راهنمایی برای خرید PS3

از همینجا بگیر....
---------------------------
من میدونم که در اروپا 399 یورو هستش.... که میشه 570.... اینجا هم باید بگردی... اگه پیدا شد 500 تا 550 تومنه بهترین فروش گاه هم نمایندگیشه و همچنین پایتخته.

آخرین ویرایش:
دوسته عزیز این پکی که شما می گین متال گیر هست gunmetal هست اما ntsc j هست اصلا پال وجود نداره فقط uc و j هست که gunmetal هستن در غیر اینصورت اگه پال باشه رنگ دستگاه همون مشکی ساده هست عزیز !!! شما دوسته عزیز اگه باباتون پول خوب می ده واسه دستگاه بگین gunmetal uc بگیره چون همراش نسخه limited هست اگه نه gunmetal j هم نسخه special j هست تفاوت نسخه special با limited هم اینه که limited 3 تا bluray هست بازی آهنگ مصاحبه های کوجیما اما همراه نسخه special از این 3 تا bluray فقط 2 تاشون هست مصاحبه های کوجیما و نسخه بازی bluray آهنگ های بازی همراش نیست!!!

آخرین ویرایش:
اینجا قانون اجازه نمیده فروشگاه PS3 معرفی کنید؟من شهرستان زندگی میکنم ولی میخوام از تهران بگیرم اگر میشه چندتا فروشگاه معتبر همراه با شماره تلفن به من معرفی کنید

دوسته عزیز این پکی که شما می گین متال گیر هست gunmetal هست اما ntsc j هست اصلا پال وجود نداره فقط uc و j هست که gunmetal هستن در غیر اینصورت اگه پال باشه رنگ دستگاه همون مشکی ساده هست عزیز !!! شما دوسته عزیز اگه باباتون پول خوب می ده واسه دستگاه بگین gunmetal uc بگیره چون همراش نسخه limited هست اگه نه gunmetal j هم نسخه special j هست تفاوت نسخه special با limited هم اینه که limited 3 تا bluray هست بازی آهنگ مصاحبه های کوجیما اما همراه نسخه special از این 3 تا bluray فقط 2 تاشون هست مصاحبه های کوجیما و نسخه بازی bluray آهنگ های بازی همراش نیست!!!

کی گفته که همراهه LE ـه UC، 3 تا BD وجود داره ؟ همراه LE UC یک عدد BD و یک عدد CD ـه Soundtrack های بازی هست.

راستی اگر میشه یک لینک بده که توش Special Edition باشه. ( نمیگم نیست ها ! من اطلاع ندارم در موردش. )

nextgen
تهران ، خيابان طالقاني ، تقاطع وليعصر ، پاساژ تخت جمشيد ، طبقه همكف ، واحد 2

فروشگاه یگانه آدرس : خ جمهوری / چهار راه یوسف آباد / پاساژ حافظ /شماره ی 36

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or