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
ممنون از اینکه جواب دادید منم دقیقن همین کار رو کردم تو لیست بازیها اومده باتری هم فوله ولی بازم میگه این بازی قابل اجرا نیست اگه انلاین اپدیت کنم 6.2 میشه یا 6.3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر