راهنمایی برای خرید PS3

اين تاپيك چرا اينجوريه معلوم نست بحث ps3 هست يا عشقو عاشقي(البته من حرف يكي از بچه هارو قبول دارم هركي عشق كنسول باشه خودش رو به هر آب وآتيشي ميزنه ربطي هم به خر پول بودن نداره::-"

این تاپیک که میای دهنت آب میفته و غبطه میخوری به حال خودت بر و بکس مایه دار اومدن ps3 رو به رخ همه میکشن و پزمیدن:)
بیخیال:p

osos جان حاشیه نرو بگو چه جوریه؟چه بازی هایی داری؟
چشم . از کجاش دوست داری بگم . از بازی هاش . میخوام بگم ولی حسام نمی زاره
این تاپیک که میای دهنت آب میفته و غبطه میخوری به حال خودت بر و بکس مایه دار اومدن ps3 رو به رخ همه میکشن و پزمیدن.
بگو کی به رخت کشده حسام جون تا رخش رو بیارم پائین .
یه چیزی رو مشخص کنم . امد تو قسمت PS3 این تاپیک رو دیدم . ولی عجیب بود . یه پست بیشتر توش نبود . خوندم و فهمیدم که چرا کسی تو این تاپیک شرکت نکرده و پست نداه .
دوستانی هم که عقیده دارن بازی و سرگرمی تصویری ربطی به عشق نداره پس باید بگیم آدمهای که ماشین باز هستن و از Sport کردن و سیستم صوتی بستن رو ماشین دارن باید بگیم چی . خوب میگم عشق ماشین دیگه . غیر از اینه .
تا عشق چیزی رو نداشته باشی بدستش نمیاری .
{ از همکاری و هم دلیه Mr. Bond و امین جون هم تشکر دارم }

خوب یه چیزی هم بگم که به این تاپیک ربط داشته باشه . بگید ببینم اونهای که بازی PS3 چی دارید؟
من
RR7
Genji : Days of Blade
رو دارم .

من تقریبا یک ماه پیش Ps3 خریدم و از مبلغی که پرداختم ناراحت نیستم چون کنسول واقعا عالی طراحی و ساخته شده فقط بازیهای خوبی فعلا نداره ....
خب اصل کار همون بازیا هستن دیگه عزیز جان :p :p . یه کنسول با بازیاش زندس و به فروش زیاد و اوج خودش میرسه. حالا شما بهترین و قشنگترین سیستم رو هم داشته باشی وقتی هنوز بازی درست و حسابی (امان از یه بازی درست و حسابی که کنسول شما فعلا یه دونه هم نداره.)
واسش نیومده باشه خریدنش عین ......... ه . یه وقت از حرفام ناراحت نشیا. منظور خاصی نداشتم.
ولی سعی کن همیشه منطقی و عاقلانه دست به انجام یه کار بزنی :love: :love:

بازی قحطی بود رفتی Genji رو گرفتی؟:)
میرفتی Resistance: Fall of Man رو میگرفتی...
واقعا بازی قحطی بود رفتی Genje رو گرفتی Osos جان ؟؟؟ حداقل میرفتی این
Resistance :Fall of Man رو میگرفتی. تازه من که فکر نمیکنم بعد از بازی کردن بهترین بازی سال
یعنی Gears of War رو X360 این بازی همچین چنگی به دل بزنه. واقعا از شما ذیگه بعید بود بری یه همچین کنسول ...... رو بخری :eek: :eek: . (حداقل تو این مقطع زمانی)

بازی قحطی بود رفتی Genji رو گرفتی؟
میرفتی Resistance: Fall of Man رو میگرفتی...
واقعا بازی قحطی بود رفتی Genje رو گرفتی Osos جان ؟؟؟ حداقل میرفتی این
Resistance :Fall of Man رو میگرفتی. تازه من که فکر نمیکنم بعد از بازی کردن بهترین بازی سال
یعنی Gears of War رو X360 این بازی همچین چنگی به دل بزنه. واقعا از شما ذیگه بعید بود بری یه همچین کنسول ...... رو بخری . (حداقل تو این مقطع زمانی)
در جواب شما دوستان عزیزم باید بگم : تو این چند وقت که Xbox 360 خریدن اینقدر که بازی های تفنگی { مخصوصا اول شخص } بازی کردم که دیگه داره حالم بهم میخوره . بازی های مثل
Prey
GRAW
RS : VEGAS
SC: DA
Siants Row
Gears of War
PDZ
Lost Planet
خلاصه دیگه X360 برام از لحاظ بازی شوتر چیزی کم نزاشته.{ رد ضمن فکر نکنم R: Fall of man چیز خاصی داشته باشه }

میرسیم سر اینکه : چرا Genji 2 ؟
شما خیلی راحت می تونی دلیل این کار رو بفهمی { یه نگاهی به آواتار و امضام بنداز } . خب مشخصه من عشق بازی شمشیری هستم . بازی شمشیری خونم کم شده بود رفتم Genji 2 رو گرفتم . ولی Xbox360 همه رقمه احتیاجات من رو براورده کرده بود { مثل چراغ جادو } ولی بازی سبک Fantasy Action Advencher نداره . به امید Ninja Gaiden 2 بودیم که این Tecmo لعنتی NGS رو برای PS3 زده . { خدا قسمت دوم رو بخیر کنه } . خلاصه من رو جون به جونم کنن بازی شمشیری دوست دارم .

میرفتی ERAGON رو میگرفتی اونم شمشیر بازی بود:biggrin1: شمشیر بازی خونت هم تامین میشد:cheesygri
اگه بازیهاش ارزون بود خب میگفتیم عیبی نداره فوقش خوشش نمیاد میندازش اون ور!
ولی وقتی قیمت خیلی گرونه دیگه باید ببینی چی خوبه بعد بخری:)

شما ها که به این بیچاره میگین مگه بازی قحطی بود خب قحطی دیگه یه کنسول با هزار پز اومده یدونه بازی درست حسابی هم نداره مثلا Resistance من GamePlay Movieش رو دیدم راه رفتن اون موجود فضایی ها منو یاد بازیهای دهه ی نود انداخت!!!

Genji هم قشنگه بابا انقدر نزنید تو سرش
در ضمن اقایون عاشق :cheesygri اینی که شما میگید علاقه هست نه عشق !
چون ادم وقتی عاشق یه چیزی میشه به خاطرش حاضره دست به هر کاری بزنه ( حالا نه هر کاری )
نمونش یه یارو عشق GOW بود توی صف واستاده بود
اخرین بازی به یه بچه رسید یارو همقاطی کرد
رفت بچه بدبخت رو حسابی با مشت و لگد نوازش داد ( یاد بگیرید به این میگن عشق )

***حالا این PS3 که هنوز کپی خور نشده بازیهای کپی PS2 رو اجرا میکنه ؟!***

خب اصل کار همون بازیا هستن دیگه عزیز جان :p :p . یه کنسول با بازیاش زندس و به فروش زیاد و اوج خودش میرسه. حالا شما بهترین و قشنگترین سیستم رو هم داشته باشی وقتی هنوز بازی درست و حسابی (امان از یه بازی درست و حسابی که کنسول شما فعلا یه دونه هم نداره.)
واسش نیومده باشه خریدنش عین ......... ه . یه وقت از حرفام ناراحت نشیا. منظور خاصی نداشتم.
ولی سعی کن همیشه منطقی و عاقلانه دست به انجام یه کار بزنی :love: :love:

اولا علاقه من به پلی استیشن تنها بخاطر بازیها نیست و من کنسولهای سری اول را خیلی قبول دارم (از لحاظ سخت افزاری کیفیت بالاتری دارند.)
درثانی به نظر من آینده نسل جدید بازیها در دست پلی 3 است چون از هر نظر قویتر از سایرین است.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or